Megújult a mamamibolt webshop! Teszteljétek velünk!
Karácsonyi ajándékötletek mamáknak és babáknak!
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL Budapesten és Debrecenben dec. 24-ig!

Vissza   Mamami Fórum > Mamami témák > Minden más > Baba-mama egészség

Baba-mama egészség Minden ami egészséggel, orvosokkal, oltásokkal, stb. kapcsolatos

Hirdetés a mamamin

Szavazás eredménye: Mentél orvoshoz a visszereddel?
Nincs ilyesmire időm a gyerek miatt 1 12,50%
Inkább homokba dugom a fejem 2 25,00%
Majd ha nem szoptatok 2 25,00%
Majd ha rosszabb lesz 1 12,50%
Nekem nem olyan súlyos 3 37,50%
Még csak infokat gyűjtök 2 25,00%
Rendszeresen járok 1 12,50%
Már kezeltek is (injekció, műtét) 2 25,00%
Orvost keresek éppen 1 12,50%
Én a szelidebb gyógymódokba hiszek 1 12,50%
Több válasz is megjelölhető a szavazáson Szavazók: 8. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Régi 2012-05-20, 22:46   #1
lencsilány
Mamamia!

lencsilány avatarja

Hely: Budapest,XII Városmajor környéke
Összes hozzászólás: 668
Alapbeállítás Visszér...tudsz jó orvost?

Bp-en keresek jó orvost, komoly műtétre, nem seprű vénás vagy injekciós...Sajnos itt vége is a hordozásnak, de ez egy másik téma...
Kivel volt jó tapasztalatotok?

Tudtok esetleg vmit az "Ars Medica"-ról ( az az egynapos dolog)?
Régi 2012-05-21, 08:26   #2
apple
Mamille

apple avatarja

Összes hozzászólás: 3.245
Alapbeállítás

Szia,én csak kíváncsi vagyok esetleg tudnál írni nekem egy privit hogy pontosan mi a problémád és hogy mit próbáltál eddig? Én is szenvedek a visszérrel...
Régi 2012-05-21, 10:58   #3
puliszka
Mamamia!

puliszka avatarja

Összes hozzászólás: 516
Alapbeállítás

ez engem is érint...egyelőre még nem súlyos, de kíváncsi vagyok milyen műtéti és egyéb lehetőségek vannak!
Régi 2012-05-21, 13:38   #4
kisgekkó
Mamille

kisgekkó avatarja

Hely: GÁRDONY
Összes hozzászólás: 5.259
Alapbeállítás

Enikő,ez engem is érint...nagyon rondák a lábamon, és nekem se seprű.azom nincs, is,de a lábaimon,főleg a bal) a főér iszonyat...ezért se hordok rövidet...nekem is ki kellene húzatni,de ugye még szoptatok és szeretnék méeg egy babát. A terhesség meg csak ront a dolgon.
Mindenesetre bejelölöm magamnak ezt a topikot.

kisgekkó nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-21, 17:32   #5
zsoka331
Mamille

Hely: Senkiföldje
Összes hozzászólás: 1.454
Alapbeállítás

Sziasztok!

Beállok én is a sorba, a jobb lábamon már olyan szinten ki vannak dudorodva az erek, hogy iszonyat ronda, bár ez engem nem zavar abban, hogy rövidet hordjak azért megsülni nem fogok. Valahol hallottam a körömvirágkrémről, hogy jó rá ismeri, próbálta már valaki?
zsoka331 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-21, 22:26   #6
puliszka
Mamamia!

puliszka avatarja

Alapbeállítás

Én a vadgesztenyekrémet tudom.
Nagyimnak és anyukámnak is visszeres és erősen seprűvénás a lába, és sajnos én is örököltem. Még nem olyan csúnya, egyelőre csak erősen kéklik a térdhajlatomban az ér (a terhesség alatt lett igazán kék) , de a seprűvénák eléggé elszaporodtak.
Bár én még nem kenem vadgesztenyekrémmel sem, lehet, hogy már kellene... Milyen műtéti lehetőségek vannak?
Régi 2012-05-22, 00:15   #7
lencsilány
Mamamia!

lencsilány avatarja

Alapbeállítás

Jaj, hogy összegyűltünk itt! Vadgesztenye, körömvirág? Hát persze biztos jó egy picikét, de nagy változást nem hoz az ilyesmi. A Detralex ütős nekem (gyógyszer), de olyan drága, hogy nem lehet rajta élni...Meg hát nem egy bio, meg szoptatós cucc. Azt meg se merem kérdezni, hogy Ti hordoztok -e így? Nekem nagyon hiányzik, de már nem tehetem...
Senki nem tud jó orvost? Augusztusba műtenek (kihúzogatják őket) protekcióval bejutottam és olyan nem szimpi a bácsi...
Régi 2012-05-22, 00:18   #8
lencsilány
Mamamia!

lencsilány avatarja

Alapbeállítás

Réka! Én is szoptatok még, de azért megműtetem. Nem szeretnék trombózist, jó kis vérrögöt...brrr. A háziorvos azt mondta, hogy így életveszélyes élni! Van benne valami...Szopizunk persze...de azért sokáig kell az az anyuka, nem akarok kockáztatni. (Nagy a szám, ez még csak 1 hete született meg bennem)
Régi 2012-05-22, 00:23   #9
lencsilány
Mamamia!

lencsilány avatarja

Alapbeállítás

Idézet:
zsoka331 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Beállok én is a sorba, a jobb lábamon már olyan szinten ki vannak dudorodva az erek, hogy iszonyat ronda, bár ez engem nem zavar abban, hogy rövidet hordjak azért megsülni nem fogok. Valahol hallottam a körömvirágkrémről, hogy jó rá ismeri, próbálta már valaki?
Nekem is ilyen ronda...és Te még semmit nem próbáltál? Engem nagyon zavar meg fáj...én utálom a hosszú cuccokat nyáron, de szégyenlem a lábamat nagyon. Nekem három ilyen kidudorodás van...(Ha valaki rosszul akar aludni, teszek fel képet hi-hi)
Régi 2012-05-22, 08:22   #10
puliszka
Mamamia!

puliszka avatarja

Alapbeállítás

Enikő, én így is rosszul alszom az éjszakai szopik miatt Jöhet a kép
Nekem még nagyon kezdeti fázis, de szeretnék kezdeni vele valamit. Igazából én is tudom, hogy hiába kenem, nem lesz jobb...ritkán bekenem valamivel, de tudom, hogy ez nem megoldás.
Egyelőre nekem nincs kidudorodás, sőt, esztétikailag a szoli, barnulás, esetleg barnító krém elfedi, és ha szoknya van rajtam harisnyával,azon sem látszik át, de félek, hogy romlani fog.
Én hordozok, ráadásul a kisfiam 8,7 kg, 6 hónaposan.... És jelenleg van rajtam olyan 7-8 kg súlyfelesleg, azt is cipelem.
Most akarok komolyabban elkezdeni tornázni, a rendszeres mozgás javíthat ilyen stádiumban a keringésen, a vénák állapotán?

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Keresés ebben a topikban:

Részletes keresés

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz topikot
nem írhatsz hozzászólást
csatolhatsz
hozzászólást nem javíthatsz

A BB code = bekapcsolva
Smileyk bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 16:59 , a GMT +2 időzóna szerint.