Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nem értem, mit nem értettetek, az ibolyát vagy a szigetelést? Bocs! Azt hittem, nagyon egyértelmű... attól tartok, hogy ragad rám a férjem fárasztó humora

    Köszönöm a csajszi nevében!

    Lehet, hogy elnézünk még a pénteki klubba is, csak szombat délelőtt indulunk haza.
    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
    depisek, katt!

    Comment


      Lányok, Emmának nagyon folyik az orra Ezért mi holnap (sem) megyünk.

      A medvehagymás helyet nem titkolom, csak tegnap E. mellől nem tudtam felkelni, mert nagyon szenvedett a takonytól :I
      Ma megirom ide a koordinátákat, igérem.

      Akinek jó vasárnap délelőtt, azzal megbeszéljük, hol találkozunk? Mert mi a telekről megyünk. Vagy mindenki megy maga és ott találkozunk? V. nem találkozunk? Nekem igy is-úgy is jó.
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        Mivel senki nem ujjongott az április 8-i alvásos előadásért, mi meg közBen átszerveztük az életet, és csak a jövő héten szegedezünk, javaslom az ápr 15. pénteket.
        Mit szóltok?
        Valamit írjatok, mert nem készülök rá, ha nem izgul rá senki
        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

        Comment


          Idő és hely függvényében minket érdekel a megyvehagyma-túra.

          Pynky, hogyan kúrálod Emmát? Nálunk az elején mindig látványos a javulás, aztán benneragadunk az orrdugulásban. Még nem sikerült rátalálnom a tuti szerre.

          Comment


            Engem mindenképp érdekel az alvásos téma, meg majd a szobatisztaságos is.
            Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
            Clauwi hordozási tanácsadó

            Comment


              Pynky, akkor jövő hét kedden már van intimtorna?
              Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
              Clauwi hordozási tanácsadó

              Comment


                Nálam ápr. 15-ére családállítás van felírva.

                Comment


                  merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Engem mindenképp érdekel az alvásos téma, meg majd a szobatisztaságos is.
                  engem is, engem is!

                  Emmának jobbulást!
                  Csilla
                  Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                  Comment


                    andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    javaslom az ápr 15. pénteket.
                    Mit szóltok?
                    Valamit írjatok, mert nem készülök rá, ha nem izgul rá senki
                    Engem is érdekel, de az ápr. 15. nem jó.

                    maseditta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pynky, hogyan kúrálod Emmát? Nálunk az elején mindig látványos a javulás, aztán benneragadunk az orrdugulásban. Még nem sikerült rátalálnom a tuti szerre.
                    Nagyjából sehogy... Orrszívás-fújás (már jól fúj), mézes hársfatea. Ha dugul (most nem, mert több liter kifolyt ma az orrából), akkor homeós orrsprayt v. durvább esetben gyerek nasiv.nt szoktam.
                    Ja, meg kapott Allium cepa ch9-es homeós bogyót, mert folyós, marós az orrváladéka.

                    merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pynky, akkor jövő hét kedden már van intimtorna?
                    Elvileg igen.

                    maseditta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nálam ápr. 15-ére családállítás van felírva.
                    Igen.

                    Koordinátákért már csesztetem a férjem
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      mi csak a szobatisztaságra neveznénk! (kopp-kopp) egyben gondolod, andus?
                      Edo és Nimród (2009/10/29)

                      Comment


                        Andus: Engem is érdekelne az alvásos és a szobatisztaságos téma is.

                        Porc: Gratulálok a csajszihoz. Nekem a genetikai ultrahangon mondta meg az ultrahangos, hogy kislány lesz 95 %-ban, pedig még akkor eléggé kicsi volt a Tündi.
                        Tímea, Tündike 3 éves

                        Comment


                          Andus, én már be is írtam tutira a naptáramba az április 8-as előadást, akkor kihúzom... Remélem, nem maradunk le róla(d)!

                          Emmának jobbulást!

                          Ha holnap is ilyen gyönyörű idő lesz, mint ma, nem megyünk szabadba klubbozni?
                          Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                          Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                          Comment


                            Medvehagymás hely:
                            "Rossz minőségű út Süttő közelében
                            ÉSZ 47,68488 fok KH 18,53216 fok
                            Figyelem, szögperceket nem mondtunk, csak tizedfokokat"

                            Döntsük el, megyünk-e és ha igen, hol találkozunk
                            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                            a XIII. kerklub ÚJ topikja

                            Comment


                              Én benne vagyok a szabadtéribe is. De a klubban találkozunk, és onnan valamerre?
                              Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                              Clauwi hordozási tanácsadó

                              Comment


                                szerintem klubot nem kéne variálni, úgyis megyünk kirándulgatni,
                                max ki lehet menni a kertbe

                                intimtorna előtti napon szóljatok, ne felejtsem el a gyerekvigyázást

                                Andus ha holnap jössz hozol sampont meg nemtommilyen könyvet?
                                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                                Nagy zsibvásár itt

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X