Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Trambulin

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    Szia Paci! Nálunk tavasztól őszig kint volt, utána eltettük fedett kültéri tárolóba. Szerintem jól bírja a strapát (tesco-s van), a rugóin nem látszik a sok eső.
    A fű nem tényleg nem szereti, ha fedve van.

    Comment


      #77
      Mi szétszedtük, a fém része a papír csomagolásban a teraszon maradt fedett részen, a többi a pincében van. De szerintem a legjobb, ha el tudjátok teljesen pakolni. Nekünk díszkő van alatta, de a fűnél érdemes odébb tenni tényleg.

      Comment


        #78
        köszi!

        Kati, mekkorára lehet összeszerelni?

        nekünk kicsi a kert...szóval úgy a negyedét, ötödét kb elfoglalná. eltenni vagy egy sufnink, de az eléggé tele van. pincébe a lejárat szűkössége miatt nem tudnánk levinni...

        emiatt hezitálok...hogy érdemes-e, megéri-e...
        egyelőre talán inkább nem, de azért körüljárom
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          #79
          Mi csak a hálót vesszük le róla mindig, az nem bírja az időjárást, de a rugók, fémváz és az ugrálófelület teljesen rendben van. A miénk olyan 4 éves kb.
          Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

          Comment


            #80
            Paci, nekünk 25 nm-es teraszon van meg még pár szomszédnak. És megérte. Egy dobozba összepakolható, szerintem a pincétekbe simán levihető a csomag csak nekünk messze kellene vinni, a szomszéd ház aljába, azért hagytuk.

            Comment


              #81
              244 cm-es trambulinunk van, nagyobb nem fért vona el, de a 2 gyereknek elég. Elbírja a felnőtteket is.

              Comment


                #82
                Nekünk most kint töltötte a telet, úgy ahogy volt, látványra nincs baja, de majd megmondom, ha újra használjuk.
                Jövő télre venni fogunk rá ponyvát, akkor csak a védőhálót kell leszedni róla.
                Nálunk a fű sem panaszkodik alatta, ugyan olyan, mint mindenhol máshol.
                Nagyon megéri, én nem akartam, nem is vettem volna. Nagypapa vette, imádja az összes unoka.
                Zs & T &​​L

                Comment


                  #83
                  Batyuklán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi csak a hálót vesszük le róla mindig, az nem bírja az időjárást, de a rugók, fémváz és az ugrálófelület teljesen rendben van. A miénk olyan 4 éves kb.
                  Mi is így. Plusz egy fóliát kötözünk rá, hogy ne süsse a nap az ugrórészt. Télen nem kell rakosgatni, a fű se nő, nyáron meg könnyű odébb húzni, úgyis nyírni kell alatta is.
                  Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                  Kisfiúcipők

                  Comment


                    #84
                    Vett mostanában valaki trambulint? Ill. a régebb óta használók tapasztalatai is érdekelnek. A Spartant néztem, most 59e Ft-ért tudnánk venni 396 cm-es. Van valakinek ennél jobb ár/érték arányú trambulin ötlete?
                    Szép az élet öt gyerkőccel...

                    Comment


                      #85
                      bodza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Vett mostanában valaki trambulint? Ill. a régebb óta használók tapasztalatai is érdekelnek. A Spartant néztem, most 59e Ft-ért tudnánk venni 396 cm-es. Van valakinek ennél jobb ár/érték arányú trambulin ötlete?
                      szerintem az jó ár
                      mi húsvétkor vettünk 3m-est 49ért.
                      Metroban volt akkor 4m-es 60ért
                      gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X