Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvbeszerzés olvasókörhöz: Elisabeth Plattner:A nevelés mindennapi művészete

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

OFF: Hát, nem tudom, én egy Ranschburg könyvet rendeltem ott, még tavaly október közepén. Azóta is hozzák... De nem baj, azért megkérdezem, bepróbálkozom ennél a könyvnél is, hátha az csak véletlen volt, hogy nem hozták.

HÉDI
    Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

Comment

Nem tudom, hogy online is megvehető-e tőlük, de a Napvilágnál láttam belőle példányokat pár hónappal ezelőtt... (szules.hu)
      Bonyolult (Bence 04.10.24.)
      HipnoSzülés a tévében

Comment

A www.remedium.hu -n tegnap este még tudtam rendelni. (Viszont a Nagy gyermek-kalauz náluk sincs, pedig együtt akartam rendelni a kettőt... )
        Clea (Zsófi, 2007. október 20.)

Comment

Én a librarium.hu oldalon rendeltem a múlt hét kedden és már pénteken hozták (volna, ha itthon vagyok, így lett belőle hétfő)
          Három a kislány...

BLOGOM

Comment

www.konyvkereso.hu

itt ma megrendeltem kettőt, majd akkor is szólok, ha megjött
            A librikben már tényleg nincs, ma felhívtam néhányat
            Matyi lassan hét, Noémi pedig négy és fél éves, Johanna Zelma 14 hónapos

Comment

Sikerült megszereznem. A férjem ma megvette az utolsó darabot a Pozsonyi Pagonyban.
              Livi

Comment

Enyém lesz Sári egyik megrendelt könyve, én is tudok csatlakozni. Remélem olvasni is lesz időm.
                "Nehéz dolog a helyes középutat eltalálni: a szívet megkeményíteni az életre, és puhán tartani a szeretetre. "

Comment

KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  igen, bocsi 100 oldal/hét.
                  Szerintem ennyi beeférne. s mivel a kis alcimek egymást követik, egymáshoz fűzte az iró, nagoyn nehéz megfelezni...
                  Talán mégis neked van igazad!
                  Nekem jó így.
                  Estleg más ötlet??
                  Döme és a lurkók.

Comment

Ma megérkezett az én könyvem is
                    Gabi

Comment

én előre olvasok, nem tudhatom, hogyan alakul a jövő hetem...
                      már a 60-as oldalaknál tartok és volna is sok mondanivalóm, de megjegyzem aztán majd megdumcsizzuk

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

Már én is kiolvastam-de még vagy 100x újraolvasom!
                        Tipp:Írd le a gondolataidat,nehogy elfelejtsd!(csak magamból indulok ki
                        Döme és a lurkók.

Comment

Leximam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kati! Utánanézek és írok privit!
                          Leximam, ha találsz valamit megírod nekem is? Hálás köszönet

Comment

Sziasztok!
                            Csatlakoznék az olvasókörhöz, ha lehetséges. Én a könyvtárból veszem ki. Van itt egy kis fiokkönyvtár az utcában, jövő szerdára hozzák meg könyvtárközi kölcsönzéssel. Remélem a sok olvasás hatására nem omlik rám a háztartásom...
                            Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

Comment

Na, én is megrendeltem a www.konyvkereso.hu -n Remélem meg fog érkezni időben, ha nem, akkor turbó gyorsasággal kell olvasnom
                              Brigi
                              LRB

Comment

hbdzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Na, én is megrendeltem a www.konyvkereso.hu -n Remélem meg fog érkezni időben, ha nem, akkor turbó gyorsasággal kell olvasnom
                                Még van idő,biztos megjön addig...
                                De látom nem olyan könnyű beszerezni,ha sokaknak nem sikerül,talán várhatunk néhány napot...ha akarjá(to)k.
                                Döme és a lurkók.

Comment

Betöltés...
                                X