Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Soproni baba klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Soproni baba klub

    Akció
    Örömmel tudatom hogy van Sopronban baba klub!
    (Az igazság az,hogy már volt több alkalom is,de mivel ismét van uj mamami a soproni topikban,arra gondoltam hogy érdemes a Mamamini klubok közé betenni,hátha még több soproni mamamit vonzunk ide!)


    Kedves Mindenki!

    A következő alkalom JÚNIUS 10-ÉN SZERDÁN LESZ. 9,30-11,30-ig. ( Rózsa utca 19.) Szivárvány Gyógyító központ.
    TÉMA: BABAMASSZÁZS
    ELŐADÓ: LÁGLER ANDREA védőnő
    Belépő: 500,- Ft
    Vállalkozó kedvű babák és anyukák ki is próbálhatják rögtön az első 1-2 bevezető fogást. Csak a szokásos kistakaró kell hozzá. ( a terem meleg lesz )
    Várunk mindenkit szeretettel!
    Kérlek továbbítsátok, ha van babás ismerőseiteknek! Köszönöm!
    További infó nálam:06/20/770-32-20
    Friedrichné Kati


    Kati a nővérem.
    Döme és a lurkók.

    #2
    Gyertek Sopron(környék)i mamamik! Mi ott leszünk!
    Ági
    Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

    Comment


      #3
      Mi nem tudtunk menni mert betegek lettünk!!!!

      DE!!! Az előbb beszéltem Zsuzsannával,és ők ott vannak családostul!!!!!!!
      Azóta Ágiék is odaértek már biztosan.

      Lányok,várom a beszámolókat!
      Döme és a lurkók.

      Comment


        #4
        Beszámolok:
        Jó volt! Sajnálom, hogy nem jöttetek. Elég kevesen voltunk, de legalább családias volt a hangulat.
        Kellemes hátmasszázsban részesítettük egymást Andrea vezetésével.
        Úgy láttam, a babák is jól érezték magukat, bár Bendegúznak végül nem sikerült papírt szereznie, akármennyire is igyekezett, Lucának meg bepirosodott a szeme a végére. Remélem már elmúlt neki.
        Zsuzsinak nagyon szép kendője van!
        Ági
        Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

        Comment


          #5
          Döme, sajnálom, hogy nem tudtatok jönni. Jobbulást kivánok nektek!
          Mi nagyon jól éreztük magunkat, bár én nem vagyok egy könnyen barátkozós tipus, idő kell, mig beilleszkedem egy társaságba. Viszont András nagyon elemében volt, mászkált, boldogan fedezte fel a helyiség minden zegét-zugát, mindenkihez odament, mindenkinek kipakolta a táskáját. Nagyon fel volt dobódva, hogy végre kimozdultunk otthonról! Azt hiszem gyakrabban kell neki ilyen programokat szerveznem.
          Zsuzsa és a fiúk: András 2008 május , Lóránt 2012 november

          Comment


            #6
            Köszi lányok a beszámolót!
            Örülök hogy ilyen jól sikerült! Megbeszéltétek hogy hogy lesz-e következő,vagy nyáriszünet lesz?
            Döme és a lurkók.

            Comment


              #7
              Azt beszéltük, hogy jó lenne még nyáron 1-2-szer találkozni, de konkrét időpontban nem állapodtunk meg. Bíztasd Katit a szervezésre!
              Ági
              Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

              Comment


                #8
                daridagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Azt beszéltük, hogy jó lenne még nyáron 1-2-szer találkozni, de konkrét időpontban nem állapodtunk meg. Bíztasd Katit a szervezésre!
                OKé, Bár én felvetettem Zsuzsinak hogy az Erzsébet-kertben is jó lenne,ott a játszótér,szép környezet......szóval ideális.Hmm?
                (jó attól még lehet klub is)
                Döme és a lurkók.

                Comment


                  #9
                  Dömedöme,rég "láttalak"...
                  Gratula a klubhoz,hányan vagytok?
                  (Hehe,mi 3-an.Klubban ti vezettek de a kalocsai topik legalább nyert dumaügyben)
                  Mi másodszorra gyűlünk.
                  Jaa,egyszer fenyegettélhogy hátha meglátogatsz majd,jelezd itt ha komolyodik a dolog,jó?
                  Mi még a kertünkben nyomjuk
                  Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                  Comment


                    #10
                    Egyetértek az Erzsébet kerttel!
                    Tőlem ott akár naponta is lehet klub! Szóljatok, mikor jöttök, és lemegyünk!
                    Ági
                    Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

                    Comment


                      #11
                      daridagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Egyetértek az Erzsébet kerttel!
                      Tőlem ott akár naponta is lehet klub! Szóljatok, mikor jöttök, és lemegyünk!
                      Valahogy sejtettem hogy tetszeni fig!
                      Döme és a lurkók.

                      Comment


                        #12
                        Nekem meg nem válaszoltál....
                        Na bedicsekszem:lesz helyünk.Kicsi,2 kis faház,eleinte jó lesz,(még csak 3-an vagyunk,szerintem 10-20 család szűken beférhet a 2 helyiségbe)van udvar,bár nem füves.Női-férfi wc,apró konyha(majd bezárjuk)csak az a bibi,hogy ott dolgozni szoktak,meg ECDL vizsgát is tartanak néha,úh.van pár számítógép,telefon.
                        Azokat el kell barikádozni...
                        Egyelőre ingyenes,Roma Közösségi Ház,kiderült,a Nagycsaládosok is ott gyűlnek újabban.
                        Jó helyen van aránylag,akivel beszéltem,az meg az utcánkban lakik...
                        Olyan jó lenne!!!
                        Szoríjjá ezerreee'én meg lassan kezdek megint beindulni...
                        Félek,mire összejön a dolog,nekem nem lesz aktuális épp...
                        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                        Comment


                          #13
                          illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nekem meg nem válaszoltál....
                          .

                          Izé bocsánat!
                          Köszi hogy írsz ide is!
                          Szuper hogy van klubotok nektek is! És ilyen jó helyet találtatok!
                          Hát változó hogy hányan vagyunk...olyan átlag 5 anyuka szokott összejönni.
                          Hát nem tudom hogy mikor megyünk felétek,még a 20.-i klub is kérdéses....
                          Azért hátha...
                          Döme és a lurkók.

                          Comment


                            #14
                            Nos, akkor a helyszin már megvan, már csak időpontot kellene megbeszélnünk, hogy mikor találkozunk. Mi még kb két hétig vagyunk itthon, aztán elutazunk nagymamáékhoz, több mint egy hónapra. Nekem a péntek kivételével bármelyik nap jó.
                            Zsuzsa és a fiúk: András 2008 május , Lóránt 2012 november

                            Comment


                              #15
                              Délelött vagy délután?
                              Döme és a lurkók.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X