freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Olvasókör-Bruno Bettelheim: A mese bűvölete...I.rész - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Olvasókör-Bruno Bettelheim: A mese bűvölete...I.rész

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

ez a belinkelt oldal ahogy elnéztem, magyar meséket tartalmaz.
    amikről BB ír, vagyis amiket elemez, nem hinném, h itt fent lennének, de tényleg csak átfutottam.
    nekem már régebb óta motoszkál a fejemben, h csinálni kéne ez alapján egy mesekönyvet, amiben benne vannak a mesék a megfelelő formában. :fejvakarós:
    jesszus, már alig mamamizom...
    nevelési és hordozási tanácsadok
    TaMiNa

Comment

veszesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ez a belinkelt oldal ahogy elnéztem, magyar meséket tartalmaz.
      amikről BB ír, vagyis amiket elemez, nem hinném, h itt fent lennének, de tényleg csak átfutottam.
      nekem már régebb óta motoszkál a fejemben, h csinálni kéne ez alapján egy mesekönyvet, amiben benne vannak a mesék a megfelelő formában. :fejvakarós:
      Én is csak épp ránétem, mheyen vagyok
      Meg úgy egyébkét sincs egy normáis mesekönyv a klasszikus mesékkel, eredeti formában, de lehet csak én vagyok ufo és nem találtam meg.
      Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

Comment

én sem találtam. ráadásul mindegyik agyonillusztrált, nehogy vmit a gyerek magától képzeljen el...
        jesszus, már alig mamamizom...
        nevelési és hordozási tanácsadok
        TaMiNa

Comment

Betöltés...
        X