Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Új fórumfelület

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyébként én is látok némi elmozdulást! Mondjuk a hírlevelek eléggé jó irányba mozdítanák a dolgokat. ez tényleg zseni ötlet .

    Nem is olyan rég kaptam privátról hírlevelet, azt hittem rosszul látok
    milyen hírlevél? én sosem kaptam...vagy nem tudok róla...
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      nekem kb 1 hete (akkor próbáltam, amúgy nem szoktam sűrűn) nem enged képet feltenni. pont ugyanúgy csinálom ahogy régen, telefonról is pc-ről is próbáltam jpeg képet feltölteni...
      hiba üzenet jön...
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        fb, én ezzel kapcsolatban elég mérges voltam a mamamira, annak idején meggyőződésem h a közös rendelések korlátozása miatt kerestek az emberek élhetőbb felületet és ez lett belőle...

        nekem nincs fb, pedig néha kellemetlen, mert suli, gyerek sulija stb miatt illene, de nem kell.
        itt jó lenne, csak már nagyon kevesen vannak, 1-1 topik él.
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          nekem kb 1 hete (akkor próbáltam, amúgy nem szoktam sűrűn) nem enged képet feltenni. pont ugyanúgy csinálom ahogy régen, telefonról is pc-ről is próbáltam jpeg képet feltölteni...
          hiba üzenet jön...
          Mi a hibaüzenet tartalma?

          Comment




            "IMG-8f85ff7ddb666ccdfd467b60aea9f742-V (1).jpg
            Image thumbnail creation failed from JPEG."
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              Nekem azt írta ki egyik nap h. nincs elég memória v. tárhely -mikor képet akartam feltenni.
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                "IMG-8f85ff7ddb666ccdfd467b60aea9f742-V (1).jpg
                Image thumbnail creation failed from JPEG."
                Nem tudja beolvasni a képet, a képfeldolgozó függvény.

                kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nekem azt írta ki egyik nap h. nincs elég memória v. tárhely -mikor képet akartam feltenni.
                Egyeztetek a tárhelyszolgáltatóval. Sajnos nem látok semmilyen hibaüzenetet, és nem tudom előidézni egyik problémát sem.

                Comment


                  Sikerült képet feltenni nekem is
                  "Azé a világ, aki teleszüli"
                  2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                  Comment


                    Nekem még mindig van pàr gondom az új felülettel Pl nem tudok topikon belül rákeresni valamire. Nem tudok topikon belül adott oldalra ugrani, csak egyesével tudom lapozni. Es miközben olvasok egy topikot, rengetegszer felugrik egy hibaüzenet, es akkor nem tudok mást csinálni, minthogy az elozmenyekbol megnyitom a topik elozo oldalát es ujra olvasom. Mert ugye uj oldalon nem tudom megnyitni, mert kezdhetném elorol a topikot nem tudok oda lepni a 209. oldalhoz pl
                    Bori

                    Comment


                      Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      milyen hírlevél? én sosem kaptam...vagy nem tudok róla...
                      A hírlevél nem pontos elnevezés.
                      A beállítások / értesítések résznél, be lehet állítani E-mail értesítéseket.
                      Ott lehet szabályozni, hogy milyen eseményről, milyen gyakran (soha, azonnal, naponta/hetente egy összesítő) érkezzen e-mailben értesítés.
                      Fel vagyok iratkozva erre a topikra, ha új hozzászólás érkezik kapok róla e-mail üzenetet. Főleg a kisebb forgalmú, érdekesebb topikokra érdemes feliratkozni, ha érdekel a téma.

                      Comment


                        kabori eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nekem még mindig van pàr gondom az új felülettel Pl nem tudok topikon belül rákeresni valamire. Nem tudok topikon belül adott oldalra ugrani, csak egyesével tudom lapozni. Es miközben olvasok egy topikot, rengetegszer felugrik egy hibaüzenet, es akkor nem tudok mást csinálni, minthogy az elozmenyekbol megnyitom a topik elozo oldalát es ujra olvasom. Mert ugye uj oldalon nem tudom megnyitni, mert kezdhetném elorol a topikot nem tudok oda lepni a 209. oldalhoz pl
                        Az ékezetekből ítélve mobilról írtál. A kisebb kijelzők esetén el van tüntetve a topikon belüli keresés és a tetszőleges oldalra ugrás mező. Átgondolom, hogy lehetne kisebb kijelző esetén is meghagyni ezeket a mezőket.

                        Comment


                          És már meg is oldottad??? Köszönöm szépen, hatalmas minőségi változás nekem!!!!
                          Bori

                          Comment


                            Most egy órával korábban van a fórum órát is át kell állítani.
                            "Azé a világ, aki teleszüli"
                            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                            Comment


                              kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Most egy órával korábban van a fórum órát is át kell állítani.
                              Központilag beállítottam, bejelentkezés után viszont a személyes beállítások az érvényesek.
                              A Beállítások / Fiókok / Dátum és idő beállítások résznél módosítható.

                              Comment


                                barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem tudja beolvasni a képet, a képfeldolgozó függvény.

                                Egyeztetek a tárhelyszolgáltatóval. Sajnos nem látok semmilyen hibaüzenetet, és nem tudom előidézni egyik problémát sem.
                                Ma rákérdeztem újra, és azt a választ kaptam, hogy egyedi probléma lehetett a képfeltöltéskori memória probléma (ezt el is fogadom), növeltek a memóriakorláton.
                                Ettől többet akkor fogok tudni tenni, ha a problémás képet megkapom emailben, Google Drive-on,... gyanítom, hogy a másik kép esetén más volt a gond. Amit kértem, azt pedig nem állították be.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X