freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Mei Taiban hordoznék-hogyan csináljam...? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei Taiban hordoznék-hogyan csináljam...?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Mei Taiban hordoznék-hogyan csináljam...?

...és csináljam-e egyátalán, ha már elmúlt 1 éves a gyerekem?

Olyan jó nézni a sok szép MT-t és bár varrtam is egyet valamikor tavasszal, soha nem használtuk, nem tudom miért... Tegnap felvettem a hátamra Manót vele és mintha tetszett volna neki, ha ő is úgy akarja akkor használnánk is de néhány dolog nem tiszta. Sok-sok kérdésem lenne és tudom, hogy a topicokat böngészve megtalálnám rá a válaszokat, de nincsen rá időm...és talán más is örülne egy MT oktató topicnak. Ha profi vagy a témában és éppen ráérsz kicsit légyszi segíts!
    Csupa szeretet G
    Csupa mosoly E

Néhány kérdés kezdésnek:
    valahogy sikerült a tükör előtt a hátamra varázsolni a gyereket, csak gyakorlás kérdése? És hogyan veszitek le ha pl nincs hova leülni?
    Az én sk darabom vállpántja polárral bélelt kb 10 centi széles, de lelóg a vállamról, lehet, hogy túl széles? Vagy túl vastag a bélés?
    Hogyan csináljátok hogy a pántok a fenekén olyan szépen egymáson fekszenek, nekem összecsúsznak, más anyagból kéne varrni? ( egy vastagabb vászon lepedőből van az enyém, nem akartam rá költeni... )
    asszem most ennyi...
    Csupa szeretet G
    Csupa mosoly E

Comment

Van ilyen topik: mit tegyek, hogy kényelmes legyen a MT?
      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

Comment

Ivett!
        MT használatáról: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=58
        A gyerek hátra tétele: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=2360
        1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

Comment

Yve, mi is 1 évesen kezdtük
          én úgy szoktam levenni, hogy a 2 karjánál fogva leengedem a földre
          de létezik a hátranyúl 1 kézzel, átöleli és hóna alatt előrehúzza fektetett pózban figura is

nagyobb súlyú gyermek hordozásánál rengeteget számít a kényelem és a használhatóság szempontjából, hogy megfelelő vastaságú anyagból, megfelelő cérnával, biztosított varrással, párnázottan varrd meg..
          sok infót találsz az sk meitai készítés topikban
          ha ezek nem valósulnak meg, nem lesz biztonságos és kényelmes a hordozás
          3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

Comment

mi 9 hósan kezdtük
            én sosem vettem fel ülve. állva mindig: felültettem a csípőmre és hátratekertem.
            meg lehet úgy is, h a gyerek áll a hátad mögött, te meg guggolsz és úgy hátranyúlsz és úgy állsz föl, h a gyerkőt már a hátadon tartod a kezeddel, előredőlsz és megkötöd a mt-t
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

köszönöm a válaszokat lányok! mit csináltok hajhúzás ellen???
              Csupa szeretet G
              Csupa mosoly E

Comment

csiptess játékot a pántra vagy rakj egy olyan hosszú láncot a nyakadba, amit fogdoshat/rágcsálhat

Comment

jó ötlet... ma voltunk egy viszonylag hosszú sétán, mert eltűnt a kutyánk és őt kerestük a Sió gáton, gondoltam nem babakocsizok, jöjjön a MT. Egész jól viselte, a hídról néztünk a halakat, mert olyan tiszta a víz. Úgy tervezem hogy minden nap felveszem egy kicsit, aztán meglátom, hogyan tetszik neki.
                  Eddig egyébként karikás kendőben hordoztam, de hosszú távra az nagyon kényelmetlen.
                  Csupa szeretet G
                  Csupa mosoly E

Comment

gyuzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    csiptess játékot a pántra vagy rakj egy olyan hosszú láncot a nyakadba, amit fogdoshat/rágcsálhat
                    hahh ez az otlet nekem is jol jon. kiprobalom
                    az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

Comment

még annyit, hogy a kicsit úszógumisabb mamamikat nem zavarja a derékpánt? Nekem csúnyán kibuggyan a kis extra zsírom de még így is lazának éreztem a megkötést.
                      Csupa szeretet G
                      Csupa mosoly E

Comment

nem kell a derékpántot extra szorra húzni, hivatalosan a vállpánt viseli a súly nagyobb részét
                        rakjál fel fotót és megnézzük

Comment

sziasztok, bamberoo oc-m van, az a gondom, hogy a szépen kisimított pántok háti hordozásnál a popsija alatt egy idő után összegugyorodnak, ilyenkor kisimítani nem tudom, újra fel kell kötnöm.rosszul csinálok vmit?vagy ez természetes?
                          (ez volt az első hsz-m)

Comment

a popsijára kell keresztbe tenni, akkor elvileg nem szabadna gyűrődnie
                            fotót ide és megnézzük!!

Comment

ja a lexi twist megy, csak nekem a sima jobban tetszik

Comment

Betöltés...
                              X