Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Belvárosi babahordozó flashmob

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Eszter, nem volt megbeszélve, jöttek , fotóztak, felhívtak, megírták a cikket és kész. A Németh Gábor féle képeken (https://www.facebook.com/media/set/?...7048487&type=3) olyan bénán nézek ki mint aki épp azon agyal h mikor lesz már vége ennek a hülye táncnak pedig tökre élveztem ám, de az arcomra más van írva
    Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

    Comment


      de jó
      baresz és Igi
      BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
      TAMINA

      Comment


        töröltem, mert mégis meg tudom nézni
        Utoljára szerkesztette baresz; 2012.10.11., 13:33.
        baresz és Igi
        BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
        TAMINA

        Comment


          viszont tök gáz h a két kengurusól van több kép is
          Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

          Comment


            erised eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szerintem nagyon profik voltatok, mindenki tudta mit kell táncolni!
            Szemből tényleg jól nézett ki, jó sokan voltunk. Én adtam szórólapot egy kisgyerekes anyukának aki megállt a fiával nézni titeket. Több gyerekes anyukát nem láttam, de fiatal nőknek adtam!

            A késést én egyáltalán nem bántam, volt idő egy kicsit beszélgetni meg elkészülni. Meg Vicus segített felkötni a gyereket!

            Zsaki, olyan levendulás folyékony szappant csináltál nekem, hogy majd megszólal, köszönöm!
            Kriszti neked pedig a szuper édes leszoktató bugyikat köszi , én csupa kinccsel jöttem haza, jó kör volt.

            Bocsánat, hogy leléptem, akartunk mi is kávézni, csak közben Sára nagyon rosszul viselte a tömeget...

            Flóra, veled szerettem volna még összeismerkedni, az nem sikerült.
            köszi, örülök nagyon, hogy tetszik.
            Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

            Comment


              Ehhe, az újságíró az egyik legjobb barátnőm

              Többek között neki szóltam volna, ha nem mondod azt az elején, h nem akarsz nyilatkozni és inkább ne hívjunk médiát...
              Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
              ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
              Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

              Comment


                Mi is köszönjük,hogy ott lehettünk.Hubusunk külön nagyon élvezte,aztán meg mi,hogy térdig vizes volt

                Vica "koncentráltanfújokbuborékot" képe nagyon klassz
                Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                Villő '16 és Ötöske várható '18

                Comment


                  Olga, tökjó hogy jöttetek ti is, végre találkoztunk személyesen is, bár sokat nem beszéltünk

                  Petra, egyébként amikor Vica írta h ő szívesen nyitalkozik, utána írtam h jöhet média...de most már lényegtelen. amúgy nekem a médiával nincs bajom csak ne kelljen kamera előtt beszélnem
                  Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                  Comment


                    bcseke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    viszont tök gáz h a két kengurusól van több kép is
                    az hagyján, de van egy szuper jelenet felvéve, hogy egy idős bácsi megáll, és beszélgetni kezd az egyik anyukával. kurvajó lenne, végre egy igazi érdeklődő járókelő, tök pozitvi hangulat, üzenet, hát nem a csipős kengurus lánnyal kezd beszélgetni?!
                    baresz és Igi
                    BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
                    TAMINA

                    Comment


                      Csípős kengurus, az milyen?
                      Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                      ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                      Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                      Comment


                        Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csípős kengurus, az milyen?
                        kenguru csipőhordozott gyerekkel. gondolhatod...
                        nyilván a bbybjörn ezt is tudja. viszont a terpesze szélesebb volt, mint a klasszik kenguruknak. majdnem elért térdhajlattól térdhajlatig.
                        baresz és Igi
                        BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
                        TAMINA

                        Comment


                          Baresz az egy scootababy voot csak eleg rosszul felrakav...de az egs jo hordozo egyebkent..
                          Vicus és E. + Z klubunk
                          privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                          totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                          Comment


                            A nagy sürgés-forgásban fel se tüntek ezek a kengurusok... Van egy hordozó (anyuka hátán), aminek a gyerek fejénél konkrétan fejtámasza van...amegmi?
                            Beszédbe kellett volna elegyedni a kengurusokkal, és ajánlani, h próbáljanak ki másik hordozót...
                            Eszter, az ovis Bence Bogyó (2011.05.29.), és Balázs Bogyó (2016.01.06.) mamija.
                            Ha betelik a privi. Értékelj

                            Comment


                              Eszter, Évi kezdeményezett beszélgetést, az egyikük remélhetőeg keresni fog engem, én adtam neki névjegyet is
                              Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                              Comment


                                Az tuti!
                                Eszter, az ovis Bence Bogyó (2011.05.29.), és Balázs Bogyó (2016.01.06.) mamija.
                                Ha betelik a privi. Értékelj

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X