freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
ÚJ!!!! VÁNDOR RING CARRY - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

ÚJ!!!! VÁNDOR RING CARRY

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

a zöld,a lila Virié,azt tőle kell megkérdezni!
    1 boszorka van, 3 fia van

Comment

Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a zöld,a lila Virié,azt tőle kell megkérdezni!
      Nekem szuper a zöld, lehet, hogy majd a popópánttal kapcsolatban kérek okítást, mert az nekem valahogy nem akart a helyére kerülni, de ennyi. Oké, akkor megy tovább, aztán, ha végez, akkor nálam landol. A piszkos anyagiakat meg intézzük.

Comment

köszönöm
        1 boszorka van, 3 fia van

Comment

nálam a zöld,ma tesztelem
          Réka
          Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

Comment

Én megkaptam a lilát még kedden,bocsánat,hogy nem jelentkeztem

Meglepődtem már az első felvételnél,mert jó már nekünk is,vagyis lánykámnak,pedig még csak 9 hós,és nem különösebben magas,most kezd ácsorogni.Nagyon kényelmes volt ebben hordozni,és azt hiszem lánykámnak is kényelmes volt,egyszer el is aludt benne.
            Picit nehéz felvenni,de bele lehet jönni könnyen.Viszont én sem bírtam a popópántot teríteni,és így eléggé megnyomta a lánykám lábát.És a karika nekem is fent volt,viszont nem nyom annyira,csak több óra után éreztem,hogy zavar.

Összességében viszont tetszik,lehet be is fogok nevezni egyre a későbbiekben

A képeket kicsavart kézzel készítettem
            Mellékletek
            Évi ,Ferkó (már nem Manó) 2004.03.25,aki zenél.;Botika 2008.04.28,aki táncol.; Beni 2009.07.07,aki énekel; Zorka Abigél,az ajándék(2013.10.26.) anyukája

Comment

Na lemaradtam a zöldrôlViszont ma èn is meglepôdtem,mikor jött a postàs,ès hozta a lilàtArra mi nem jelentkeztünk,mert Csajos a színe,ès fiúcskànak a zöldet akartam Azèrt ma abban lófràltunk.2èvesnek kicsi,a fejère a csukjàt nem tudtam teljesen felhúzni,de kènyelmesen ült benne,csak a hàtàn az anyag a hàta közepèig se èrIgen terìteni nem tudtuk a lábànàl a kendôt. Kinek küldjem,megìrod?Az emaileddel együtt?Küldök fotót oda. Zöld utàn gyártàs mikor lesz?
              Zita, Ákos és Lili anyucija(2012.május.31)

Comment

NA a beszámolóm:Zselykének egy ici-picit még nagy volt a terpesz,de ezt tudtam amikor jelentkeztem.szuperszép,kényelmes hurci,bár valószínűleg nagyobb gyerekkel még jobb.az,hogy nálam volt nagy segítség volt,mert így körvonalazódott,hogy milyen lesz a saját encsink.köszönöm,remélem a következő már teszteli,2 napja adtam fel,kedden.
                Réka
                Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

Comment

umbreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Na lemaradtam a zöldrôlViszont ma èn is meglepôdtem,mikor jött a postàs,ès hozta a lilàtArra mi nem jelentkeztünk,mert Csajos a színe,ès fiúcskànak a zöldet akartam Azèrt ma abban lófràltunk.2èvesnek kicsi,a fejère a csukjàt nem tudtam teljesen felhúzni,de kènyelmesen ült benne,csak a hàtàn az anyag a hàta közepèig se èrIgen terìteni nem tudtuk a lábànàl a kendôt. Kinek küldjem,megìrod?Az emaileddel együtt?Küldök fotót oda. Zöld utàn gyártàs mikor lesz?
                  Umbreno, nem maradtál le a zöldről, csak az sokkal később tudna menni, ez meg szabad volt, így elküldtem neked.

Comment

Umbrenonál már volt az egyik zöld, én küldtem el neki nyár elején
                    Zsuzsi a három lányú
                    hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
                    Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

Comment

umbreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Umbreno, írtam neked privát üzenetet, kérlek majd nézz rá. Köszi! Barbi

Comment

Igen a zöld már volt nálam,azért csodálkoztam,hogy jött a lila isA zöldről,hogy lemaradtam úgy értettem a vásárlásáról,de még van remény,még egyszer megpróbáljuk és ha apukának is jó akkor átvesszük

Comment

A lila nekünk kisebb volt ,a csukja végképp nem ment fel a fejéig. A zöld kicsit kényelmesebb volt. Fényképet hova tudok küldeni,ha ide nem tudom feltölteni?

Comment

Nyugodtan küldd el nekem, feltöltöm ide.

Comment

Betöltés...
                            X