Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Fülbevaló

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Bogicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan adok le rendelést belőhető fülikre, akkor tudok hordhatót is rendelni, ha gondolod.
    Hát, ha nem babásak (szívecske, virág, csillag stb..) akkor megnézném milyenek vannak.
    1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

    Comment


      sziasztok!

      Csengének 2 hete kiesett a füléből az egyik fülbevaló. Kiszedtem a másikat is, h kicseréljem, de elmaradt, most kb két hete nem volt benne, megpróbáltam belerakni, de nem sikerült, nem volt túl kooperatív . Mennyi idő után nő be?

      Comment


        Ha egy éven belül lyukasztották ki, akkor valószínűleg benőtt. Két hét alatt talán akkor is, ha korábban volt lyukasztva. Gyerekeknél sajnos könnyen megy.
        Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
        aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
        Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

        ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

        Comment


          Másfél éve lyukasztották akkor ilyenkor mit lehet csinálni? újra lőni majd, ha nagy lesz? :-/ bakker, de béna vagyok

          Comment


            Hát jó kérdés... Esetleg alvás vagy szopi (ha még) közben próbálkozni még lehet, hátha nagyon vékony a hártya a lyukban és szépen szét lehet még választani. Ha nem akkor sajnos újra kell... Viszont azzal legalább félévet várjatok még!
            Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
            aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
            Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

            ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

            Comment


              Köszi a gyors választ!
              Az egyiket most alvás közben a férjemmel közösen beraktuk, előtte bekentem egy pici Lidocain kenőccsel. hátha a másik is sikerül. Ha nem, akkor irtó hülyén fog kinézni, mert kiszedni sem könnyű...

              Comment


                Kisbolygó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Köszi a gyors választ!
                Az egyiket most alvás közben a férjemmel közösen beraktuk, előtte bekentem egy pici Lidocain kenőccsel. hátha a másik is sikerül. Ha nem, akkor irtó hülyén fog kinézni, mert kiszedni sem könnyű...
                Nálunk is most fél fülbevaló van. Egyik du. kiesett az egyik, kicsit be is volt gyulladva. Másnap reggelre már benőtt. Gondoltam megvárjuk a nyár végét, mert a sok fürdés nem tesz jót fülbevaló ügyben, és aztán majd ősszel újra. Szóval szerintem a felét ne vedd ki, hát annyival könnyebb majd ha löveted az újat...

                Comment


                  Ma reggel sikerült betenni a másikat is. Szerencsére max egy nagyon pici hártya lehetett csak, mert végül nem volt gond, csak az, h forgatta a fejét. Huh, máskor nem hagyom ennyi ideig, ha esetleg kiesik...

                  Comment


                    Sziasztok!
                    Látom téma a kiesés.. Hannának biztonsági záras fülbevalót vettem, ami annyit jelent, baromi nehéz szétszedni, és összepattintani. A hátulja kis korong, így nem szúr át a szár a záron. Van valakinek ilyenje még? Nagyobb gyereknél mennyire biztonságos vajon? Vagy mennyire szokták piszkálni..?

                    Amúgy 3 hónaposan szúrta az egyik védőnő, elsőre sikerült valami kis hajszáleret eltalálnia, és ömlött a vér a gyerek füléből, nem tudta a vitt ékszert betenni, hanem egy hagyományos vastagszárút tett be. Szegény szerintem jobban megijedt, mint én, mondogatta, hogy ilyen nem szokott lenni, lehet vérzékeny a gyerkőc... aztán a másiknál már nem volt semmi gond. Hanna persze visított, jól megijedt szegénykém, akkor megfogadtam, ha még lesz lányom, már a kórházban essünk túl rajta... aztán nem is pirosodott be, nem gyulladt be, 1 hét után kicseréltem a miénkre, mert az jóval diszkrétebb és szebb, mint az ideiglenes volt...
                    Bár még vicces picit, mert nagyon rövid a haja, és elállónak tűnnek a fülei.. de nagyon csajos, szépségét növeli így is szerintem.
                    Vera,Hanna (2012.04.16),Milán(2014. 03.01)és Panna(2016.04.28) anyája

                    Comment


                      füllyukasztás, de hol

                      A 7 éves lányom szeretne fülbevalót. Igazából mindig akart, csak eddig húztam az időt. Nem egyforma a két fülcimpája, az egyik kicsi és nem tudtam ez okoz-e gondot.

                      Most látta a 9 hónapos unokatesónál és újra téma. Igazából elég nagy hozzá. Nekem is 11 évesen fontos volt, akkor csináltattuk, de ma már egyszerűbb lenne ha nem lenne, de azért nem hagyom benőni.

                      De a lányom sokkal csajosabb nálam, a férjem is támogatja.

                      Szóval hová menjünk, vagy hová nem?

                      Comment


                        cinege eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A 7 éves lányom szeretne fülbevalót. Igazából mindig akart, csak eddig húztam az időt. Nem egyforma a két fülcimpája, az egyik kicsi és nem tudtam ez okoz-e gondot.

                        Most látta a 9 hónapos unokatesónál és újra téma. Igazából elég nagy hozzá. Nekem is 11 évesen fontos volt, akkor csináltattuk, de ma már egyszerűbb lenne ha nem lenne, de azért nem hagyom benőni.

                        De a lányom sokkal csajosabb nálam, a férjem is támogatja.

                        Szóval hová menjünk, vagy hová nem?
                        Nézd meg esetleg az aláírásomban szereplő oldalt. December elején járok felétek, ha érdekel esetleg!
                        Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
                        aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
                        Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

                        ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

                        Comment


                          Bogicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nézd meg esetleg az aláírásomban szereplő oldalt. December elején járok felétek, ha érdekel esetleg!
                          Köszi, át fogom nézni.

                          Comment


                            Szia Bogi! Nagyon tetszik ez a fajta fulbeloves amit csinálsz. Eloszlatta az osszes ketelyemet( gyulladás, fájdalom, kiesés)
                            Pátyra járunk suliba, ott mikor dolgozol? Sztem a teli szünet lenne a legmegfelelőbb alkalom a fülbevalóhoz
                            Iskolás óvodás Waldorf

                            Comment


                              Bogicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nézd meg esetleg az aláírásomban szereplő oldalt. December elején járok felétek, ha érdekel esetleg!
                              És mi a jobb (vagy mikor mi a jobb) a műanyag vagy a fém?

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X