Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mozgó kendőalagutak - a III. Nemzetközi Babahordozó Hét beharangozója

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Azért a stop.hu-s cikk engem egy kicsit meglepett...sajnálom, hogy nem engem akartak meginterjúvolni, szívesen nyilatkoztam volna...
    Linda, aki Almi babát hozza viszi, aki 2009. 07. 17-én otthonában látta meg a napvilágot

    Comment


      Zagyi Linda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azért a stop.hu-s cikk engem egy kicsit meglepett...sajnálom, hogy nem engem akartak meginterjúvolni, szívesen nyilatkoztam volna...
      borzalmas az a cikk... süt belőle a rosszindulat....
      Csilla, és gyermekei: Boróka 2009.08.18, Győző 2011.12.29

      Comment


        Szerintem ne bosszankodjunk ezen a cikken. Lefogadom tudom kik írták, fiatalok voltak, nincs gyerekük és egy szót sem értettek az egészből. Majd ha lesz gyerekük másképp gondolkoznak. Ott sétáltam el mellettük többször, mégsem próbáltak kérdezni.
        bellad - Orsi -kinek a hátán mamagol(t) Lilianna (2009.02) , Izabella (2010.07), Emília(2012.03)
        ELADÓSÁGAIM
        Ide írj: bellad.mamami(kukac)gmail.com

        Comment


          sztem a legnagyobb gond az, hogy sokszor nem tudnak mit kérdezni. legalábbis én ezt tapasztaltam már töbször is (szopi és hordozás kapcsán is). nincs személyes tapasztalatuk,az egy dolog. de nincs infójuk sem. sokakat nem is érdekel igazából: csak jön, mert küldik. őszinte érdeklődés nélkül meg veszett fejsze nyele az egész. sztem.
          Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

          Comment

          Mamami portál footer

          Összecsuk

          Friss bejegyzések

          Összecsuk

          Cikk a mamami portálról

          Összecsuk

          szivárvány
          Betöltés...
          X