Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérések, kérdések a webmesterhez

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kérések, kérdések a webmesterhez

    Akció
    Ide várunk minden technikai és moderálással kapcsolatos kérdést, kérést, észrevételt, javaslatot.

    #2
    szia!

    szeretném megtudni, hogy ez a hetek óta tartó akadozás várhatóan meddig tart? Van hogy 10 perc is mire betölt az oldal, vagy elküld egy hsz-t. persze van hogy azonnal, de általában min 1-2 perc. Aztán van amikor extrém hosszú.

    köszi!
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      #3
      Szia!
      Nekem eddig nem jelzett senki problémát. Mindjárt beállítok monitorozást a fórumra.

      Comment


        #4
        Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        szia!

        szeretném megtudni, hogy ez a hetek óta tartó akadozás várhatóan meddig tart? Van hogy 10 perc is mire betölt az oldal, vagy elküld egy hsz-t. persze van hogy azonnal, de általában min 1-2 perc. Aztán van amikor extrém hosszú.

        köszi!
        Akadozás alatt azt érted, hogy néha van lassulás? Nem tapasztalok semmi problémát.
        Esetleg más tapasztalt hasonlót?

        Comment


          #5
          barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akadozás alatt azt érted, hogy néha van lassulás? Nem tapasztalok semmi problémát.
          Esetleg más tapasztalt hasonlót?
          igen a vackoros topikban is beszéltünk róla, volt aki több számlát befizetett, mire frissült a fórum/elküldött egy hsz-t.,.
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            #6
            Igen, valamiért most sokkal lassabb a fórum. Én is ezt tapasztalom!
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              #7
              Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Igen, valamiért most sokkal lassabb a fórum. Én is ezt tapasztalom!
              Köszönöm a visszajelzéseket. A bekapcsolt monitorozás is jelzett lassulásokat. Jelzem a szolgáltatónak a problémát.

              Comment


                #8
                En is tapasztalom! Telefonrol netezek de semmilyen mas weboldal nem lassu csak ez. Altalaban bezarom az ablakot es ujranyitom nem varok amig betolt. Ez a verzio gyorsabb de persze csak tuneti kezeles.

                Koszonjuk ha utana nezel!

                Comment


                  #9
                  Még nem reagált a tárhelyszolgáltató. Jeleztem a problémát a főnökasszonynak is. Ő most írt, hogy próbál ő is intézkedni.

                  Comment


                    #10
                    Megtalálták a problémát. Átmenetileg megoldották, hosszú távon ki kell találnunk rá valamit.
                    Köszönjük a probléma jelzését és elnézést a kellemetlenségért.

                    Comment


                      #11
                      barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Megtalálták a problémát. Átmenetileg megoldották, hosszú távon ki kell találnunk rá valamit.
                      Köszönjük a probléma jelzését és elnézést a kellemetlenségért.
                      Köszönjük mi is!
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        #12
                        Sziasztok! Keresés funkció van ebben a verzióban? Nekem nem talál semmit. Egy régi hsz-emet kerestem volna
                        Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

                        Comment


                          #13
                          Andrej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok! Keresés funkció van ebben a verzióban? Nekem nem talál semmit. Egy régi hsz-emet kerestem volna
                          A nem talál semmit alatt azt érted, hogy nálad nincs semmire találat, vagy azt nem találod amit keresel?
                          Kipróbáltam több keresést, és nekem hozza szépen a találatokat.

                          A részletes keresőben meg lehet adni, hogy csak a saját hozzászólásaidban keressen, ami segítség lehet.
                          https://mamami.hu/forum/search?q=&searchJSON={}&AdvSearch=1
                          Technikai okokból az a funkció nincs bekapcsolva, hogy a ragokat,... is kezelje.

                          Esetleg a Google barátunk segítségét is lehet kérni, a mamami.hu oldalra korlátozva a kereséseket, pl így:
                          https://www.google.com/search?q=baba...te%3Amamami.hu

                          Comment


                            #14
                            Illetve ha jol emlekszem az uj verzora tortenonatallas soran sok regi hozzaszolast torolni kellett nem lehet hogy siman mar nincs meg amit keresel?

                            Comment


                              #15
                              Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Illetve ha jol emlekszem az uj verzora tortenonatallas soran sok regi hozzaszolast torolni kellett nem lehet hogy siman mar nincs meg amit keresel?
                              Nem tudok ilyen törlésekről, de rákérdezek.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X