Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hogy kerültél a mamamira?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Sziasztok!

Én először ismerős kismamáktól hallottam a mamamiról, de akkor még nem volt aktuális a téma, most viszont első babánkat várom és sok-sok topic érdekel - mosható pelusozás, hordozás, szoptatás stb. alig győzöm olvasni és magamba szívni a rengeteg információt.

Szuper, hogy van ez a fórum és van hova fordulni a kérdésekkel, köszönöm!

Comment

Tavaly novemberben beírtam a google-ba az iskolakezdés 8 évesen kifejezést és a mamami is a találatok között volt. Rákattintottam és itt ragadtam. Februárban regisztráltam most pedig rászántam magam az első hozzászólásokra. Pedig nem erősségem a kommentelgetés.
      Írókezdemény Önjelölt bölcsész Kötődő nevelés (és sok más egyéb) iránt érdeklődő

Comment

Vatanai kendőt szeretnék és kaptam egy tippet, hogy itt sok érdekes információt kaphatok róla (köthetőség stb).

Comment

Sziasztok.
          Én szerettem volna megismerkedni a hordozással, erről kerestem bármit az interneten ami csak a segítségemre lehet, és így találtam meg a mamami.hu -t. Még nem hordozok, de itt ajánlották többen, hogy ha csak ismerkedek vele, előbb hordozóklubba látogassak el vagy kölcsönözzek hordozót. Nagyon megnyugtatott, hogy nem kell vásárlásra adnom a fejem rögtön, mert ilyen lehetőségről még nem is hallottam.
          Szóval még csak leendő hordozós leszek, de a legjobb helyre érkeztem kérdezősködni és segítséget kérni azt hiszem.

Comment

Betöltés...
          X