Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Licit-bejelentős

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a pijarra tényleg jó lenne rá egyébként! de én a pávát sem sajnáltam kaszaboltatni egy ENCSI-pod érdekében!

    Comment


      Jó is, hogy nem írtál be a sor elejére! Karácsony lesz, mire kiötlöm, hogy legyen.

      Comment


        szerintem ha elég a hossza, és nem csúfították el mintával, akkor csapj le rá! és mivel egyszínű, klasszul hímezhető na, megyek, holnap kelünk korán jó éjt!
        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
        Kelleni fog még egy macska

        Comment


          Anais eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Jó is, hogy nem írtál be a sor elejére! Karácsony lesz, mire kiötlöm, hogy legyen.
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            VKOrsi lecsapott rá. Tekintet nélkül a több mamamis érdeklődőre.

            Comment


              Sajnálom, hogy ezt most nem sikerült elcsípni, de ha amúgy sikerül szerezned Pinjarra-t akkor hajrá. Most küldtem egyet Encsinek, félcsatos lesz belőle és úgy nyilatkozott, hogy álom varrni!
              Anett, a bájos Emma és az újszülött Hanna anyukája, hordozási tanácsadó
              Ha betelt a privim írj e-mailt az elena pötty mamami kukacka gmail pötty com-ra!

              Comment


                Zsuzsi hozzám jön egy kék pinjarra és a közepén van egy minta...
                cseréltem szóval mehet tovább

                cserébe kérhetek érte naturkozmetikumot
                Viri, aki UNICEF kékben pompázik és a 4 gyerek libasorban...
                a gimnazista, az általános iskolás, az óvodás és a bölcsődés...

                Comment


                  Lányok, az ebay-en van egy girasol harvest. Nagyon szeretném. Ugye másnak nem tetszik annyira, mint nekem. Köszönöm.
                  Tímea Flóra Sára (2002)Réka Borbála (2004) és Róza Júlia (2011) mamája

                  Comment


                    Timra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Lányok, az ebay-en van egy girasol harvest. Nagyon szeretném. Ugye másnak nem tetszik annyira, mint nekem. Köszönöm.
                    Na a tiéd lett? Néztem én is, de most másra gyűjtök. A végére jól felment az ára

                    Comment


                      Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Na a tiéd lett? Néztem én is, de most másra gyűjtök. A végére jól felment az ára

                      Mennyi lett a vége? Nem lett az enyém túl drága lett volna...
                      (Végül nem írtam Melusnak, de még mindig tervezem )
                      Tímea Flóra Sára (2002)Réka Borbála (2004) és Róza Júlia (2011) mamája

                      Comment


                        Timra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mennyi lett a vége? Nem lett az enyém túl drága lett volna...
                        (Végül nem írtam Melusnak, de még mindig tervezem )
                        Hú már nem emlékszem, de durván felment az ára. Én csak nézegettem, hogy hol áll meg puszta kíváncsiságból. A végén ketten küzdöttek érte, de szerintem már elkapta őket a versenyszellem
                        ó nem sürgős, viszont láttál valahol újonnan? Én találtam akkor amikor beszéltünk róla, de azóta hiába keresek bocsánat ez itt kicsit off, inkább priviben vagy mailben beszéljük meg

                        Comment


                          Ezt a Hoppe Brest-et szeretném minél olcsóbban megszerezni, hátha sikerül... (Már az ehavi dugipénz végén járok... )
                          http://munisanpablo.gob.pe/7ba14

                          Comment


                            lányok, ki érdeklődik egy zöld Lana iránt az eladónál ricardo-n?
                            én licitáltam rá, ne verjük már fel egymásnak az árát
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment

                            Mamami portál footer

                            Összecsuk

                            Friss bejegyzések

                            Összecsuk

                            Cikk a mamami portálról

                            Összecsuk

                            szivárvány
                            Betöltés...
                            X