Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérések, kérdések a webmesterhez

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

En csak telefonrol mamamizom nem jutok szamitogep ele. De mar innen is egyre ritkabban. Regebbi tag vagyok 2013ban csatlakoztam
    csak annyit szeretnek elmondani leirni hogy velemenyem szerint nem a forum szoftveres reszevel vannak a problemak. Informatikai oldalrol teljesen jol mukodik. Persze elofordulnak hibak elofordulnak megakadasok egy egy frissitesnel de ezek regen is jelen voltak. Az oriasi kulonbseg az az volt hogy akkor hihetetlen elet volt itt napi sokszaz hozzaszolassal. Az informatikai problemakon senki sem akadt fent jelentettuk megcsinaltak megkoszontuk. En ugy erzem most sem ezzel van a gond hanem siman kihalt az egesz. En is egyre ritkabban jovok es ha nem tevedek maximum 20-30 aktiv tag maradt ugy ertem hogy olyanok akik mondjuk heti tobbszor itt vannak irnak. Nem akarok mas neveben nyilatkozni de ugy gondolom a regieknek ez faj a leginkabb nem a frissitesek.
    Persze mukodjon rendesen de hiaba csiszoljuk az informatikai oldalt ettol meg onmagaban nem fog semmi ujraeledni. Volt sok sok otleteles hogyan razzuk fel az egeszet mit csinaljunk hogy csinaljuk de hiaba a sok otlet semmi sem tortent semmi sem valtozott.
    Elnezest nyilvan nem a lelkizesre vagy kivancsi azert irtam le mindezt hogy nehogy azt gondold hogy nem becsuljuk/latjuk/ertjuk a munkadat. Mas gondok vannak amiken a legcsillivillibb felulet sem fog egyedul onmagaban segiteni.
    Termeszetesen ha problemaval talalkozunk jelezni fogjuk ahogy eddig is es koszi az alapossagot!

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      En csak telefonrol mamamizom nem jutok szamitogep ele. De mar innen is egyre ritkabban. Regebbi tag vagyok 2013ban csatlakoztam
      csak annyit szeretnek elmondani leirni hogy velemenyem szerint nem a forum szoftveres reszevel vannak a problemak. Informatikai oldalrol teljesen jol mukodik. ...
      Köszönöm, az ilyen visszajelzés is fontos. Mivel konkrétan le van írva, hogy hiányzik funkció, nem működik a privát üzenetküldés,... ezért kérdeztem rá. Rengeteg idő az összes ismert böngészőben, eszközön, felbontásban,... végigpróbálni, és hát előfordul, hogy csak egyes eszközök esetén nem működik.

Igyekszem stabilabbá tenni a működést, remélhetőleg érezhető lesz a javulás. Most megtörtént az a frissítés, ami problémákat okozott. A frissítések szinte mindig hoznak a felhasználókat is érintő változásokat, ilyenkor kerülnek be újabb fordítatlan szövegek... de igyekszünk ezeket is a háttérben csinálni.

Igen, tudjuk, hogy senkinek nem a szerver beállításai a fontosak. Úgy gondoltuk, első lépésnek a technikai részeket kell rendbe tenni. Remélhetőleg hamarosan eltűnök teljesen a háttérben 🔨🔨🔨

Comment

Igen igen ertettem hogy miert kerdezed amit kerdezel es ahogy irtam is abszolut fontos a stabil.technikai hatter. Azert irtam amit irtam mert lattam hogy volt egy ket feszultebb hangvetelu panasz es szerintem az abszolut nem neked szol.
        koszonjuk a munkadat es hogy ilyen interaktivan probalod kezelni a problemakat!

Comment

Kriszti jol irta le ( regen is meg akadt a forum frissult aztan ment minden tovabb)
          ami igazan hianyzik ax az elet ( magyaran teljesen kihalt a forum) hianyzik a napi tobb hozzaszolas.
          Ha most megnezed van olyan nap h nincs uj hozzaszolas v minimalis.

En is mobilrol netezek haszalom a forumot.
          Kriszti

Comment

Ahogy javítom a technikai hibákat, látom az egyéb problémákat is. Ha van jónak tűnő ötletem, mindig visszajelzem.

Örülök, hogy sokan használják mobilról. Csak használható lett a mobil nézett is.

Comment

Szerintem a vásárlási lehetőségek csábították főképp ide a jónépet. Használt kendőt, mosipelust kb csak itt lehetett anno kapni, tehát aki akart az ide jött és itt is maradt még körbenézni, aztán megtalálta a neki szóló topikokat, mini közösségeket. Szerintem a lekopás legfőbb oka ez. Szélesedett a kör, hígult az egész, nem csak elvből, hanem inkább divatból csinálják a hordozást is és a mosipelusozást is. Nincs ezzel baj, de ezt az igényt a sokat átkozott fb tökéletesen ki tudja elégíteni sajnos. Onnan ide visszacsábítani, háááát.

Ez nem csak mamami "betegség". A hordozóházban régen megmozdulni sem lehetett. Kendő kölcsönzés, használt hordozó eladás úgy pörgött, hogy csak na. Most ott is üresjárat van. Ahányszor csak bekukkantok, kong az ürességtől. 1-1 tanácsadás van, de ennyi.

szerintem örüljünk, hogy életben tudjuk tartani, hogy van folyamatos karbantartás, aztán várjunk, hátha változik majd valami.

(csak zárójelben: a NAGY frissítéskor nagyon sok mamamit veszítettünk el, tehát azért annak volt következménye. Leht, hogy túl nagy volt a változtatás, és sokaknak nem volt türelmük hozzá. (zárójelben a zárójeles megjegyzés: a fb is így járna, mint ahogyan anno az iwiw))
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Egy közösségen belül talán bátrabban vesz az ember hordozót és mosható pelust is, így talán érdemes lenne feléleszteni a témát.
                Ha csak divatból csinálják, a támogatás, tapasztalat csere akkor is kell, tehát ez is fontos téma. Itt megmaradnak a hasznos infók, szemben azokkal a közösségi oldalakkal, ahol csak a "jelen" számít.

Az, hogy ma már csak 1-1 tanácsadás van, annak azért lehet az is az alapja, hogy már minden sokakat érintő téma, probléma, kérdés,... ki kell beszélve, azaz megtalálható.

Egyetértek, hogy nagyon nehéz lesz bárkit is visszacsábítani.

Nem a váltás volt túl nagy, hanem szó szerint elcseszték akiknek fizetve lett érte. Ahogy írták páran, egy este alatt meg kellett volna történnie annak, ami hozzátok eljut. Nekem több mint egy hetembe került, hogy megismerjem a rendszer alapjait, visszakövessem a forráskódban a hibákat, és javítsam, az egész adatbázist át kellett konvertálnom, mert tele volt karakterkódolási hibákkal, változott a formázáshoz használt rendszer,... Szóval ez a valaki segít este egy kicsit, kevés volt a probléma megoldásához.

Comment

Kerdesem lenne az oldalszamok a lapozas hoz a bejegyzesek alatt(utolso bejegyzes alatt) latszik csak. Felul is volt regen nem vagy csak nagygepen elerheto a funkcio?

Nekem neha hianyzik. Felmegyek a lap tetejere es mar nincs kedven legorgetni a lap aljara hogy vissza lapozzak. Illetve az oldalra ugras is csak a nagygepen elerheto? Mobil valtozatban?

A jo mulkor olvastam egy regi topicot kerestem vmi infot es az oldalak egyessevel jottek (pl 12345 es az utolso56). Regen mintaha ugy lett lett hogy( 123413,23stb 56).

Ezeket most nem kekeckedesnek irom.
                  Csak kerdezem.
                  Kriszti

Comment

Erre gondolsz?
                    Aránylag egyszerűen biztosítja a legelejére (első szám), legvégére (utolsó szám), és a közeli lapokra való navigálást.

Comment

barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Erre gondolsz?
                      Aránylag egyszerűen biztosítja a legelejére (első szám), legvégére (utolsó szám), és a közeli lapokra való navigálást.
                      Igen erre gondoltam.

Kriszti

Comment

Na most végre minden feliratkozott topikról kapok értesítőt új hsz-nél mail-en. Ez tök jó!
                        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Az email értesítés beállítások nem lettek rendesen migrálva az átálláskor, most pótoltam.

Az email értesítéseket külön be kell kapcsolni a Beállítások / Értesítések alatt. Lehet kérni azonnali értesítést, vagy napi/heti összefoglalót. Ha ez be van kapcsolva, akkor a feliratkozott (érdekeltnek jelölt) témákról, privát üzenetekről,... email értesítés érkezik. Azoknak akik ritkán lépnek be, ez igen hasznos tud lenni.

A másik hatékony lehetőség az érdekesebb témák követésére az RSS csatorna. Tettem egy kicsi felelőtlen ígéretet, hogy keresek egy önkéntest, aki kipróbálja, és segítek neki beállítani. Szerintem nagyon szuper lehetőség, mégis kevesen használják. De eljön ennek is az ideje.

Comment

Sziasztok! Valamiért nem működik a privát üzenet. Nem tudom megnyitni és válaszolni rá. Valamilyen előnézetet tudok csak megnyitni, azaz üzenetet tudok nézni, de válaszolni már nme tudok rá, mert nem tudom megnyitni.

Comment

Nagyon lassan, de betölti most már a priviket.

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nagyon lassan, de betölti most már a priviket.
                                Most kerültem géphez. Még mindig lassan tölt be? Nem érzek lassulást.
                                A privát üzenetek előnézeti képnél látok problémát, de azt a következő frissítésnél fogom javítani.

Comment

Betöltés...
                                X