Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaj de jó, köszönöm szépen mindkettőtök válaszát
    Chip... te jó ég, eszembe se jutott, csak a kutyával kapcsolatban emellett a nyakörvet fontosnak tartom, hogy ránézésre egyértelmű legyen, hogy nem kóbor cica. Igen van kioldós, remélem azért nem sűrűn fogja elhagyni most nincs neki (elhagyta ), de ott a környéken már ismerik
    6 eves korom ota van macskam keves dologrol merem kijelenteni hogy nagyon ertek hozza na a cica tema az ilyen
    igen igen nincs gond a nyakorvvel ha kioldos csak a sima veszelyes.

    Ami meg eszembe jutott az hogy ultessetek macskamentat a kertbe igenytelen szep noveny es imadjak a cicak. Tuti imadni fogja az uj helyet ha meg macskamentat is tud szagolgatni
    meg egy kerdes bar valoszinu felesleges. ugye ivartalanitott a cica?

    Comment


      Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


      meg egy kerdes bar valoszinu felesleges. ugye ivartalanitott a cica?
      Igen, ivartalan nőstény, békés, bújós nagyon kedves 9 éves, annak idején alaposan utána néztem és akkor volt már szó itt-ott arról hogy valami új műtéti eljárással már a 6 hetes cicákat is ivartalanítják. Na most ez akkor még nagyon új volt, én végül úgy döntöttem, hogy 6 HÓnaposan vittem el műtétre, valahogy a 6hó-1év volt amit akkor ajánlottak legtöbb helyen. Viszont most megragadnám az alkalmat hátha ebben is képben vagy hogy most mi a helyzet? Ha mostanában befogadnánk új cicát (csak miután Pihe már megszokta a helyét na meg mi is) mikor lehet ideális ivartalaníttatni?

      Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

      Comment


        sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Igen, ivartalan nőstény, békés, bújós nagyon kedves 9 éves, annak idején alaposan utána néztem és akkor volt már szó itt-ott arról hogy valami új műtéti eljárással már a 6 hetes cicákat is ivartalanítják. Na most ez akkor még nagyon új volt, én végül úgy döntöttem, hogy 6 HÓnaposan vittem el műtétre, valahogy a 6hó-1év volt amit akkor ajánlottak legtöbb helyen. Viszont most megragadnám az alkalmat hátha ebben is képben vagy hogy most mi a helyzet? Ha mostanában befogadnánk új cicát (csak miután Pihe már megszokta a helyét na meg mi is) mikor lehet ideális ivartalaníttatni?
        hat en elso korben azt javasolnam hogy felnott cicat fogadjatok be. dugig vannak a menhelyek otthonra varo cicakkal es a tobbseg a kolykoket keresi igy a felnottek sokszor ott elik le az eletuket es ugye ha menhelyrol fogadtok be egy cicat azzal egybol ket eletet mentetek az ovet es azet aki a helyere kerulhet.
        de ha kolykot szeretnetek nyilvan az sem bun es nem beleszoni akarok am! en is ugy tudom hogy egyre korabban ivartalanitjak mar oket de azert en ovatos lennek ezzel. Ez inkabb maganvelemeny de en maradnek a fel eves kornal. Marmint annal hamarabb nem ivartalanitanam. Ha egy allatorvost kerdezel o valoszinu megcsinalja mar hamarabb is de en nem nyulnek bele egy kolyokcica fejlodesebe illetve nem tennem ki olyan picikent a mutetnek foleg ha kislany.
        Viszont Pihe (de edes nev) erdekeben legalabb egy evet varnek az uj csaladtag befogadasaval. Bar ez siman meglesz mi osszel koltoztunk es a haz egy resze mev mindig kaosz szoval nem par hetes folyamat egy ekkora valtozas

        meg egy gondolat bar ezert nem fogsz szeretni ha kolyok cicaban gondolkodtok akkor egybol ketto kellene mert Pihe agyara fog menni ha egyedul van. Egy megfontolt bolcs felnott mar nehezebben viseli egy kis ugrabugra akcioit de ha egybol tesoval erkezik akkor az ugy tokeletes

        Comment


          Igen egyébként majdnem beleírtam, hogy lehet eleve ivartalan cicust hozunk menhelyről és akkor igazából mindegy, de ettől még érdekel a véleményed
          Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

          Comment


            sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igen egyébként majdnem beleírtam, hogy lehet eleve ivartalan cicust hozunk menhelyről és akkor igazából mindegy, de ettől még érdekel a véleményed
            hat sajnos kolyokcicabol is rengeteg van sok a felelotlen gazdi no meg kobor cicakbol is van boven.
            akarhonnan is fogadtok majd be akarmilyen idos cicat azzal jot tesztek
            a felnott amugy abbol a szempontbol talan jobb egy meglevo cica melle hogy mar ismert a szemelyisege a szokasai igy konnyebb olyat valasztani akivel eselyesebb hogy siman osszeszoknak.

            Comment


              Sziasztok ! Debreceni társainkhoz fordulnék segítségért. Most költöztünk Hajdúszoboszlóra, a középső lánykám most megy középiskolába és még nincs beíratva sohová.. Egy jó gimit vagy szakgimit keresünk neki. Tapasztalatokat szeretnék kérni mivel egyáltalán nem vagyunk ismerősök arrafelé . Köszönöm ha segítetek. Szép napot mindenkinek .
              "Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"
              Andi és a három tündérke: Andika 09.01.19. Léna 04.11.25. Bogi 02.02.26.
              Köszönöm lányok! markotandi78kukac citromail pont hu

              Comment


                8 éves lánynak ajándékötleteket szeretnék. Szeret kézműveskedni, tündéres, elfes dolgok is érdeklik. De bármi jó ötlet érdekel, pl. vmi hely is ahova el lehet vinni és nagy élmény neki. Ez a hetem van mindenre, le vagyok maradva teljesen...
                Szeretne festéket, amivel műanyagra is lehet festeni. Van ilyen gyerekverzióban? Mertugye, amivel műanyagra lehet festeni, az nem jön le máshonnan sem...
                Utoljára szerkesztette Svangerin; 2019.10.01., 06:59.

                Comment


                  Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  8 éves lánynak ajándékötleteket szeretnék. Szeret kézműveskedni, tündéres, elfes dolgok is érdeklik. De bármi jó ötlet érdekel, pl. vmi hely is ahova el lehet vinni és nagy élmény neki. Ez a hetem van mindenre, le vagyok maradva teljesen...
                  Szeretne festéket, amivel műanyagra is lehet festeni. Van ilyen gyerekverzióban? Mertugye, amivel műanyagra lehet festeni, az nem jön le máshonnan sem...
                  Ha tündéres kreatív: https://mora.hu/konyv/csilivili-lili...v-gyerekeknek/
                  A csili.vili sorozat itt bejött nagyon, meg vettem osztálytársaknak is ajándékba és szerették.
                  A másik kedvenc kreatív sorozat itt a lánynál a top mo.del sorozat, bár mondjuk itt inkább a cicás verzióból van már kettő. Ez tündéres, de inkább már fantasy kategória, de azért néz bele, mert csodazsép a grafikája.https://www.top-model.hu/create-your...hatervezo-1495
                  Ha még tündér vonal, akkor schleich bayala, lehet kapni akciósan is figurákat teljes áron nagyon drága (szerintem).
                  https://www.google.com/search?biw=13...4dUDCAc&uact=5
                  B & B & R & B

                  Comment


                    Még egy színező amit szintén szerettek nagyon, ez is bejött, a d.jeconak van egy sorazata, nálunk a királylányos volt, ki lehet hajtani az ablakokat: https://www.google.com/search?q=djec...w=1366&bih=663

                    Illetve megy még mindig a simogatós felső (h,m, c.a mindig lehet kapni). Műanyag festék passz.
                    B & B & R & B

                    Comment


                      Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      8 éves lánynak ajándékötleteket szeretnék. Szeret kézműveskedni, tündéres, elfes dolgok is érdeklik. De bármi jó ötlet érdekel, pl. vmi hely is ahova el lehet vinni és nagy élmény neki. Ez a hetem van mindenre, le vagyok maradva teljesen...
                      Szeretne festéket, amivel műanyagra is lehet festeni. Van ilyen gyerekverzióban? Mertugye, amivel műanyagra lehet festeni, az nem jön le máshonnan sem...
                      vidd el ide
                      http://www.mezogazdasagimuzeum.hu/ki...litas-es-jatek

                      mi tavaly voltunk a Buvos erdo cimu kiallitason hasonlo buli de mas volt a tema. imadtak a gyerekek es tobb korosztalynak is szuper

                      Comment


                        Köszi lányok az ötleteket. Már csak vmi májdkraftos ajándék kéne unokatesónak, most jutott eszembe, hogy ő is kb. ugyanakkor szülinapos... Egyéb érdekes ötletek is jöhetnek kisfiúnak.

                        Comment


                          Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszi lányok az ötleteket. Már csak vmi májdkraftos ajándék kéne unokatesónak, most jutott eszembe, hogy ő is kb. ugyanakkor szülinapos... Egyéb érdekes ötletek is jöhetnek kisfiúnak.
                          Én fiam iszonyat vágyott rá és meg is kapta: minecraftos kártyajáték. Én is szeretek vele játszani, mondjuk most kicsit háttérbe szorult a francia-kártya mellett. Ilyen: https://www.jatek-webaruhaz.hu/akcio...necraft-kartya
                          A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                          Comment


                            Lányok, nem tudom, hol kérdezzem. Valaki olvasta a Pozitív fegyelmezés az iskolában c. könyvet? Én a melegszívű fegyelmezésbe elkezdtem beleolvasni, mert az megvan itthon, de annyira nem olvasmányos, hogy félreraktam. Most viszont más miatt kéne az iskolai és ha jó, elolvasnám. KÖszi
                            Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

                            Comment


                              sz_eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Lányok, nem tudom, hol kérdezzem. Valaki olvasta a Pozitív fegyelmezés az iskolában c. könyvet? Én a melegszívű fegyelmezésbe elkezdtem beleolvasni, mert az megvan itthon, de annyira nem olvasmányos, hogy félreraktam. Most viszont más miatt kéne az iskolai és ha jó, elolvasnám. KÖszi
                              Fú, engem az összes pozitív fegyelmezés érdekelne. Szóval csatlakozom. Szeretnék én is infókat!
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Fú, engem az összes pozitív fegyelmezés érdekelne. Szóval csatlakozom. Szeretnék én is infókat!
                                hát igen... néha eszköztelen vagyok én is és előjönnek a velem hozott minták... pl. amikor hiszti van valamiért és sietünk, na akkor elszakad a cérna és csúnyán beszélek, ingerült vagyok, pedig pontosan tudom a nyugodt pillanataimban, hogy ezzel pont az ellenkezőjét érem el... de ezek ritka esetek és amúgy is nagy szerencsém van a nagyon empatikus, alkalmazkodó és kreatív gyerekemmel... a könyv, az iskolai, most kifejezetten iskolai célból kéne...
                                Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X