Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvbeszerzés olvasókörhöz: Elisabeth Plattner:A nevelés mindennapi művészete

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

bonyolult eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van benne viszont egy rész, ahol azért nagyon kijön, hogy ez a nő a 40-es években volt anya... a csecsemőkutatás akkor ott tartott, hogy ha jóllakott a baba, pelus tiszta, akkor kábé semmi baja sem lehet, tehát tisztára jogtalanul sír... és ilyenkor hagyni kell a kiságyában sírni.
    Öööö... Ha arról van szó, amire gondolok, erről már beszéltünk anno még a Babanet waldorfos topikjában, hogy valójában nem is ezt írja, csak a szövegkörnyezetből kiragadva így hangzik... Na de majd ezt itt kivesézitek pár hét múlva.

Járóka... Következő olvasókörös műnek ajánlom Soesman Tizenkét érzékét. (Szintén waldorfos alapmű.)

És akkor majd megnyithatjuk a Miért nem egyeztethető össze a waldorf a CC-vel című topikot.
    Pindi
    Benedek (2004), Boróka (2006), Benjámin (2008) és Bercel (2010) mamája

Comment

kattix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Valaki tud egy jobb forrást?
      Kati! Utánanézek és írok privit!
      Lexi picasa

blog

Comment

KKRISZTI pont ezt akartam kérdezni.De ugye 100 oldalt akartál írni?
        Mondjuk én olyan vagyok hogy ha érdekes nem bírom letenni.Először végigdarálom az egészet,és másodszor pedig alaposan elolvasom!

A tartalomban is 4 fejezetre van osztva...Én esetleg még azokat is felezném hogy átláthatóbb legyen,de várom a véleményeket...

A február 9. jó.Ha addig valakinek nem érkezik meg,esetleg várhatunk kicsit!
        Döme és a lurkók.

Comment

Döme, idetaláltam,igyekszem megrendelni az otthoniaktól, de én csak 2 hét múlva tudom olvasni ezt, m apósék akkor jönnek ki. Szóval, akkor majd csatlakozom, ha be tudták szerezni.
          Brigi
          LRB

Comment

hbdzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Döme, idetaláltam,igyekszem megrendelni az otthoniaktól, de én csak 2 hét múlva tudom olvasni ezt, m apósék akkor jönnek ki. Szóval, akkor majd csatlakozom, ha be tudták szerezni.
            Brigi,csak 2hét múlva kezdjük! És jó hogy jöttél!
            Döme és a lurkók.

Comment

Ez egy naggyon hasznos könyv, és tényleg érdekes is (sok-sok példával). Mondjuk én sosem bírtam így "egyben" elolvasni, mert emészteni kell. Meg ülepednie a dolgoknak, és kipróbálni szépen a gyakorlatban. De majd látjátok, hogy hogyan célszerű olvasni/megvitatni.
              Jó szórakozást! És örülök, hogy lett pénz az újra kiadásra, mert pár éve nagy hiány volt!
              Pancsa

Comment

Én is csatlakozom!
                Livi

Comment

pindi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Járóka... Következő olvasókörös műnek ajánlom Soesman Tizenkét érzékét. (Szintén waldorfos alapmű.)
                  Nagyon jó ötlet !

Comment

igen, bocsi 100 oldal/hét.
                    Szerintem ennyi beeférne. s mivel a kis alcimek egymást követik, egymáshoz fűzte az iró, nagoyn nehéz megfelezni...
                    én is elkezdtem tegnap éjjel, kb. 40 oldal után mág irtó fáradt voltam, de le kellett tenni.

már tudom, hogy néha látszat-engedelmességre nevelem a fiamat
                    Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2009.01.27., 22:08.

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

Csatlakozom, én is olvastam már, de szívesen újraolvasom. Lexi, szép az avatarod!
                      Mégsem búcsúzom.

Comment

Nyf! Köszönöm!
                        Lexi picasa

blog

Comment

KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          igen, bocsi 100 oldal/hét.
                          Szerintem ennyi beeférne. s mivel a kis alcimek egymást követik, egymáshoz fűzte az iró, nagoyn nehéz megfelezni...
                          én is elkezdtem tegnap éjjel, kb. 40 oldal után mág irtó fáradt voltam, de le kellett tenni.

már tudom, hogy néha látszat-engedelmességre nevelem a fiamat
                          Én a fiammal nem tudtam idáig sem eljutni Kriszti a 3 év alatt! Ő ugyanis mindig engedetlen
                          Vera

Comment

kattix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A numero7 ezt válaszolta a megrendelésemre:
                            sajnos ez a tétel elfogyott raktárról.
                            Előjegyezhető, ami azt jelenti,
                            hogy a rendelést a kiadó előjegyzi,
                            és amennyiben újra lesz, akkor küldi.
                            A szállítási időt nem tudjuk megmondani.
                            Kérjük jelezze, ha ilyen körülmények között
                            is fenn kívánja tartani a rendelést!

Valaki tud egy jobb forrást?
                            Én is megpróbáltam rendelni náluk a tegnap, érdekes, nekem meg azt írták, hogy van.
                            "A megrendelest regisztraltuk.
                            A rendeles osszerteke kulfoldi postakoltseggel: 36.20 USD (=25.42 EUR)
                            Fizetes PayPal-lal: a vetelarat (USD vagy EUR) a numero@numero7.com emailre kell kuldeni.
                            Fizetesi mod...."

Comment

Libriben már nem lehet kapni.

HÉDI
                              Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

Comment

Hédi! A Libriben meg lehet próbálni megrendelni, ha lehet, akkor mindent intéznek a boltban.
                                Matyi lassan hét, Noémi pedig négy és fél éves, Johanna Zelma 14 hónapos

Comment

Betöltés...
                                X