Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérések, kérdések a webmesterhez

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Andrej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Keresés funkció van ebben a verzióban? Nekem nem talál semmit. Egy régi hsz-emet kerestem volna
    Nem tudom mire kerestél, de még egy dolog eszembe jutott.
    Megnéztem a beállításokat, és 4 karakteres szavaktól indexel a kereső. Így pl. a 3 betűs "rövidítéseket" nem fogja hozni.

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Illetve ha jol emlekszem az uj verzora tortenonatallas soran sok regi hozzaszolast torolni kellett nem lehet hogy siman mar nincs meg amit keresel?
      Igen, átálláskor sérült az adatbázis, akkor törlődött, törölni kellett néhány hozzászólást.

Comment

barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Igen, átálláskor sérült az adatbázis, akkor törlődött, törölni kellett néhány hozzászólást.
        Igen ez remlett nekem is koszi hogy ellenorizted! Csak azert irtam mert elofordulhat esetleg hogy azert nem talal valamit a kereso mert mar nem is letezik

Comment

hahó!

szeretnék egy problémát jelezni, mi lehet és van/lesz megoldása?

pár napja kezdődött, hogy ha a topikok felsorolásánál rákattintok ahova be szeretnék lépni, akkor nem a legfrissebb hsz-hez rak hanem random valami nagyon régihez, pl 2017-eshez, ma is vagy 500 hsz-szel korábbra és olvasom és nem értem, h mi van? aztán rájövök persze.

de nem csak belépéskor, hanem pl olvasok, válaszolok egy hsz-re és utána vissza szeretnék menni az idézettre, h folytassam az olvasást és akkor is kidob valahol az időgép.

úgy tudok a legfrissebbhez kerülni ha manuálisan beírom az utolsó oldalt és akkor odavisz.

megkérdeztem a topikban és többeknél szintén ez van.

vackoros topik ha érdekes, de lehet nem topik függő.

köszi!
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            hahó!

pár napja kezdődött, hogy ha a topikok felsorolásánál rákattintok ahova be szeretnék lépni, akkor nem a legfrissebb hsz-hez rak hanem random valami nagyon régihez, pl 2017-eshez, ma is vagy 500 hsz-szel korábbra és olvasom és nem értem, h mi van? aztán rájövök persze.

de nem csak belépéskor, hanem pl olvasok, válaszolok egy hsz-re és utána vissza szeretnék menni az idézettre, h folytassam az olvasást és akkor is kidob valahol az időgép.

úgy tudok a legfrissebbhez kerülni ha manuálisan beírom az utolsó oldalt és akkor odavisz.

megkérdeztem a topikban és többeknél szintén ez van.

vackoros topik ha érdekes, de lehet nem topik függő.

köszi!
            Pontosan mire lesz kattintva? Ha a kék jobbra nyilacskára kattintok, engem az utolsó hozzászólásra dob.

Comment

hahó!

..
              Hétfőn (ami pár napja volt) lehetett valami gubanc a szerver oldallal, de csak annyi válaszoltak, hogy pár percre állt le az oldal valami módosítás miatt. (Mi 40 percet mértünk)
              Egyelőre annyit tudtam csinálni, hogy töröltem a gyorsítótárat. Nekem így minden kattintásra azt csinálja, amit várok.
              Ha továbbra is hibásan működik, kérlek írjátok meg, lehet nem jót próbálok.

(Kicsit szélesebbre vettem a lapozás mezőt, hogy a 4 karakterből álló oldalszámok is látszódjanak teljesen.)

Comment

Szia! Engem nem enged be rendesen. Ha rámegyek a fórumra, azt mutatja, ki vagyok lépve, regisztráljak, vagy lepjek be. Ha megpróbálok belépni, jobb esetben lefagy, rosszabb esetben a legördülő kis belépős-oldalra hozza be az egész fórumot, ahol így persze nem tudok navigálni.
                Ha kicselezem, és arra bökök, hogy regisztrálni szeretnék, akkor kiírja, hogy már be vagyok lépve, mint vinor, ilyenkor legalább a bal felső menüből elérem a topikokat rendesen (engem spec jó helyre rak az első olvasatlanos gomb) na de akkor is. Ez is a szerverleállás miatt lenne? Köszi!
                Orsi, Anna (2011) Marci (2013) Zsófi (2014) és Bori (2017) anyukája
                ...batyut kötött a hátára, csuhajja...

Comment

vinor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia! Engem nem enged be rendesen. Ha rámegyek a fórumra, azt mutatja, ki vagyok lépve, regisztráljak, vagy lepjek be. Ha megpróbálok belépni, jobb esetben lefagy, rosszabb esetben a legördülő kis belépős-oldalra hozza be az egész fórumot, ahol így persze nem tudok navigálni.
                  Ha kicselezem, és arra bökök, hogy regisztrálni szeretnék, akkor kiírja, hogy már be vagyok lépve, mint vinor, ilyenkor legalább a bal felső menüből elérem a topikokat rendesen (engem spec jó helyre rak az első olvasatlanos gomb) na de akkor is. Ez is a szerverleállás miatt lenne? Köszi!
                  Huh.
                  Jó lenne törölni a gyorsítótárat vagy CTRL+F5 vagy kipróbálni másik böngészőben vagy privát böngészést választani. Remélem ezek bármelyike megoldja, és akkor valószínűleg helyi probléma volt.
                  Kicsit később ennek is megpróbálok utánajárni.

Comment

vinor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kipróbáltam 6 különböző böngészőben a bejelentkezést, de nem találtam problémát.
                    Ha az előző hozzászólás nem segít, akkor még problémát okozhat reklámblokkoló, valami vírusvédelmi megoldás... ezekre nehéz láthatatlanba okosat mondani.
                    A szerverleállás azért merült fel, mert "pár napja" volt, és ha az hiba miatt volt, akkor akár az is okozhat problémát.

Comment

Pontosan mire lesz kattintva? Ha a kék jobbra nyilacskára kattintok, engem az utolsó hozzászólásra dob.
                      vagy:

amikor rámész a topikokra és akkor az oldalon balra egymás alatt a témák és pár oszloppal arrébb, hogy legfisseb hsz (ahol azok a topikok vannak ami a legfrissebb), ha ott eddig a topikra kattintottam elvitt a legfrissebb hsz-ig amit még nem láttam, most meg több évvel ezelőttihez.

a másik eset amikor megírom ezt a hsz-t benne lesz a tiéd, az első sorban egy kék alapon dupla fehér nyilacskával, akkor visszavisz oda ahol írtad. na volt olyan h ekkor is valahova régebbre dobott ki.

mivel többünknél van ez ezért nem hiszem h számít h honnan lépek be, ha mégis akkor pc és chrome.
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

vagy:

amikor rámész a topikokra és akkor az oldalon balra egymás alatt a témák és pár oszloppal arrébb, hogy legfisseb hsz (ahol azok a topikok vannak ami a legfrissebb), ha ott eddig a topikra kattintottam elvitt a legfrissebb hsz-ig amit még nem láttam, most meg több évvel ezelőttihez.

a másik eset amikor megírom ezt a hsz-t benne lesz a tiéd, az első sorban egy kék alapon dupla fehér nyilacskával, akkor visszavisz oda ahol írtad. na volt olyan h ekkor is valahova régebbre dobott ki.

mivel többünknél van ez ezért nem hiszem h számít h honnan lépek be, ha mégis akkor pc és chrome.
                        Köszönöm. A probléma már egyértelmű, de nem tudok belépni a tárhelyre, így amíg nem kapok új hozzáférést, nem tudok semmit csinálni.

Comment

Köszönöm. A probléma már egyértelmű, de nem tudok belépni a tárhelyre, így amíg nem kapok új hozzáférést, nem tudok semmit csinálni.
                          A probléma elég egyértelműen szerver oldali gyorsítótárazásból adódik. Szombaton írtam a "szervereseknek", de még mindig nem kaptam választ.
                          Elvileg még szombaton sikerült tiltanom ezt a gyorsítótárat, hogy a fórumnál ne működjön, és töröltem az összes gyorsítótárazott hivatkozást.
                          Kérdés: Találkozott azóta valaki a problémával? Percek óta kattintgatok, de nekem nem jön elő.

Comment

Nálam is volt az, amiről Paci írt, de most már jól működik, amikor a topikba (Vackor az első bében) beléptem, illetve épp az imént írtam úgy hozzászólást, hogy utána visszamentem az idézett hozzászóláshoz, és jó helyre vitt.
                            Andi
                            Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

Comment

_andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nálam is volt az, amiről Paci írt, de most már jól működik, amikor a topikba (Vackor az első bében) beléptem, illetve épp az imént írtam úgy hozzászólást, hogy utána visszamentem az idézett hozzászóláshoz, és jó helyre vitt.
                              Köszönöm a visszajelzést!

Comment

Mi is köszönjük a segítséget
                                Andi
                                Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

Comment

Betöltés...
                                X