Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VARRÓGÉP- minden, amit tudni érdemes!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    megvettem alig várom, úúúúúúúúgy varrnék már és úgy kiábrándultam az enyémből, VASAT szerettem volna, na ...

    nem is tudom mit tegyek vele, gondoltam 5000ért eladom... én 15ért vettem
    Chris
    Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

    Comment


      azt nem tudom az enyém hányas zsámú..de nagy eltérések nem lehetnek
      Annás, Franciska (2009) és Hanga (2011) édesanyája, na meg a hurcik: JPMBB, gekkócskák, Neojulie, Babbinka és egy mamamis gira is

      Comment


        Chris79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        megvettem alig várom, úúúúúúúúgy varrnék már és úgy kiábrándultam az enyémből, VASAT szerettem volna, na ...

        nem is tudom mit tegyek vele, gondoltam 5000ért eladom... én 15ért vettem
        szupiügyes vagy!várjuk majd a fejleményket
        Annás, Franciska (2009) és Hanga (2011) édesanyája, na meg a hurcik: JPMBB, gekkócskák, Neojulie, Babbinka és egy mamamis gira is

        Comment


          Annás nincs meg!!! azért kértem, mert nem mentette el a gépem és nagyon rendes lány vagyok törlöm amikre már válaszoltam
          " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

          Comment


            Gratulálok Chris! Milyen a régi géped? Lehet érdekellne, csak tudnom kéne mit tud...
            Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
            ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
            ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

            Comment


              Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Annás nincs meg!!! azért kértem, mert nem mentette el a gépem és nagyon rendes lány vagyok törlöm amikre már válaszoltam
              írok akkor egy mailt
              Annás, Franciska (2009) és Hanga (2011) édesanyája, na meg a hurcik: JPMBB, gekkócskák, Neojulie, Babbinka és egy mamamis gira is

              Comment


                Chris79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                megvettem alig várom, úúúúúúúúgy varrnék már és úgy kiábrándultam az enyémből, VASAT szerettem volna, na ...

                nem is tudom mit tegyek vele, gondoltam 5000ért eladom... én 15ért vettem
                Ez sem vas , csak erős műanyag ötvözet ezt írta ...
                Kíváncsi vagyok milyen lesz élőben ! Mit akarsz varrni vele ? ( azt tudom , hogy bőrt , de azon belül )
                én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
                Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

                Comment


                  Chris79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  megvettem alig várom, úúúúúúúúgy varrnék már és úgy kiábrándultam az enyémből, VASAT szerettem volna, na ...

                  nem is tudom mit tegyek vele, gondoltam 5000ért eladom... én 15ért vettem
                  tök jó neve van, már csak ezért is buli
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    Szilvija... na ne lombozz le a kép szerint vas, azt gondoltam az erős műanyag, az a belseje.. ő azt mondta JÓ gép! Gondoltam NEKI hihetek...

                    Erős szövetből szeretnék babzsákfoteleket (pelyvával töltve) meg ilyen párnákat. Ill. tutyit magunknak, fiúknak, puhatalpút. Varrtam már nem lesz újdonság, de az én gépem kézzel kellett tekerni a kritikus részeknél, 3 réteg bőrt már nem varrt át, csak 2-t.

                    Bebu Privileg a gépem, quellés. Privileg 1615 így megtalálod
                    Utoljára szerkesztette Chris79; 2012.02.07., 18:30.
                    Chris
                    Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

                    Comment


                      a képen 8 réteg anyagot visz, úgyhogy a babzsák simán menni fog. azt én is varrtam most nem gondsz szerintem.

                      a 3 réteg bőr kérdéses lehet, de ha mondtad neki mire kell, akkor biztos mondta volna h nem ok, nem?


                      "További érdekessége hogy az elemek,egy speciális nagy teherbírású műanyag öntvényből készültek,ezzel el tudták érni hogy kisebb a súlya és kellően erős is maradt a ház."

                      ettől még lehet tuti gép
                      Utoljára szerkesztette Kockapaci; 2012.02.07., 18:31.
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        Paci: mondtam neki a bőrt, ezért próbálta ki a 8 réteg anyagot. Azt írta ennyi fért alá, ezt vitte, meglátjuk. Rosszabb nem lehet, mint a Privileg szerintem, azzal is megcsináltam a bőr varrását, igaz a kritikus részeknél, ahogy írtam kézzel tekertem, hogy ne törjön a tű.
                        Chris
                        Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

                        Comment


                          Chris79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Bebu Privileg a gépem, quellés. Privileg 1615 így megtalálod
                          Tudtál vele sztreccses anyagot varrni?
                          Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                          ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                          ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                          Comment


                            ööö, fogalmam sincs, van hozzá sok oldalas leírás, megnézem holnap jó? én nem varrtam, azt hiszem.. csak sima pamut anyagokat. Meg a bőrtutyit. Tudom, ill. sejtem, az a kérdés összekapja-e vagy rendesen megvarrja, tehát van-e streccs öltés rajta.
                            Chris
                            Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

                            Comment


                              http://haztartasigep.vatera.hu/varro...517607563.html itt elég jól látszik a gép, az elején látszik miket tud, hátha te, vagy vki itt felismeri a jelét az öltésnek, amit keresel
                              Chris
                              Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

                              Comment


                                hm még a végén kiderül hogy tök jó gép (és én vagyok a béna ) lehet meg kéne tartani? ismeri vki? azt írják 16 programos és belül fém ... nekem ezek új infók, igaz van súlya... lehet, hogy tényleg én vagyok a totál béna? meg esetleg a gép koszos és nincs karban tartva...
                                Chris
                                Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X