Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Békés megyei hordozós és mosható pelusos klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Olga, mikor hova sikerül. Írhatsz a másikba is. Úgyis jön róla az értesítő. Itt inkább a klubos infókat beszéljük meg.
    Remélem szülés után azért párszor ellátogattok majd a klubba. Várunk!

    Szerintem a békéscsabai 4d jobb. Gyulán nem voltam, csak amit hallottam, azt tudom mondani. Villámgyorsan megnézi a doki és keveset magyaráz. Cd, kép külön pénzért.
    Csabain voltam, szerintem jó. Részletesen mindent elmond a doki, kérdésekre türelmesen válaszol, és nagyon jó ultrahangosnak számít. Kép, cd benne van az árban. Ha jól emlékszem, 10 e ft volt. Időpontra kell menni, és tartja is az időpontokat. Csabai doki Róna István (Keresztneve nem biztos, hogy ez. ) Eü pénztárt nem tudom, meg kell tőlük kérdezni.
    Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
    Kreálom

    Comment


      #47
      Ksözönöm az infot,Békéscsabán még nem néztem,de akkor most belefúrom magam a google-ba
      Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
      Villő '16 és Ötöske várható '18

      Comment


        #48
        Ildi, mi lenne, ha okt 3-án szombaton lenne a következő? Csak 11-től szabad a terem? Addig kérdezzétek meg az időpontokat és ott majd megbeszéljük.
        Ma is jelentkezett egy anyuka, kötéseket kéne tanítani neki. Meg egy másiknak is.
        Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
        Kreálom

        Comment


          #49
          megkérdezem, szívesen segítek tanítgatni, tudásom szerint

          Comment


            #50
            hol találtál pelust?,milyet,

            Comment


              #51
              Egyre inkább úgy gondolom, hogy a tündérláttán rendelek. Kezd kitisztulni a kép bennem. Először rendelek három különböző próbacsomagot.
              Meg vettem pár geobelt és pop-int.
              Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
              Kreálom

              Comment


                #52
                , láttam ,hogy vettél popint, én is sikerült vegyek ,de V1 est
                sebaj, remélem jó lesz
                a betéteket én is néztem a bambusz meg a szárazontartókat, szólj amikor rendelsz

                Comment


                  #53
                  nincs más időpont, sajnos, csak a 11 óra utáni,

                  Comment


                    #54
                    a mei tait használod, lehet ,hogy kipróbálnánk legközelebb, meg sáros vagyok a bodyval meg 1000 pízzel

                    Comment


                      #55
                      A klubos kozy nem lesz jó? Kölcsönözheted!

                      Lehet, hogy már holnap rendelek a tündérláttán. Még van pár kérdésem katanyához, meg összeadok kivonok. Én is rendelek betéteket és pont olyat, mint te (litle lamb). Esetleg rendeljünk ketten mindkettőből egyet és felezzünk? 5-5 db. Ha meg bejön, megint felezünk rendelünk?
                      Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                      Kreálom

                      Comment


                        #56
                        Meg vettem geobelt is.
                        Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                        Kreálom

                        Comment


                          #57
                          , azon agyalok, nem csak bambusz pelusba tehetők bele? sztem nem ,meg igaz én is beletettem másba
                          a kozyra gondoltam, azért kérdeztem ,hogy használjátok esetleg
                          mert akkor kísérleteznék vele.
                          , hú nem tudom, most nagyon mínuszba leszek ,d e ez a felezés tetszik.sztem 5 betét elég ha van az eredeti is,
                          haladunk az Ec-vel nagyon ügyes, édes , megzabálom, mikor nyög meg sóhajt meg gőgicsél pisilés közben.
                          megyek aludni, itt vannak anyósék, majd írok
                          legfeljebb rendelj, és ha úgy van átveszek a betétből.ha így jó. enni nem kér nálad.
                          na mégis kakit sikálsz!!! bebebebee :-))
                          Utoljára szerkesztette Ildikóka; 2009.09.12., 22:43.

                          Comment


                            #58
                            írd már meg Évának a számát, Dudaszegét,
                            nem akarok már menni iwiwre meg üzit írni
                            na de megyek fürdök

                            Comment


                              #59
                              A klubos kozy nincs nálam, erre a hónapra már Bettiék kölcsönözték. Októberben tied lehet.
                              Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                              Kreálom

                              Comment


                                #60
                                az a baj, hogy engem már egyszer szponzorált pelusokra,de most is többminden összejött, összegyűlt,

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X