Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    jegkor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek Whir___pool gépe? Pro, kontra? Köszi
    Nekem is whirlpool van. Vegyes érzelmekkel viseltetek iránta, de az is lehet, hogy csak túl nagyon voltak az elvárásaim, mert én szerettem kézzel mosogatni :P
    Az eco és a gyors programom nem mosogat egyátalán jól, csak a gyakorlatilag tiszta edények átöblítésére jó. A rendes nagy program szépen mosogat, de nagyon hosszan megy. Amikor frissen betöltöm a sót, utána 2-3 mosogatásig nagyon homályosan a poharak, csúnyák. És elég hangosnak találom a gépet, bár egybe van a konyha nappalink, lehet azért. Igyekszem akkor elindítani, ha alszunk, vagy nem vagyunk itthon.

    Kicsi (9??) terítékes, ennek ellenére 4ünk cuccai (reggeli, ebéd, uzsi, vacsora) simán beleférnek,jól pakolható és csak minden másnap indítom be.

    Annyira nem olyan nagyon olcsó, lehet ma inkább ráköltenék még pár tízezret és vennék jobbat.
    Bori

    Comment


      Jöttem olvasni, megyek vissza dolgozni, és úgy döntöttem idén veszünk egy gépet.
      Angi, nagyhajú Eszti anyukája (12.01.08.)

      ritkábban vagyok, dobosangelika@vipmail.hu

      Comment


        nekünk is whirlpool, ilyen 6. érzékes, nekem nagyon bevált, pedig én sem ilyet akartam, de az eladó nagyon ajánlotta.
        én mindig az 50 fokos eco programot használom, egyáltalán nem hangos, sőt...
        minden tiszta.
        ritkán használom a 70 fokost is.

        ez új nekem, amit írtok? mi az a tisztítás, ami nem a szűrőt érinti? nekem lassan két éves lesz, de én még nem takarítottam át a gépet.
        Zsuzsa, Éda (2009. 11. 20.) és Mira Gerda(2012. 11. 21.) anyukája

        Comment


          Nekünk is 6 érzék van. Imádom
          Mindig a 6. érzék programot használom, az edények súlyától függ a hossza.
          Max. 2.10 perc volt eddig. Minden tiszta lett.
          Nekem inkább a tablettától függ a tisztaság...
          Erika
          CsodaHunor (2011.05.24) a karpathosi anyukája

          Comment


            Sziasztok!
            Új versenyző vagyok a fórumot és a mosogatógéphasználatot illetően is. Egy hete vettünk egy Bosh 12 terítékeset, eddig szuper, bár még csak kísérletezgetek, mit is tud. Semmi extrát nem akartam, ne legyen túl sok gomb, amit az apróságok nyomogatni tudnak, nekem nem kell 10 program, úgyse használnám ki. A lényeg: itt olvastam valahol, hogy valaki a műanyag alja miatt kerülné. Őszintén, nekem eszembe sem jutott vásárlás előtt, hogy az alját vizsgálgassam. Van valakinek rossz tapasztalata az ilyen gépekkel? Hamarabb tönkremegy?

            Comment


              nekem Bosch van már kb 7 éve. fogalmam sincs, miből van az alja, de imádom! csendesen dolgozik, és tökéletesen üzembiztos immáron ennyi ideje. Szerintem jól választottál, ne aggódj, élvezd a konyhai segítségedet !

              Eszter
              B1 (2004) és B2 (2007)


              Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
              Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
              Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

              Comment


                nekünk novemberben purcant ki az előző, 7 éves volt, Fagor 12 terítékes. meg voltam vele elégedve. amikor újat kerestem, nagyon nem akartam whirlpoolt venni, de végül mégis azt választottam, mondjuk abból a prémium kategóriásat. made in eu. ez 14 terítékes, iszonyú jól pakolható, variálható és nagyon csendes. lepipálja a fagort, pedig az sem volt olcsó. élettartamra vonatkozóan eddig nincsenek infóim, erre 4 év garit kaptunk, meglátjuk.
                Ritkán jövök

                Comment


                  Köszi, most mi is whirli felé tendálunk, már meg is van a kiszemelt alany. Mi is prémium és csendes... Jó, hogy írtad. Kicsit visszariasztottak a rossz tapasztalatok, de annyival olcsóbb, mint más. Viszont olcsó húsnak...
                  Jégkor
                  gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

                  Comment


                    nekem azt mondták abban a boltban, ahol végül megvettük ezt, hogy nem mindegy, hogy belépő árú terméket vagy a prémium kategóriásat nézzük. és valóban, azok, amik 70-80 ezer Ft-ért megvehetők, várhatóan hamarabb elromlanak, műanyag alkatrészek vannak benne stb. erre a típusra, amit én vettem, azt mondták, hogy kenterbe veri a bosch, siemens, aeg hármast, és valamivel olcsóbb, így ár-érték arányban mindenképpen kedvezőbb. egyelőre meg vagyok vele elégedve.
                    Ritkán jövök

                    Comment


                      Sziasztok!
                      Nemrég hasznaltan vettünk mosogatógépet ismerőstől mert költöznek.... 12terítékes electrolux 3éves tök jó nagyon örülök hogy nem kell már mosogatni. Ök a somat 7hasznalták bele pár db maradt meg kaptuk tényleg jó párom vett bele finish all in 1et hát nem vagyok elégedett vele nem olvad fel rendesrn a pohárba tányérba ragad a szemcséi.... anyummal hozattam somat multi 10 mert az elméletileg a legjobb.hát kíváncdi vagyok most megy vele a gép!
                      A kérdés ki hova teszi a tablettát??? Az ajtóba az aljára vagy a evőeszköz tartóba?
                      Van akinek el romlott már a tabi ajtaja? Ha igen mit csinál?
                      Bea aki Noel (2011.07.14) és Izabella (2013.05.28) anyukája. Eladó dolgaink ~> http://www.mamami.hu/forum/album.php?albumid=1091

                      Comment


                        én csakis a tabletta tartóba teszem a tablettát, és a dm-st veszem, sztem az nagyon jó.
                        Zsuzsa, Éda (2009. 11. 20.) és Mira Gerda(2012. 11. 21.) anyukája

                        Comment


                          multi 10 mi az a 10 cuccos?
                          Hena
                          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                          ClauWi hordozási tanácsadó

                          Comment


                            paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            multi 10 mi az a 10 cuccos?
                            Ez a neve Somat multi 10
                            Bea aki Noel (2011.07.14) és Izabella (2013.05.28) anyukája. Eladó dolgaink ~> http://www.mamami.hu/forum/album.php?albumid=1091

                            Comment


                              Jah értelek bakker
                              Bea aki Noel (2011.07.14) és Izabella (2013.05.28) anyukája. Eladó dolgaink ~> http://www.mamami.hu/forum/album.php?albumid=1091

                              Comment


                                én csak port veszek, nem tablettát, mert azt gazdaságosabban tudom adagolni. Ugyanis nagyon sokszor használok csak 30 perces programot, abban egy tabletta egyrészt fel se oldódna, másrészt túl sok is mennyiségileg, harmadrészt a tabletta drágább, negyedrészt nem hiszek abban hogy mindent bele lehet zsúfolni egy tablettába, főleg nem egyidejűleg.

                                nem voltam nagy segítség, mi? bocsánat. majd biztos jönnek tablettások és mesélnek
                                Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                                lekvárok, dzsemek, receptek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X