Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (2)

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Jó lett a borsócska amúgy...
    Ma nagyon nem vesztünk össze,csak kicsit,de már nem is tudom min...
    Majd holnapután,ha kendővel megyek ballagásra...tetejében fél órával hamarabb el kell foglalni a helyeket...

    Na,itt volt jó kis áramszünet,gyertyás fürdés-vacsora,és mikor jól elaludt a gyerek,utána visszajött az áram.
    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

    Comment


      Jaa,Rizsi!
      Múlt nap nagyon rajzolt a gyerek-rám is vihogva-én meg visszaadtam neki-lefogtam és rajzoltam egy smile-t a jobb térdére.Nagyon röhögött utána rajta
      Ma sminkelt engem zöld alapozóval.(meg magát is.Képtelenség eldugni előle a cuccokat...bánta már szinte mindenem,pl.egy fel se bontott fóliás kőpúder...)

      Kieg:most volt valami Totth Benedek a Showderben,eszméletlen aranyos jó fellépése volt,simán elmenne színésznek.Remélem valaki fellövi a Youtube-ra hamarosan...
      Utoljára szerkesztette illaberek; 2009.04.30., 22:30.
      Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

      Comment


        Brühühűűű,mit láttam ma...
        (Ismerősöm)Nincs-10-hónapost itattak kólával a kólásüvegből...
        1;Már azt se értem,hogy tápszer volt náluk cumisüvegben,meg a tápszeresdoboz is kifigyelt a babakocsiból-inni nem vittek?
        2;10 percen belül olyan helyre értek volna,ahol lehetett volna vizet,teát inni
        3;Ahol a kólát vették,ott kérhettek volna kis pohárban 2 korty vizet a babának
        (amúgy lelkesen itta,lehet nem az volt az első eset...?)

        Na,ha már láttam őket,megnéztem vannak-e új képeik fenn.Voltak.Lángosevős,meg csokievős kétpofára is.Ááá,és engem nemnormálisozott le egy doktornő,mikor meghallotta,hogy a 16 hónapos gyerek megkóstolta a tejeskávémat párszor(azóta is tán csak 2x)

        Már akkor is hülyén néztem,mikor összefutottunk jó rég egy szabadtéri rendezvényen este és hát eljöttek kikapcsolódni,a 6 hetest nem hozták,otthon hagyták anyukával/anyóssal-mert kicsit taknyos volt...
        (ja,szoptatást eleve meg se próbálta a csaj,de csak olyasmit makogott arról,hogy minek,a tápszerben van minden azt mondta a doki is.Semmi megpróbáltam,de nem megy vagy hosszan gondolkoztam,így döntöttem stb)

        Inkább nem véleményezek

        Egyébként hogy lehet elérni a bunkózáson kívül azt,hogy SENKI tényleg ne hozzon mindenféle csokikat,stb-t?Időnként valahol talál a gyerek és roppant hiszti van,hogy vissza kell adnia,mikor milyen jó.
        (1-nincs rá még szüksége,2-refluxos ne csokizzon,3-ne szokjon rá úgy,mint én)
        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

        Comment


          Majdnem 3000 hsz után kezdjünk tiszta lappal, itt folytatjuk az OFFolást!
          Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
          1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

          Comment

          Mamami portál footer

          Összecsuk

          Friss bejegyzések

          Összecsuk

          Cikk a mamami portálról

          Összecsuk

          szivárvány
          Betöltés...
          X