Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Csípőn hordozás Mei Tai-ban

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Célia, le tudnád fotózni magatokat? nem értem, mi az a keresztezett pántos verzió
    Viki
    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

Szerintem erre gondolt Célia : http://www.mamami.hu/forum/showpost....8&postcount=49
      1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

Comment

Igen, erre gondoltam a keresztezett pántosnál. A bamberoo amerikai oldalán láttam , hip carry tip, itt (link)

Az én próbálkozásomban hátul a pántok párhuzamosak, mint a videón a 3. hsz-ban. Egyébként pont úgy kötöm, mint azon a videón.

Képek linkként beillesztve:
        csípő mt1, csípő mt2, csípő mt3
        legyen szép napod!

Comment

á, asszem értem, köszönöm a segítséget és a fotókat!
          Célia és ha a hóna alatt viszed a jobb oldalon is a pántot? (mármint a kicsi hóna alatt )
          akkor kevésbé tudna kidőlni -bár az enyém nagyobb (már a gyerek, jaj, de fáradt vagyok, nehéz mondatozni ) és mikor kisebb volt nem csípőztünk mt-ben, ígycsak egy tipp amit írtam
          Viki

Comment

Próbáltuk azt is, ahhoz még túl kicsi a fiam, így még kevesebb body tartotta, és így még instabilabb lett a végeredmény: ilyen (link)

Nagyobb babához, így a Tiedhez is jó lehet persze, a videón is úgy köti a hölgy.
            legyen szép napod!

Comment

Én MT-ban, csípőn hordom leggyakrabban Gyöngyöst, mert elölhordozáshoz már nagy, háton meg sír, nem tetszik neki, legszívesebben kiugrana, én is nyugodtabb vagyok, ha látom, mit csinál és hátul ugyebár nincs szemem. Plusz háton csak kabát fölé tudnám felkötni, kész katasztrófa lenne utána levetkőzni, ha bevásárolni megyünk, aztán újra felvenni a MT-t a babával. De tény, hogy nem csípőhordozásra találták ki.
              Ella meg a négyek: Lea Erzsébet (2009. április 16.), Gyöngyös Nóra (2010. december 13.), Lotte Bíborka (2013. január 17.) és Nimród Attila (2017. május 5.)

Comment

zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szerintem Eduso verziója a legtutibb: http://bamberoobaby.com/instructions.html
                Áá, tudtam én, hogy a hátsó vállpántot a hónom alatt kell hátravinni! (és nem a vállamra vetni, mint a Liliputi leírása szerint). Így logikusabbnak tűnt és nagyjából tartott is. Öröm az ilyesmi, ha megerősítenek abban, hogy jól logikáztam
                JuLaBe

Comment

Lianna, a hátulsó vállpántot mikor a hónod alatt hátra viszed, 'fordítsd' ki - így nem lesz bugyor (lazaság) felül a body-n. kisebb babáknál megteheted azt, hogy a hátravitt pántot felviszed az ellenkező oldali válladra, és utána teríted a popsi alsó részén, vagy viszed teljesen a lábak alatt. avval h felviszed az ellenkező oldali vállra a pántot, a baba hátát magasabban tudja támasztani a body. nagyobb babáknál mindegy h hol viszed, ahogy neked kényelmes. (nagyobb baba, kisebb baba: nem mondok kort, pl. a fél éves 74-80-as ruhát hordó 8 kg-os fiammal még vállra viszem fel a hátsó pántot)
                  nem tudom mennyire volt így érthető, ha szeretnéd megpróbálok képeket csinálni h mire gondoltam .
                  (én nagyon szeretem a mt-t csípőn, szoptatni is jól tudok benne, ha jól van megkötve nagyon kényelmes tud lenni)
                  Zsuzs
                  Három lányom és egy fiam van

Comment

Zsu, engem érdekelne fotó nekem sosem sikerült kényelmesre kötnöm csipőn, bár már jó ideje nem mt-zünk, de azért érdekelne, hogyan lehet, de azért a leirásod is elég világos sztem
                    Viki

Comment

Köszi, Zsuzs, megpróbálom úgy. Múltkorában a Mamami boltban Manducát próbáltam (csípőre is) és ma felmerült bennem, hogy akár a mei tai-jal is megpróbálhatnám úgy (mármint a pántot kicsavarva), mert tényleg nem nagyon tartott csak úgy simán, míg a Manducában igazi stabil kis "csomag" lett a baba. Asszem nagyjából sejtem, hogy mire gondolsz a vállon átvetéssel, legalábbis így elméletben, aztán lehet, gyakorlatban nem jön majd össze. Plusz néha rövidnek ítélem a pántokat ("Copy-Kozy"-m, vagyis Kangum van), szóval meglátjuk, meddig ér(ne) úgy a vállpánt, hogy a vállamon húzom át. Mindenesetre egy (vagy több) próbát biztos megér.
                      JuLaBe

Comment

és Bondolinoban hogy kell? (Bocs, ha már írtátok.)
                        Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

Comment

felhozom. Marci nagyon sokat gyalogol, és mikor pihen, a kendőt és a karikást se szereti kivárni. nagyon agyalok egy ilyen verzión.
                          BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

Comment

nektek mi a tapasztalat, mikortól javasoljátok a csípőn MT-ozást?
                            7 hónaposom már üldögél. Elől nagyon szeret MT-ozni, de a hátam már annyira nem szereti, pláne, h közben még a 2 évesemet is felnyalábolom mellé és viszem a lépcsőn 2 emeletet le-fel Próbáltam a csípőre kötést, de úgy érzem, h nem fogja eléggé a hátát.
                            vagy csak én kötöm bénán?
                            Zs - egy nagydumás (2013) és egy világbéke (2014) anyukája

Comment

Betöltés...
                            X