freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Mik a "mamami olvasókörök", hogy működik, hogy működjön? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mik a "mamami olvasókörök", hogy működik, hogy működjön?

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Mik a "mamami olvasókörök", hogy működik, hogy működjön?

Rögtön a mamami elindulásakor kezdtük a kontinuum elves olvasókörrel, most pedig indul a második, a Plattner könyvvel, és gondolom nem csak az én asztalomon áll még vagy 3 kupac könyv amit mamamik ajánlására tervezek hamarosan elolvasni. Olvassunk együtt és beszéljük meg, legyenek rendszeresek a mamami olvasókörök!

A lebonyolításról:

Az olvasókör lényege, hogy egyszerre olvasunk egy könyvet, általában hetente mondjuk egy fejezetet/részt, és az aktuális részt megvitatjuk itt az olvasókör topikjában. Minden olvasókörnek van egy vezetője, aki vállalja, hogy valamennyire terelgeti a beszélgetést, moderálja az olvasókört.

Nyitok egy szavazós topikot, ahol megszavazhatjuk a következő olvasnivalót, gyűjthetjük a javaslatokat.

Ebben a topikban pedig megbeszélhetjük, hogy az olvasókörök hogy működjenek, mi működik, mi nem, stb.

(Ebben a fórumban egyelőre csak jóváhagyás után jelennek meg az új topikok, hogy követhető legyen, hogy éppen mit olvasunk.)

Jó lenne mondjuk a 3-4 következő könyvet kijelölni, hogy mindenki aki részt akar venni valamelyikben fel tudjon készülni, be tudja szerezni, stb.

Nagyon örülnék egy önkéntes olvasókör felelősnek aki ellátná a következő teendőket:
    - gyűjti a javaslatokat és ezek alapján kiírja a szavazást a következő olvasnivalóról
    - frissíti a "következő olvasókörök" listát a szavazás eredménye alapján
    - stb. (Most ennyi jutott eszembe, ilyen szervezési kis feladatok, nem kell nagy dologra gondolni.)
    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

Kati.Én nagyon szeretek olvasni,szívesen segítek az olvasókörben.
    Döme és a lurkók.

Comment

De jó! Köszönöm! Írok privit!
      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

Comment

Hú, ez nagyon jó! Most nincs időm, de államvizsga után én is bekapcsolódok
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

Comment

Betöltés...
        X