Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Új vagyok a mamamin, hogyan/mit szóljak hozzá?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Új vagyok a mamamin, hogyan/mit szóljak hozzá?

    Akció
    Azért gondoltam ezt a topicot nyitni, mert felmerült egy másik ötletelős topikban hogy magukra hagytuk az újakat azaz magatokra hagytunk titeket akik itt írjátok a szép bemutatkozó szövegeket és rengetegen jöttök újak, csak nem juttok tovább az írásban pedig ahogy olvasom nagyon sok téma van itt -a fórumon- kibontva ami érdekel titeket
    Van egy olyan szabály vagy inkább irányelv hogy arról szóljon a topik ami a címe, ezért gondolom hogy egyikünk se hívott titeket tovább beszélgetni az érdeklődési kör szerinti topikokba a bemutatkozós topikokból, mert az a bemutatkozásról szól.
    Úgyhogy most ebben a topikban lehet kérdezni hogy hogyan szólj hozzá
    Nem írom le az összes választ és esetleges opciót, mert akkor sose írtok semmit sem.

    Először is, legyetek bátrak és írjatok! És használjatok szmájlikat, van sokféle

    Én megígérem hogy segítek ahogy bírok, mert nekem is segítettek elindulni és lett pár barátom
    Utoljára szerkesztette kotta; 2017.01.17., 00:56.
    "Azé a világ, aki teleszüli"
    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

    #2
    Ha tudok.en is segitek itt vagyok!
    én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
    Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

    Comment


      #3
      Én is nagyon szívesen segítek.
      Egyéb fórumozós dologban is.
      Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

      Comment


        #4
        Köszönöm
        "Azé a világ, aki teleszüli"
        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

        Comment


          #5
          Én átírnám a topikot egy kicsit: Új vagyok a Mamamin, segítsetek hogyan szóljak a topikokhoz
          Enikő egy férjjel és négy törpével
          ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
          Vega hét menü
          Kihívás (okt.1-14)

          Comment


            #6
            enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én átírnám a topikot egy kicsit: Új vagyok a Mamamin, segítsetek hogyan szóljak a topikokhoz
            Este/éjjel próbálkozom
            "Azé a világ, aki teleszüli"
            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

            Comment


              #7
              Sziasztok! Én új vagyok ebben a topicban, de én is nagyon szívesen segítek! Egyébként, minden most csatlakozott fórumozónak üezenem, én 6 év után most kezdem átlátni a fórum használatát ,de abszolút van benne logika, úgyhogy senki ne érezze magát rosszul, ha nem megy elsőre!
              Segítünk szívesen!
              Egy legényke és egy leányka édesanyja

              Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

              Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

              Comment


                #8
                Sziasztok Őslakosok! Segitsetek légyszi egy kezdőnek! Hol tudok pontosan hibabejelenteni? Egy hete kb nem mindig tölti be az oldalt, database error hibaüzenetet kapok...
                Köszönöm

                Comment


                  #9
                  Szia, én múltkor fb-n írtam a mamami fb oldalára amikor ezt tapasztaltam. Mivel nem értem el az oldalt
                  "Azé a világ, aki teleszüli"
                  2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                  Comment


                    #10
                    kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szia, én múltkor fb-n írtam a mamami fb oldalára amikor ezt tapasztaltam. Mivel nem értem el az oldalt
                    Érdekes, mert kb 10 perc múlva már működött... És nem ez az első alkalom, de hátha vége a velem való szorakozásának a netnek

                    (Van fész profil is??? )

                    Comment


                      #11
                      haskomoni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok Őslakosok! Segitsetek légyszi egy kezdőnek! Hol tudok pontosan hibabejelenteni? Egy hete kb nem mindig tölti be az oldalt, database error hibaüzenetet kapok...
                      Köszönöm
                      Szia! Használd örömmel a fórumot!
                      És amit a face nem adhat meg: itt élő, személyes kapcsolatok vannak!
                      Velem is előfordul, hogy néha nem tudok belépni, de pár óra múlva, legkésőbb másnap működik. És azért nem gyakori tényleg.
                      Mi szél fújt erre? Hogy találtál ránk?
                      Egy legényke és egy leányka édesanyja

                      Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                      Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                      Comment


                        #12
                        haskomoni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Érdekes, mert kb 10 perc múlva már működött... És nem ez az első alkalom, de hátha vége a velem való szorakozásának a netnek

                        (Van fész profil is??? )
                        Velem is előfordult már ilyen

                        Van fb profil, de hát hogy is mondjam szépen itt zajlik az élet. Nekem is akkor tűnt fel hogy van mikor múltkor kiírták a szerver hibát.
                        "Azé a világ, aki teleszüli"
                        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                        Comment


                          #13
                          neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia! Használd örömmel a fórumot!
                          És amit a face nem adhat meg: itt élő, személyes kapcsolatok vannak!
                          Velem is előfordul, hogy néha nem tudok belépni, de pár óra múlva, legkésőbb másnap működik. És azért nem gyakori tényleg.
                          Mi szél fújt erre? Hogy találtál ránk?
                          Az egész úgy kezdődött, hogy beleszerettem első látásra egy hordozóba, de mert szeretek mindent leellenőrizni mielőtt megveszem és mert a gugli jóbarátunk... a kereső a mamamit is kidobta találatként, és itt ragadtam.
                          Használom is a fórumot, bár inkább vásárlásra, a férjem legnagyobb "örömére". Egyébként, tudjátok olyan ez, mint amikor utolsó félévre csatlakozol egy érettségiző osztályba. Mindenki ismer mindenkit, közös múltatok van, ezért nehéz újonnan érkezőként... bár szerencsére ahogy tapasztalom nyitott kis közösség vagytok!

                          Comment


                            #14
                            Megértem ezt a jól megfogalmazott érzésedet a kialakult közösséggel. De vannak lakhely szerinti klubbok, ha élő, akkor oda jó becsatlakozni, könnyebb beilleszkedni. Ha sokat csevegsz (nem piactéren), akkor becsatlakozhatsz majd korosztályos beszélgetésekbe, és a következő csemetét is lehet együtt várni. És ezek pikk-pakk összejönnek, addigra meg már te is benfentes leszel.
                            Amúgy én is piacterezéssel kezdtem anno.
                            Adatbázis hiba: régen is volt, akkor nagy gond is volt és elköltöztették a fórumot másik szerverre. Akkor alakult a FBos csoport. Akkor iszonyat sok leállás volt, volt hogy szinte egész napra. Én most a héten tapasztaltam először reggelente. Úgy mint anno a reggel 10es fix karbantartós leállásokkor. Remélem én is, hogy ez most csak átmeneti gond!
                            A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                            Comment


                              #15
                              szia, be szeretnék mutatkozni. Szlovákiábol vagyok, Moncsicsi, és varrással foglalkozok, mami-baba egyforma rucikat, anyukáknak kardigánt betéttel, hogy a babát is be tudja kapcsolni. Szeretném bemutatni a képeket, amit varrok és tanácsot kérni, hogy milyen formában tudnám feltenni eladásra, hogy ne sértsem a eloirásokat. Elore is elnézést kérek a helyesírasi hibákért, nem tanultam magyar nyelvet, koszi szépen. Sziasztok

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X