freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Alice Miller: Kezdetben volt a nevelés +++ Thomas Gordon: P.E.T. - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Alice Miller: Kezdetben volt a nevelés +++ Thomas Gordon: P.E.T.

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Köszi, a W miniovi a szűkebb keresztmetszet, azt gondolom, oda velem kell hogy menjen, főleg az elején, apa meg amikor néha el tud szabadulni majd viszi. De biztos lesz még tréningre lehetőségem. (voltam vagy 10éve Havánál 1-2 naposon (vmi pedagógus akkreditált képzés volt), de akkor megállapítottam, hogy amennyire tetszik a módszer, annyira messze áll az én beidegződéseimtől, tehát nekem valami gyakorlókörre lenne leginkább szükségem, mert hiába az elmélet, a stresszhelyzetben lebutulok, vezérhangya föl, gondolkodás el). Lehet az EMKs belvárosi klub alkalmak pont ilyesmik?
    I+= +

Comment

beati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi, a W miniovi a szűkebb keresztmetszet, azt gondolom, oda velem kell hogy menjen, főleg az elején, apa meg amikor néha el tud szabadulni majd viszi. De biztos lesz még tréningre lehetőségem. (voltam vagy 10éve Havánál 1-2 naposon (vmi pedagógus akkreditált képzés volt), de akkor megállapítottam, hogy amennyire tetszik a módszer, annyira messze áll az én beidegződéseimtől, tehát nekem valami gyakorlókörre lenne leginkább szükségem, mert hiába az elmélet, a stresszhelyzetben lebutulok, vezérhangya föl, gondolkodás el). Lehet az EMKs belvárosi klub alkalmak pont ilyesmik?
      hát, az az igazság, h a szülőlub nagyon érdekes, nekem nagyon-nagyon sokat adott, de nem begyakorlós. Jula (a tréner) azt mondta, h a tréning, az a begyakorlós. a szülőklub gondolkodásformáló (elgondolkodtató, átformáló), bár ez sem kevéssé fontos
      sajnálom, h nem tudsz jönni, de megértem
      jesszus, már alig mamamizom...
      nevelési és hordozási tanácsadok
      TaMiNa

Comment

veszesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        a semmiből feltűnve egy jó hír az érdeklődőknek:

EMK és Gordon-nyelv tréning szeptembertől
        Pár infó:
        tréner: Novák Jula
        időpont: csüt. 16-19 (hetente 1x)
        helyszín: belváros (2 hely közül még nem dőlt el)
        ár: 2400Ft/fő/alk-nál valszeg nem fog feljebb menni (mivel az ár résztvevő függő, pontosat csak a jelentkezés lezárultakor tudunk)

azt hiszem, ez igazán jól hangzik
        én tuti megyek, elkötelezett híve lettem a dolognak (AM-nek és nektek(!) is köszönhetően), kell 1 tréning belőle!
        De jó, hogy benéztem ide!
        Akkor ez tuti gyerek nélküli? Mondjuk teljesen érthető, miért.

Gondolkozom a megoldáson, de elég lehetetlen.
        Esetleg valami közös, és egyben olcsóbb gyerekfelügyelet szervezésében nem gondolkoztok? reménykedősszmájli...
        Vera, két lány (2008, 2011) anyuja
        türelemjáték

Comment

filoméla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          De jó, hogy benéztem ide!
          Akkor ez tuti gyerek nélküli? Mondjuk teljesen érthető, miért.

Gondolkozom a megoldáson, de elég lehetetlen.
          Esetleg valami közös, és egyben olcsóbb gyerekfelügyelet szervezésében nem gondolkoztok? reménykedősszmájli...
          én sajnos csak annyiban tudok segíteni, h egy viszonylag olcsó bébisittert tudok ajánlani. de sajna összefogásos-felügyeletről nem tudok, h szervezett volna vki. ha hallok ilyesmiről, szólok.

én is bébiszitterezek amúgy, nekem így is megéri, hosszútávú befektetés, egy csomó pénzt megspórolok azzal hosszútávon, ha "jól nevelek" ( még akkor is így van, ha nem kell szakemberhez fordulni nevelési, magatartási problémákkal, hanem egyszerűen csak az életvitel, életvezetés és az életminőség javul - ami ha rossz, drága. drágább mint egy ilyen képzés+babysitter. és ez csak 10 alkalom. de ezt senki nem vegye célzásnak, csak leírtam a véleményem, kvázi hangosan gondolkodom és kész, tiszteletben tartom mindenkiét, nem célozgatok, mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik - még melőtt vki félreértene. filoméla, ugyan fentebb téged idézlek, de ezt nem neked, hanem mindenkinek írom, csak úgy, ki az éterbe )
          TaMiNa

Comment

sziasztok,

úgy néz ki hogy szerveződik még egy 10 alkalmas, EMK-Gordon kommunikációs tréning Novák Julával, tehát ez már a 2. csoport lesz. A csoport heti egyszer , szerdánként lesz, valószínűleg reggel fél 9-9 körüli kezdéssel , hogy max. délre végezzünk. Ami még fontos infó, hogy gyereket nem lehet hozni , mert ez egy intenzív tréning, max. ha nagyon pici és kb végigalussza/szopizza kendőben a délelőttöt.
            Kezdés: várhatóan december 5-én, szerdán, fél 9-fél 12-ig.
            Ára: hely és látszám függő, de valószínűleg kb 3000 Ft/fő/alkalomnál nem kerül majd többe.
            Helye: még nem tudom, több hellyel is tárgyalok éppen, de valószínűleg a belvárosban valahol...

Akit érdekel, kérem nálam jelentkezzen priviben! Eddig csak néhányan vagyunk, azaz vannak még helyek. Min. 8, max. 14 fővel indul a tréning.

Én sajnos az első csoportról lemaradtam mert az délutáni időpontban van, és most nagyon bízom benne hogy összejön a 2. csoport! Gyertek!
            Utoljára szerkesztette bcseke; 2012.09.28., 10:58.
            Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

Comment

Ha van kedvetek folytatni a csevegést (önismereti jelleggel), akkor gyertek az új olvasókörös topikba olvasni szülői játszmák a könyv címe, nagyon jó sztem
              http://mamami.hu/forum/showthread.ph...43#post2561043
              TaMiNa

Comment

Hahó! Alice Millerjét keresném kölcsönbe. Valaki...?
                < Kisfóka > Anyucija (2013.07.10)
                kristofkank.blogspot.com // prv helyett: efezus4 gémél

Comment

a tamina csak-ból ki tudod kölcsönözni elvileg, van itt topikja is, mármint a taminának.
                  dunakeszitől tudtommal negyed óra (igaz, autóval).
                  TaMiNa

Comment

Betöltés...
                  X