freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Lana Mei Tai - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Lana Mei Tai

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Lana Mei Tai

Piacon az új Lana Mei Tai. A kendős topikban már volt róla szó, gondoltam lehetne egy külön topik ennek is, hátha lesz, akinek tapasztalata is lesz... idővel. Addig is jöhetnek a kérdések, vélemények.
    Itt van egy-két kép.
    Én csak próbálgattam, de én nagy előnyének érzem, hogy a felső pánt kendő gyakorlatilag, így remekül lehet körülkötött kötéseket is csinálni vele. A csatossága is tetszett, nem kellett még egy csomót a derekamon megkötni.
    A kapucnija is nagyon ötletes, mert a gumival meghúzva tartja a fejet, ha elalszik a baba, de kicsiknél meg a nyakhoz lehajtva ott tarthatja a fejecskét.
    Táskával és leírással együtt kapható, a vállpárna külön rendelhető.
    Utoljára szerkesztette Ilkamama; 2009.10.03., 17:52.
    Ilka

Nagyon szep!!! van gyartoi weboldal is esetleg? es az arak? nyilvan magasabb arfekvesu, mert a lana kendok is azok, nem?
    Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

Comment

Én itt találtam, az árak kicsit lejjebb vannak:
      http://www.babazunk.hu/termeklana_hor.htm#meitai

Comment

uhhhhh, huzos arak...de hat valamit valamiert
        szep a hennaskave
        Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

Comment

szép az akciós fotón
          már nbh-n is akartam volna kérdezni, hogy van-e ilyenük, de kimaradt és nem is láttam, klubban b.örsön nem lesz esetleg vkinél megtekinthető?
          (és az újszülött kendő az rugalmas?)
          Viki
          Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

én a NBH-n nézegettem,de mivel nem volt kit belepróbálni, ezért a lényegi infót nem szereztem meg.

nekem nagyon tetszik, hogy sehol sem bélelt, hogy kendős pántja van és a kapucni is ötletesnek tűnik. de a puding próbája az evés, szóval cipelni kéne benne valakit, hogy kiderüljön jók-e ezek a megoldások.

az árai viszont nem magyar pénztárcára vannak szabva.
            azt nem mondom, hogy drága, mert jómagam is tudom mennyi meló van egy meitai megvarrásában és hát a lana csúcsminőségű, fairtrade módon előállított anyagokkal dolgozik.

vegyen má valaki aki éppen jól áll azt majd jól kipróbáljuk a klubban
            Lili, Hana(04/12/18) Iván(06/10/28) anyuja
            Waldorfbabák és Egyebek

Comment

A kendős pánt nekem is nagoyn tetszik. de az a csat valahogy nagoyn fura... nem illik a kendős mivoltához. ha már kendő, akkor miért fél-ssc?
              de biztos kényelmes

jó lett volna kipróbálni. Ára valóban iszonyú sok! Persze biztos megéri

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

fúúú, elvesztem, ez megtetszett akcióban
                Dius vagyok
                Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

Comment

De jó képek! Nagyon szép ölelősnek tűnik a fotókon!
                  Vajon a pántok szöge miatt? - meg hát, nyilván hogy kendőanyagból van, szépen simul.
                  Én a Héten mikor néztem, nem láttam benne fantáziát (meg a csatos derékon még mindig meg vagyok döbbenve), de így használt közben kifejezetten tetszik
                  Utoljára szerkesztette Livus; 2009.10.03., 23:29.
                  Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

Comment

Tényleg jól néznek ki, de azért ez brutál ár. Kipróbálnám ezeket a kendő pántokat. Meg a csatt az nekem is fura. Lehet hogy praktikus, de olyan anyag idegen nekem a MT-től, kendőtől.
                    Kata Anna, aki Anna Maja (2009.02), Áron Koppány (2012. 03) és Zádor (2014.09) anyája
                    Érdi babahordozó és mosható pelenka klub

Comment

Húú, ez gyönyörűűűűű!!!! Eddig nem nagyon voltam odáig a mt-kért, de ez nagyon megtetszett. Lehet elvesztem?!
                      Csak hát a csattal szűkítve van a használati lehetőségek sora, mert várandósan nem lehet felvenni. De nekem a csatos megoldás egyébként nem annyira idegen, sőt (már van egy ssc-m).
                      De az ára az igen húzós, ezt meg kell hagyni, de mint már írták előttem valamit-valamiért.
                      Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                      Aki aromaterapeuta is

Comment

rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        fúúú, elvesztem, ez megtetszett akcióban
                        Örülök, hogy benned lehet bízni.
                        Ilka

Comment

Elfelejtetem még írni, hogy bár tényleg nem olcsó, de a hasonló biopamut Manduca se sokkal olcsóbb, és ez csípőhordozásnál kifejezettem kényelmes, mivel a kendőt jól le lehet húzni a vállon.
                          Ami nekem még nagyon jó volt a kendő pántban, az az, hogy nem függ a vállméretemtől, hogy jó-e a pánt. Én elég kicsi vagyok, és a Manducát sem tudtam elég kicsire állítani, hogy jó legyen. Az általam próbált Bambi vállpántja legalább két cm-rel lelógott a vállamról.
                          Nem leszek soha nagy Mt-os, de az eddig látottak, próbáltak közül ez tűnt a legjobbnak.
                          Ilka

Comment

ebben standard megbízható vagyok
                            Dius vagyok
                            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

Comment

jaaaajjj ez gyönyörűűű. Nem ismétlek senkit, a csattal, kendőszárral kapcsolatban...
                              Úgy szeretnék egy hennás kávét, vagy egy rubint
                              Orsi, Petra (2009.02.18.), Bence (2012.12.14.), apa

Comment

Betöltés...
                              X