freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Waldorf pedagógia - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Waldorf pedagógia

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Hányadikos?Szabadságra nevelés könyv megvan? Abban lebontva van évekre mikor mit tanulnak.
    Iskolás óvodás Waldorf

Comment

Sziasztok. Tudtok ajanlani egy magyar nyelvu jo, hiteles osszefiglalot a waldorf pedagogiarol? Baratnomet erdekli, csak kisbaba mellett nincs ideje konyveket olvasni es meg eleg uj is az egeszhez. Koszi elore is
      Lili, a kezdo dackorszakos

Comment

Bp., II. ker. Napkeleti Kör Waldorf Oviban hétfőn (nov. 12-én) 18 h-tól borogatós kurzus (pakolások, teareceptek, gyerekek otthoni ápolása), Wágner Andrea (Szőke Henrik, antropozófus gyermekorvos felesége) tartja. Külsősök is jöhetnek; attól függően, hogy mennyien vagyunk, lesz valamennyi beugró.

Comment

sziasztok! (ugy tunik nem mukodik nalam a kereso, nem tudom volt-e mar errol szo.) tudnatok segiteni, hogy milyen iskolataskaval szoktak jarni waldorf suli elso osztalyaba? megteszi vmilyen kis hatizsak is? minek kell elfernie benne? kicsit elvesztem..
          mano (2013/03) mamija

Comment

koboldmami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            sziasztok! (ugy tunik nem mukodik nalam a kereso, nem tudom volt-e mar errol szo.) tudnatok segiteni, hogy milyen iskolataskaval szoktak jarni waldorf suli elso osztalyaba? megteszi vmilyen kis hatizsak is? minek kell elfernie benne? kicsit elvesztem..
            Attól függ, hogy a tanító haza akarja-e időnként küldeni az epochafüzeteket. Ha igen, akkor ahhoz elég széles fazonú táska kell, a nagyfiamnak elsőben Belmil volt. Ha nem, akkor egy sima 15 l-es Decathlonos hátizsák is elég.
            Kriszta, Laci és a fiúk
            Értékeléseim
            fkriszta.privi kukac gmail.com

Comment

koszonom! mekkora az epochafuzet?
              mano (2013/03) mamija

Comment

koboldmami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                koszonom! mekkora az epochafuzet?
                a miénk nagy, 30 centis, négyzet alakú. Az egyik gyerekemnél sose küldték haza, a másiknál meg mindig.

Comment

OT_hird-CsWI.png

Comment

Nemet_hird_CsWI.png

Comment

Zene_hird_CsWI.png

Comment

tudnatok segiteni hogy waldorf suliba milyen kulacsot szoktak vinni a gyerekek?
                        lehet vinni uvegbol keszultet? vagy inkabb fem? vagy muanyag???
                        mano (2013/03) mamija

Comment

illetve a suli listajaban szerepel egy ilyen: "kb A4es vagy nagyobb meretu fem vagy muanyag doboz" amit vinni kell, de elkepzelesem sincs hogy ez mit takar. van otletetek hogy ez mi lehet?
                          mano (2013/03) mamija

Comment

ne haragudj de ezeket sztem ott kérdezd meg a suliban. nálunk semmi ilyen nincs, másrészt pont nem érdekel, hogy tetszik e nekik a műanyag kulacs, amennyit elhagyott már a lányom olyat veszek amilyet akarok.
                            Iskolás óvodás Waldorf

Comment

Betöltés...
                            X