Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérések, kérdések a webmesterhez

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Én is nagyon köszi!!

még egy kérdés: napok óta Chrome-ból nem tudok hozzászólást írni, telefonról igen és most MS edgeből is … (belépni igen és olvasni is tudom a topikot)
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én is nagyon köszi!!

még egy kérdés: napok óta Chrome-ból nem tudok hozzászólást írni, telefonról igen és most MS edgeből is … (belépni igen és olvasni is tudom a topikot)
      Aktuális a fórummotor frissítése, csak sok csillag együttállása szükséges hozzá. De délután megpróbálom terelgetni a csillagokat is. Kisebb leállásokra lehet majd számítani.

Comment

Szia Barkácsoló! nem tudok belépni jó egy hete, sem Chrome-ból, sem Mozillából. Fkriszta. tudsz segíteni? köszi!
        Update: némmeg, most, hogy elkezdtem hsz-t írni, beengedett. Eddig nem láttam az értesítéseket sem.
        Kriszta, Laci és a fiúk
        Értékeléseim
        fkriszta.privi kukac gmail.com

Comment

fkriszta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia Barkácsoló! nem tudok belépni jó egy hete, sem Chrome-ból, sem Mozillából. Fkriszta. tudsz segíteni? köszi!
          Update: némmeg, most, hogy elkezdtem hsz-t írni, beengedett. Eddig nem láttam az értesítéseket sem.
          Sajnos nem tudom mi okozhatja a problémát.
          Frissítettem a fórummotort. Végre átírták a bejelentkezési ablakot, és remélhetőleg sok javítás is volt.
          Látok pár problémát, azokat megpróbálom megszerelni a közeljövőben.

Comment

barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Sajnos nem tudom mi okozhatja a problémát.
            Frissítettem a fórummotort. Végre átírták a bejelentkezési ablakot, és remélhetőleg sok javítás is volt.
            Látok pár problémát, azokat megpróbálom megszerelni a közeljövőben.
            Szia! Most pl. jó, egy hét óta először.
            Kriszta, Laci és a fiúk
            Értékeléseim
            fkriszta.privi kukac gmail.com

Comment

Aktuális a fórummotor frissítése, csak sok csillag együttállása szükséges hozzá. De délután megpróbálom terelgetni a csillagokat is. Kisebb leállásokra lehet majd számítani.
              köszönöm, úgy tűnik jól terelgetted
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Sziasztok! Volt a napokban egy mamamis kirohanás, hogy miért a hangulatjelekkel foglalkoztok, mint hogy inkább azon fáradoznátok, hogy felélesszétek a fórumot.

Én arra kérnélek Titeket, hogy osszátok meg velünk, hogy mi mindent tesztek azért, hogy ez a fórum még ilyen kevés látogatóval is működjön. Ez nem csekkolás, csak szerintem jó lenne tudatni a tagokkal, hogy milyen erőfeszítéseket tesztek.

Az tis jó lenne tudni, hogy eddig kitől, milyen javaslat érkezett eddig. Volt e egyáltalán valami a tagok részéről is. Ha nem, akkor itt az ideje, hogy javaslatokat gyűjtsünk, hogy szerintünk mi az ami ide, vagy visszacsábít tagokat.
                Utoljára szerkesztette Earanyi; 2020.06.22., 13:06.
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok! Volt a napokban egy mamamis kirohanás, hogy miért a hangulatjelekkel foglalkoztok, mint hogy inkább azon fáradoznátok, hogy felélesszétek a fórumot.

Én arra kérnélek Titeket, hogy osszátok meg velünk, hogy mi mindent tesztek azért, hogy ez a fórum még ilyen kevés látogatóval is működjön. Ez nem csekkolás, csak szerintem jó lenne tudatni a tagokkal, hogy milyen erőfeszítéseket tesztek.

Az tis jó lenne tudni, hogy eddig kitől, milyen javaslat érkezett eddig. Volt e egyáltalán valami a tagok részéről is. Ha nem, akkor itt az ideje, hogy javaslatokat gyűjtsünk, hogy szerintünk mi az ami ide, vagy visszacsábít tagokat.
                  Hát, őőő a hangulatjelek gyakorlatilag a saját magánakcióm volt, mert emlékeztem rá, hogy több helyen is jeleztétek régebben a hiányukat. Az új verzió pedig hozta az emodzsik használatát.

Az elmúlt hetekben sok kisebb, nagyobb javítás is történt, ahol találtunk még angolul szöveget, igyekeztünk fordítani. Minden technikai dologgal kapcsolatos észrevételt továbbra is szívesen veszek. Vagy ezt most nem jókor írtam? 😐

A többi kérdést továbbítottam.

Comment

Vagy ezt most nem jókor írtam? 😐.
                    Dehogy nem! Nem itt, hanem egy privát topikban akadt ki az egyik mamami.
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Minden technikai dologgal kapcsolatos észrevételt továbbra is szívesen veszek.
                      Csak azért vagyok szkeptikus, mert a legutóbbi ilyen nagyszabású frissítésnél nyomon követtem a visszajelzéseket és az eredményeket, amiből világosan látszott, hogy a tenyérbemászóan kedves, segítőkészséget sugárzó stílus mellett érdemi változás, javítás csak minimálisan történt. Újra és újra jeleztük ugyanazokat a problémákat míg feledésbe nem merült, érdektelenségbe nem fulladt. Most sem hiszem, hogy másképp van. Privát üzenetet nem lehet küldeni, kapni. Kereső nem (jól) működik azóta sem, amikor erre a problémafelvetésre a google kereső használatához kapunk tippeket, na az... Mivel erősen beszűkült a jól működő funkciók száma és a felhasználók is elpárologtak, így nem látom értelmét, hogy technikai kérdésekben a fórumon várj segítséget. Sok éve én is besegítettem tesztelőként weboldalak készítésébe és érdekes módon még az alőtt teszteltünk minden funkciót mielőtt nyilvánosan beüzemelték volna. Az élesítés után tényleg csak apró változtatásokra, finomításra volt szükség. Ti miért nem tudjátok ezt így csinálni? Bennem még élénken él az a sértődött mondat amit itt a mamamin olvastam válaszként régen még az első nagy átlalakításkor, hogy "volt aki informatikus férjét ajánlotta fel". Miért nem fogadtátok el?!

Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

Comment

Az utolsó nagy frissítésért (2-3 éve, ha egyről beszélünk) magának a fejlesztő cégnek lett fizetve, hogy csinálják meg a főverzió ugrást. Ott nagyon elcseszték a frissítést.

A kereső miért nem működik jól? Google szintű keresőt nem tudunk biztosítani. A Google keresője annyira "értelmes", olyan szinten tudja értelmezni a kereséseket, amivel más nagy cégek se tudnak versenyezni. Ezek a beépített keresők, legtöbbször csak pontos illeszkedésre hozzák a találatot. Ezen reális energiabefektetés mellett senki nem tud változtatni. Speciális, nagyjából emlékszem,... kereséseknél a Google keresője jobban teljesíthet, mert kezeli az elírásokat, szinonimákat,... gyakorlatilag értelmezi a kereséseket. Ezért szoktam javasolni.

A privát üzenet küldéssel, fogadással mi a probléma? Amit javítottam, az csak az üzenetek gyors elérésénél volt, maga az üzenetküldés működött. Ahogy jelezték pár órán belül javítottam.

Milyen egyéb jól működő funkció hiányzik?

De a magyarázkodás helyett szívesen utánanézek a privát üzenet küldés problémának, vagy a hiányzó régebben jól működő funkcióknak.

Comment

Teszteltem a privát üzenetküldést két felhasználó között. Kipróbáltam több böngészővel, olyan böngészővel is, amin van reklámblokkoló, telefonnal, de nekem működik.
                          Ami probléma lehet új tagoknál, hogy csoportos csevegést nem tudnak indítani. Azaz nem tudtak, mert engedélyeztem. A csevegésnél, üzenetküldésnél van egy kis késleltetés, ami egyrészt a szerver túlterhelése, másrészt a tömeges spammelés ellen védelem.

Esetleg másnál jelentkezik probléma az üzenetküldéssel? Ha igen, milyen eszközön, milyen böngészőben, mi a konkrét probléma,...?

Comment

nálam semmi ilyen probléma nem jelentkezett korábban sem, viszont én nem mobilról mamamizok. Ott totál más a felület és amúgy sem szeretek telefonról netezni, szóval lehet, hogy azok tapasztalták mindezt akik telefonról csatlakoznak be.

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              nálam semmi ilyen probléma nem jelentkezett korábban sem, viszont én nem mobilról mamamizok. Ott totál más a felület és amúgy sem szeretek telefonról netezni, szóval lehet, hogy azok tapasztalták mindezt akik telefonról csatlakoznak be.
                              Az elmúlt hetekben tesztelgettem mobilon is. Javítottam sok apró megjelenítési problémát, és jövő héten folytatom még. Nem tudom milyen volt az a régi sokat tudó, jól működő változat (én 2018-ban csöppentem bele informatikus férjként 😀 ), de nekem a mostani állapot jól használhatónak tűnik. Mivel én nem használom a fórumot rendszeresen, továbbra is nagyon szívesen veszek minden visszajelzést. Ezek a javítások, kérések nem azért történnek, mert egyébként unatkozom ⏳ 😉

Comment

Már kétszer is felmerült, hogy a 2018 előtti fórum jobb volt, többet tudott. Nem ismertem azt az állapotot, így szeretném kérdezni a régebb óta aktív tagokat, hogy mi hiányzik abból, ami régen volt. A mostani portálmotor annak az újabb változata, minden hasznosnak gondolt funkciót bekapcsoltunk.

Nem kérem, hogy bárki is teszteljen, viszont ha valaki hibával, angolul marad üzenettel, félrefordítással, átmeneti problémával találkozik, arra szeretném kérni, hogy írja meg nekem, vagy ide a topikba. Előre is köszönöm a visszajelzéseket.

Comment

Betöltés...
                                X