Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Trambulin

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Trambulin

    Akció
    újabb topic

    vannak tapasztalatok az interneten fellelhetőkről vkinek?
    élőben a Decathlonossal volt dolgunk,de a neten ennél vannak olcsóbbak is,csak nem tudom ezek minőségben milyenek?
    3m vagy feletti védőhálós tapasztalatok érdekelnének,köszi

    #2
    szerintem mindenképpen minőségit vegyél, ugyanis a múltkor összefutottunk egy 3 éves kislánnyal, akinek szilánkosra tört a lába, mert az új trambulin kilyukadt.

    Comment


      #3
      jesszus,ez nagyon durva,de mitől minőségi egy darab,ezt ránézésre nehéz megállapítani..

      Comment


        #4
        Daniéknál a napköziben van egy nagy, tegnap is abban pattogott mikor mentünk érte, decathlonos asszem, de majd megkérdezem.
        CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
        Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

        Comment


          #5
          dorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szerintem mindenképpen minőségit vegyél, ugyanis a múltkor összefutottunk egy 3 éves kislánnyal, akinek szilánkosra tört a lába, mert az új trambulin kilyukadt.
          Úh, márkát lehet tudni?
          Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

          Comment


            #6
            Mi is gondolkodunk a beszerzésén, mert hatalmas mozgásigénnyel van megáldva a kisfiunk
            , így szintén várom a tapasztalatokat
            Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

            Comment


              #7
              :-)) Anett, tök jó:-) Vki beszélt nekem nemrég trambulinról.... Csak nem emlékszem ki Gondolkodom....:-)

              Egyébként én is nézegettem, de szobait, mi csak nyaranta vagyunk vidéken.:-)
              Andi
              Ádám (2007) és Emma (2010)
              www.bizzbennem.hu

              Comment


                #8
                Szia Andi,látom egyre jár az agyunk mostanában

                dorka tényleg jó lenne egy márkanév,hogy azt messziről elkerüljük!

                Szabina,köszi,ha megnézed,decasat használtuk többször a boltban,jónak tűnik,csak vannak olcsóbbak,nem tudom azok milyenek...

                nekünk azért kellene a 3,6 körüli,mert min. 3 gyerek tapossa egyszerre,kicsinek nem lenne értelme

                Comment


                  #9
                  Nekünk van, kerti. Az első fontos dolgod: 3 gyerek egyszerre NE ugráljon benne, Anett! Egyrészt ezeknek - bármilyen minőségi is - van egy súlyhatára és még akkor is, ha a gyerekek összsúlya nem éri el ezt a súlyhatárt, amikor ugrálnak, a hatás megsokszorozódik. Ez az egyik. A másik, hogy baromi gyosan lesznek így balesetek, összeugranak, összefejelnek, egymásra esnek, stb. Nálunk max. két gyerek lehet benne (3,6 m-es a miénk).
                  Inter*portban vettük, kültéri (sokkal strapabíróbb). Mire kell figyelni: a váza legyen nagyon masszív, időjárásálló anyagból (ne rozsdásodjon!),a lábakon mindenhol legyen védőszivacs, az ugrálórész felfüggesztése (rugók) legyenek nagyon erősek! Ehhez a férjeink nagyon tudnak érteni, velük nézessétek meg Teherbírása minél nagyobb legyen! Ha van felállítva próbadarab, érdemes kipróbálni, hogy egy felnőtt alatt mennyire "süpped" be az ugrálófelület, ha túlságosan, akkor az felejtős. A túl merev sem jó természetesen. Ha gondoljátok, lefotóom a miénket!
                  Egyébként tuti dolog, fölös energiák levezetésében vezet nálunk is!
                  Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                  Comment


                    #10
                    http://www.teszvesz.hu/sport_fitness...452697890.html
                    ezt nem ismeritek véletlen?

                    Comment


                      #11
                      Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az első fontos dolgod: 3 gyerek egyszerre NE ugráljon benne, Anett! Egyrészt ezeknek - bármilyen minőségi is - van egy súlyhatára és még akkor is, ha a gyerekek összsúlya nem éri el ezt a súlyhatárt, amikor ugrálnak, a hatás megsokszorozódik.
                      És amit nagyon kevesen tudnak.3-4-5 éves kor alatt,a megsokszorozott hatás a kisgyereknél pl lábtörést okozhat.Ugyanis olyan hirtelen erősen uti vissza a gyereket,amit az ő lábuk még nem biztos,hogy bír.
                      (ezt egy kismamában olvastam pár éve)
                      Én emiatt nem engedem be a gyerekeimet vurslis ugrálóba
                      Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                      Comment


                        #12
                        na ezt se hallottam még,nem tudom ...
                        egyébként nekem még sose fejeltek össze,meg hasonlók,biztos szerencsénk volt.

                        Comment


                          #13
                          Xxxxx
                          Utoljára szerkesztette ptangela; 2013.10.15., 14:44.
                          Angéla a környezetbarát puhatalpú cipők nagy rajongója

                          Comment


                            #14
                            köszi,de itt ezt az egy trambulint látom csak,ez meg nagyon pici nekünk

                            Comment


                              #15
                              sziasztok, de jó téma!

                              Én már hónapok óta fenem a fogam egy spartan márkákú tarmbulin szettre, védőhálós, majd 4 méter az átmérője, súlyhatára 120 kg. kb 64.000 Ft. Tudtok esetleg erről a fajtáról vmit?
                              az a többszörös hatás, lábtörés nagyon ilyesztő!!!!! nekem 4,5 és 2,5 évesek, voltak már a városligetben a nagytarambulinon és semmi gond nem volt???!!!
                              Akkor most hogy van ez?
                              Tényleg veszélyes llehet a kicsiknek?
                              mert mi pont azért szeretnénk, mert a világ végén lakunk, mlóég egy játszótér sincs, és olyan jó lenne ugrálni....

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X