Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

HHM március 21-28.: Mit lehet kötni 4-es kendővel?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

HHM március 21-28.: Mit lehet kötni 4-es kendővel?

Mivel az előző HHM topikban a szavazók 100%-a kérte, hogy legyen 4-es kendővel is kendőkötési hét, így íme, most indul

Akkor tehát: Ti mit tudtok kötni Didymos méretezés szerinti 4-es -azaz 360 cm-es és ehhez közelítő hosszúságú- kendővel?

Ízelítőül:
    NaturalMamas (angol nyelvű) topik
    Viki
    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Nekem ez az 'ideális' hossz nyáron. Mindent megkötök vele, nincs nagyon hosszú lelógó szár, pont jó
    Zsuzs
    Három lányom és egy fiam van

Comment

1-2.: megerősített batyu (L-es nandu, mosás után 380 cm volt, csapottra vágtam a végeit, egy oldala végigmérve így 355 cm lett)
      3-4.: dupló ( girasol, 370 cm)
      5.: jordan's (indio, 360 cm)
      Mellékletek
      Zsuzs

Comment

1.: elég ronda shbc
        2.: batyu

most hirtelen ennyi 4-es kendős képet találtam
        Mellékletek
        Zsuzs

Comment

Nekem ez az abszolut kedvenc kendöhosszom! Keresek is képeket.

1. megerösített batyu nagy gyerekkel
          2. batyu
          3. keresztezett csípökötés
          4. JBC tibetin befejezve
          5. BWCC
          Utoljára szerkesztette paprika; 2014.06.24., 23:34.
          Hena
          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
          ClauWi hordozási tanácsadó

Comment

Nekem mar csak ilyen hosszu kendoim vannak, es ezeket ajanlom az anyukaknak, szoval extra kedvenc.

Lehet vele elol kenguru, csipo kenguru, batyu, kismamaknak olyan àl-batyu (amikor oldlt kotod meg a szaron, es a kendo a mell folott megy el, nem a hason) , es hufsl... (aminek tudom tudm Dius, mar legalabb harmincszor megirtad a nevet, de mindig kimegy a fejembol es lusta vagyok megkeresni. )

Off milyen szep kendokrol tettetek fotokat lanyok, koszi!!!
            Kiskrumpli, a Francia Babahordozasi Egyesulet (AFPB) okleveles oktatoja

es gyerekei: Jules (2006.04.23), Elise (2008.03.01) & Léonard (2011.01.24)

Elado francia gyerekruhak nagyon olcson, keresd a topikomat!

Comment

nagyon jók a fotók, köszönjük szépen!

a hüftschlinge egyszerűbben hurkolt csípőkötés, én is muidnig így hívom mert a betűket össze szoktam keverni a német elnevezésben...

Nekem ez a hossz vékony pulcsira, pólóra jó batyunak, de határeset (azaz ha pl teleeszem magam már kényelmetlen, de tudom, hordozás előtt ne egyem tele magam, ugye? ) De ez függ a kendő vastagságától is: a most nálunk vendégeskedő Wellen Japura nagyon klassz vékony, de stramm nem vágós kendő, azzal a dupla csomó kijön pont batyuban (csak azért dupla mert így nem lóg szár a csomó után, kényelmesebb mostanság nekem) és persze sima csípőhöz is jó
              Viki
              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

kiskrumpli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nekem mar csak ilyen hosszu kendoim vannak, es ezeket ajanlom az anyukaknak, szoval extra kedvenc.

Lehet vele elol kenguru,
                Kiskrumpli, dejó, hogy írtad az elöl kengurut, eddig azért féltem ettől a hossztól, mert nem tudtam, kijön-e belőle vmi elölkötés.
                2011, 2013, 2016

Comment

Betöltés...
                X