Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Magdi pihizzél, ha kell vkinek a könyv holnap du-ig szóljon, mert klub előtt má nem kevergőzünk, így is mindig késünk

    Dittacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne mondd, én talátam magamnak gyönyörűeket (pedig nem a kis méretben utazom).
    Kékgolyó utcai anita boltban nagyon szép csipkések vannak, amik nem ablakosak, sőt még halcsontosak is, és nagyon kényelmesek (én előtte várandósan nagyon nem bírtam a halcsontot benne). Sőt, kisebb méretben nem is olyan horror az áruk. Tudom, h kicsit messze van, de érdemes oda ellátogatni ha szép szopis melltartót akarsz venni.
    van nekik webboltjuk?
    ilyen hidegben csak onnan vagyok hajlandó vásárolni
    bár most inkább halogatom, Lilivel leszokóban vagyunk, én mindenképpen
    és ki tudja a következőre mekkora lesz megint a mellméretem
    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

    Nagy zsibvásár itt

    Comment


      Hm, ezt a cicifix-boltot már én is nézegettem. Az én ligámban webről rendelni már nem érdemes, muszáj próbálni, mer nemcsak esztétikai szempontok vannak Gerda, majd ha kitavaszodik, elhúzzuk a gyerkőket, addigra nekem is lesz banyatankom
      Jajj, Katy, és akkor mi lenne, ha még a Kriszta Konakion-ampulláit is elküldeném neked, és te postáznád?
      (Nem tudom, figyeltétek-e, van egy anyuka, ahol cisztás fibrózisos mindkét fiú, vagyis az egyik csak gyanús, nemtom, és naponta szednek egy-egy Konakiont. Ha valakinek szintén vannak még esetleg elfekvő készletei, gondolhatna rájuk.)
      (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
      depisek, katt!

      Comment


        Konakion már nincs nekünk, mert odaadtam a maradékot a védőnőnek, hogy adja oda a rászorulóknak. Jaj, 2 cf-s gyerek is egy családban? Kemény. Ha esetleg kell segítség, pl. gyógytornász, vagy jó doki, szóljatok, mert a fősulin elég sok szó volt róla, és van kontakt jó orvosokhoz, meg gyógytornászokhoz. Sokszor azon is sok múlik, hogy milyen szakemberhez kerül az ember, meg esetleg van-e protekció.
        Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
        Clauwi hordozási tanácsadó

        Comment


          Porc, vigyázz magadra. Ha megjönnek a kendők Mo-ra, ha gondolod, majd én elmegyek érte, és akár el is viszem hozzátok. Emiatt ne szaladgálj.
          A betegeknek meg jobbulást. Azért remélem, leszünk egy páran pénteken.
          Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
          Clauwi hordozási tanácsadó

          Comment


            Most olvastam Porc! Csak óvatosan! Vigyázz magatokra!
            S érdemes tényleg elmenni próbálni! (csak halkan súgom meg h én is csak ott kaptam magamra megfelelő méretű melltartót az egész városban - a méretet már leírni sem merem)

            Konakionom pedig már nekem sincs.
            Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
            Aki aromaterapeuta is

            Comment


              Jajj, képzeljétek, ma utánam rohant egy babakocsis anyuka, h megnézze a baba nem fázik-e a hátamon. Mert h ő is hordozott de összeizzadtak és megfázott, így abbahagyta. Mondtam neki, h akkor túl volt öltöztetve a gyerkőce. De emiatt abbahagyni? Számomra elég furi.
              Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
              Aki aromaterapeuta is

              Comment


                vannak fura emberek
                Rózsa az enyém lanát is hozd el kécci, ha úgyis mész
                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                Nagy zsibvásár itt

                Comment


                  Inga, ez csak természetes. Csak hármunknak van ebben a pakkban kendő, vagy van még valaki a XIII. kerületi brigádból?
                  Te meg ne felejtsd el pénteken a Till-t.
                  Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                  Clauwi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    igyekszem
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      Bár Dzsuditta még nem jelentkezett, hogy megérkezett volna a csomag.
                      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                      Clauwi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        Magdi, pihenj! Szurkolok!

                        porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jajj, Katy, és akkor mi lenne, ha még a Kriszta Konakion-ampulláit is elküldeném neked, és te postáznád?
                        Persze!

                        Comment


                          Porc, hatalmas gratula! Tessék szót fogadni és tényleg pihenni! A klubba vigyem el a pulcsit? Valaki el tudja juttatni hozzád?
                          Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                          "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                          Paulo Coelho

                          Comment


                            Pitypang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Porc, hatalmas gratula! Tessék szót fogadni és tényleg pihenni! A klubba vigyem el a pulcsit? Valaki el tudja juttatni hozzád?
                            Köszi! Hát, ha Gerda vállalja a postaszolgálatot, jó lenne. Mielőtt kinövünk az oroszlánból Te meggyógyultál?
                            (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                            depisek, katt!

                            Comment


                              perszehogy
                              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                              Nagy zsibvásár itt

                              Comment


                                harisnyák

                                Mindenki hozzászólt már, akit érint?
                                Emese nem járt erre rég Irok neki.
                                Aztán küldeném el...

                                Katy: a zsiráfos 80-asból 1 db van, nem 2

                                A többiekét iktattam, ill. cukorborsó, szóltál hozzá? (és mi várunk ám titeket, ill. mehetünk is)
                                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X