freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Hunbaba MT tapasztalatok - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hunbaba MT tapasztalatok

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Melus pedig engem érdekelne

Comment

A Hunbabás válasz? Minő véletlen, eltűnt A lényege az volt, hogy ugyanarra a kérdésre, amit itt Szabina felvetett, Raymund azt írta, hogy minden terméknek van egy kis esszenciája, gyártási titka, kvázi titkos összetevője, mint a Pick szaláminak (ez benne volt, erre konkrétan emlékszem ) És a Hunbabánál a szabásban rejlik a válasz Szabina kérdésére, de ennél többet nem árul el, viszont a Hunbaba vásárlókat természetesen felvilágosítják.
      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

Comment

Hát, ez az! Ha a fejtartástól függ, akkor miért nem írják azt? Bár ez is hülyeség lenne, de legalább érthetőbb, mint egy korhatár. Mert akkor beletehetik azok a szülők is, akiknek a babájuk még nem tartja a fejét. A gyártási titok meg röhejes. Legszívesebben kölcsönkérnék 30.000-et, hogy kipróbáljam, de valahogy nem bízom a pénz-visszafizetési garanciájukban.
        Szabina, dúla és hordozási tanácsadó a szépszemű Gergelke (2011.09.19.)
        a hajas baba Gerda (2013.10.30. VBAC) valamint a szőke herceg, Andris (2016.04.06. 2VBAC) boldog mamija

Comment

Csak 19900,-at kell kölcsönkérned .

Comment

Nekem van valahol CD-m, amit adtak hozzá (na nem újonnan vettem!), esetleg azon rajta lehet?
            Giligali, aki V és K anyája
            Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

Comment

De egy alvó baba tökmindegy mennyi idős, nem tartja a fejét...
              Szerintem a 3 hó egy légből kapott valami, amit a legtöbb nagy MT gyártó ajánlásba ír, ők meg jól lemásolták, ennyi. Olyan ez, mint a 4 óránkénti szoptatás, senki nem tudja megindokolni, de úgy KELL.
              Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

Comment

Utoljára szerkesztette Gabriell; 2013.08.12., 16:15.

Comment

Batyuklán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A Hunbabás válasz? Minő véletlen, eltűnt A lényege az volt, hogy ugyanarra a kérdésre, amit itt Szabina felvetett, Raymund azt írta, hogy minden terméknek van egy kis esszenciája, gyártási titka, kvázi titkos összetevője, mint a Pick szaláminak (ez benne volt, erre konkrétan emlékszem ) És a Hunbabánál a szabásban rejlik a válasz Szabina kérdésére, de ennél többet nem árul el, viszont a Hunbaba vásárlókat természetesen felvilágosítják.
                  hát ez meg

Comment

Batyuklán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    De egy alvó baba tökmindegy mennyi idős, nem tartja a fejét...
                    Szerintem a 3 hó egy légből kapott valami, amit a legtöbb nagy MT gyártó ajánlásba ír, ők meg jól lemásolták, ennyi. Olyan ez, mint a 4 óránkénti szoptatás, senki nem tudja megindokolni, de úgy KELL.
                    Ezzel megint egyetértek. Valóban szinte az összes mt gyártó (klasszikus sávoly, vászon mt-kre gondolok) a 3 hónapos kortól ajánlja.

Pedig mindannyian tudjuk, hogy mekkora különbségek vannak a babák között (nemcsak hosszra, súlyra, hanem mozgásfejlődés fokára gondolok).

Comment

Ja bocs, akkor csak 20.000-at.
                      Szabina, dúla és hordozási tanácsadó a szépszemű Gergelke (2011.09.19.)
                      a hajas baba Gerda (2013.10.30. VBAC) valamint a szőke herceg, Andris (2016.04.06. 2VBAC) boldog mamija

Comment

Egem is érdekelne a Hunbabás tapasztalat. Most egy Gremese MT van nálam kölcsönbe, de venni is szeretnék majd valamilyet.

Comment

Én két kirándulós délelőtt erejéig próbáltam -vagy 2 és 3 éve-. Egyszer kb féléves gyerekkel elől, egyszer egy évvel azután háton.
                          Azóta vagy 10 félét vettem/próbáltam, mert nagyon nem bírja a derekam de én akkorishordozok típus vagyok.
                          Amit ezzel tapasztaltam:
                          jó erős anyag, nem gyűrődik se deréknál, se a szára popsi alatt (azóta a kendős mt-ra esküszöm),
                          elég széles a vállpánt-kényelmesen eloszlik, nem vág
                          a félévest és a másfél évest is jól tartotta
                          ha elalszik jó a csuklya, a patentos megoldásnál eddig én csak nehezen kezelhetőbbel találkoztam.
                          Amiért akkor rögtön nem ilyet vettem, a színválaszték
                          Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

Comment

kíváncsiságból rákattintottam a weblapjukra, hát, ez a gazdagmami-féle know-how nagyon az idegeimre megy. Már sokadik honlapról köszönt vissza ez a struktúra.
                            Egyébként ez nem túl magas intelligenciáról árulkodik, sajnos, szolgai módon lemásolták a "tutit", de ez így átláthatatlan, nem világos, hogy milyen termék, mennyibe kerül, nincs türelmem olvasgatni stb.

Azért senki ne zavartassa magát, vegyen HB-t, nem csak jó, szép is. Viszont nagyobb babákhoz nem ajánlom, 2 éves kortól már nem kényelmes.
                            Nőkért.hu

Bogi vagyok, két gyerek anyja

Comment

[QUOTE=vasszűz;3515901]kíváncsiságból rákattintottam a weblapjukra, hát, ez a gazdagmami-féle know-how nagyon az idegeimre megy.

Ez mit jelent?
                              Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

Comment

http://www.gazdagmami.hu/tanfolyam/

ha itt lejjebb tekersz, érdemes megnézni, hogy az oldalakon reklám mindenhol ugyanolyan struktúra szerint épül fel.

http://fogyokurablog.hu/fogyni_akarok

http://www.mamarazzafoto.hu/#!online...anfolyam/c1bdp

stb. Szerintem egy webáruházhoz ez nem hatékony, meg ha a 100. ilyen weboldal jön szembe, az már idegesítő.
                                Nőkért.hu

Bogi vagyok, két gyerek anyja

Comment

Betöltés...
                                X