Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ec - praktikák, öltözés

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Ec - praktikák, öltözés

Akció
    Talán érdemes - nekünk Kökényszeművel jó ötletnek tűnt - egy topikot nyitni ezzel a témával.
    Épp gondolkodóban vagyunk, hogyan lehet öltöztetni hűvösben, meg majd télen a piciket, hogy az ec ne váljon nyűggé....
    Csörgő Szülőhangoló

Várjuk az ötleteket, praktikákat a már tapasztaltaktól!
    Friss termés: bébi bandázst szeretnék varrni, mert állandóan kicsúszik a pólója a nadrágból, harisnyából.

Van vki aki maga varrt babylegs-et? vhol rábukkantam már egy linkre, ahol van útmutató, most nem találom. tudná vki idézni esetleg?
    Hanna ... 8
    Dorottya 5.5

Comment

Momo, én azt az ötletet kaptam, hogy egy-két számmal nagyobb bodynak levágni a kapcsos részt és visszavarrni...akkor így a combjáig ér a póló...az már jó, nem?
      Nekem az összes póló, amit kaptam majdhogynem köldökpóló....
      Csörgő Szülőhangoló

Comment

Láttam egyszer a babylegs-es linket, pont tegnap varrtam az alapján kettőt, de a linket nem mentettem el...
        Kata és Ármin + Timur + Miron

Comment

És nagyon jó ötlet a topik!!

Comment

Mirr-murr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            És nagyon jó ötlet a topik!!
            köszi
            Én is láttam...le volt vágva az eleje...a lábujjaknál, meg a sarka alul felül...így lett két egyenes rész, amit összevarrtak aztán, nem?....ennyi....
            Csörgő Szülőhangoló

Comment

Tényleg jó ötlet a topik! Ez a legs linkje. Én is varrtam már pár db-ot. Nem tudom írja-e, de szerintem valami rugalmasabb cérnával érdemes megvarrni.
              Anett
              Peti 2008, Kenéz 2010

Comment

Momo a bandázsról majd mutatsz képet, hogy milyen lett?
                Anett
                Peti 2008, Kenéz 2010

Comment

Bandázsra tipp: mi ugyan vettünk hipsyt is ami gyári, de az csak 122-es mérettől van, Nektek nem lenne segítség, viszont varrtam egyet sk itthon is: ez sima polár anyagból készült és tépőzáras (arra az esetre varrtam mikor már alszik a gyerek és későn veszem észre hogy felcsúszós a pizsifelsője -télen sokszor jártunk így.) Bevált: a polár elég nyúlós, a tépőzár vmennyire állítható.

Lábszármelegítő: itt van pár link különfélékhez (kötött, horgolt, varrt)
                  Viki
                  Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

kökényszemű eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Várjuk az ötleteket, praktikákat a már tapasztaltaktól!
                    Friss termés: bébi bandázst szeretnék varrni, mert állandóan kicsúszik a pólója a nadrágból, harisnyából.

Van vki aki maga varrt babylegs-et? vhol rábukkantam már egy linkre, ahol van útmutató, most nem találom. tudná vki idézni esetleg?
                    Bandázs: hipps..y-nek van gyerek mérete is. Egy bébinek még nem, de sztem már 1 éves kortól jó lehet.

Legs-et én sarok nélküli zokniból készítettem, így csak a lábujjrészt kellett levágnom, és jó hosszú lett.

Comment

Van olyan, hogy sarok nélküli zokni? Még sose figyeltem... Jó ötlet!

Comment

Momó, nézd csak: http://kisvic.blogspot.com/2009/10/b...babalabra.html

Itt van linkelve pár ötlet, zokniból, kötött....
                        Katacs, Ábel (2010.04.06.) és Anna (2012.11.19.)

Comment

ktouch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Momó, nézd csak: http://kisvic.blogspot.com/2009/10/b...babalabra.html

Itt van linkelve pár ötlet, zokniból, kötött....
                          ...de jók!
                          Csörgő Szülőhangoló

Comment

én is készitettem sk babylegset, de nem lett olyan jó sajnos. egy saját zoknimból varrtam. túl szoros, nem annyira rugalmas és passzentos az anyag valahogy.

nekem sajnos a méregdrága eredeti babylegs a legjobb. a huggalugs is elmegy, de annak az a baja h nem egyforma az összes modell mérete. egyik rövidebb, másik keskenyebb. nem tudom miért.
                            a BL megbizható minőség! és szuperjó a nagyfiamra is, neki is combig felér!

ezen kivól én is levágtam az 1-2 számmal nagyobb bodykat, nem is hordott Dani szinte egyáltalán bodyt, csak pólót mindig izéltek anyósomék h kivan a háta. engem spec nem zavart (nyáron). Ha hideg van, akkor meg több réteg ruha van rajta. betűrve a gatyába pl.

kislányoknak a BL+ kisruha szuper lehet.

egyéb más öltözéket most hirtelen nem tudok mondani. ezek viszont elengedhetetlenek EC-hez szerintem.

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

Kriszti, az egyik oldalon azt olvastam, hogy combosabb babáknak nem jó a BL, inkább a Huggalugs, meg a Hoppe..
                              te mit gondolsz erről?
                              Csörgő Szülőhangoló

Comment

Betöltés...
                              X