Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

otthonoktatás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Legtobben ezt csinaljak:
    http://clonlara.hu/home/elementary.html

    Comment


      Aha! Köszi!
      Egy egyetemista lány, egy tizenegyedikes fiú, egy hetedikes fiú és egy negyedikes fiú anyája

      Comment


        Sziasztok! Csinálok egy támogató csoportot otthonoktató, vagy azt tervező szülőknek. Semmi tanács, csak az érzelmeinkkel dolgozunk Itt a fb esemény:

        https://www.facebook.com/events/3123...n_history=null
        D. a feminista, L. (2010.05.25.) az énekes-táncos mérnökpalánta , V. (2012.08.21.) az utánozóművész kiskirálylány és egy szülinapi kisfiú (2017.05.16.)
        http://szelidszavakkal.blogspot.hu/

        Comment


          Sziasztok! Nem teljesen otthon oktatás, de nézegetem az alternatívákat. Budapesten a pesti oldalon nagyon nincs sok lehetőség. Egyelőre csak ezt az egyet találtam tanulócsoportra.: http://marsprogram.hu/ Van itt valaki, aki már hallott róluk, van tapasztalatuk?
          A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

          Comment


            Szia! Én csak egy rádióinterjút hallottam velük ami szerintem nagyon jó volt talán még vissza is lehet keresni valamelyik oldalukon
            Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

            Comment


              sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia! Én csak egy rádióinterjút hallottam velük ami szerintem nagyon jó volt talán még vissza is lehet keresni valamelyik oldalukon
              Köszönöm
              A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

              Comment


                Sziasztok Otthonoktatók!

                Unschoolingos család vagyunk és Angliából költözünk haza nemsokára. Szeretnék csatlakozni a facebook-os otthonoktató/szabadtanuló csoport(ok)hoz,... Tudna valaki segíteni, hogyan találom meg őket? Minden szupertitkos

                Köszönöm szépen!

                Comment


                  Üzenet Stellar Rose-nak,

                  Megkaptam az üzenetedet, de nem tudok rájönni, hogyan kell válaszolni! Hiába nézem, sehol sincs "válasz" gomb, ahol meg van (ha rányomok a "chatre" - miért is??) , ott meg semmi nem történik, hiába nyomkodom... plusz, itt csak akkor hagy posztolni, ha feltöltök egy képet - miért?? Rettenetesen bosszantó, már 20 perce próbálok egy egyszerú választ írni.

                  Fb-n fent vagyok, szívesn levelezek - Kessel Rita néven.

                  Üdv.
                  Rita

                  Comment


                    (nem boktel ra veletlenul a hozzaszolas irasa kozben a fenykepezos ikonra? olyankor csak akkor lehet elkuldeni a hozzaszolast ha csatolsz kepet vagy a hozzaszolas alatt lecsukod X-el a feltoltos ablakot.. )
                    mano (2013/03) mamija

                    Comment


                      Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok! Nem teljesen otthon oktatás, de nézegetem az alternatívákat. Budapesten a pesti oldalon nagyon nincs sok lehetőség. Egyelőre csak ezt az egyet találtam tanulócsoportra.: http://marsprogram.hu/ Van itt valaki, aki már hallott róluk, van tapasztalatuk?
                      A Magház tudtommal 9. kerület. A fiam meg a 20. kerületben jár tanulócsoportba, bár az nem annyira nyitott.

                      Amúgy most van egy új kezdeményezés, a ReSuli, ott gyűjtik a különböző tanulócsoportokat, hogy összehozhassák az érdeklődőkkel (fb-on lehet keresni).
                      Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                      Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                      Comment


                        Én is a ReSuli és a Magántanulói és Otthontanuló közösségek Országos Hálózata - MOHA hírét akartam hozni tegnap találkoztam a hírükkel, örültem is neki
                        Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                        Comment


                          hellot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          A Magház tudtommal 9. kerület. A fiam meg a 20. kerületben jár tanulócsoportba, bár az nem annyira nyitott.

                          Amúgy most van egy új kezdeményezés, a ReSuli, ott gyűjtik a különböző tanulócsoportokat, hogy összehozhassák az érdeklődőkkel (fb-on lehet keresni).
                          Köszi, ezt is megnézem. Igaziból lesem, hogy merre van menekülés, ha tényleg nagyon gáz lesz. De félek is a tanulócsoportoktól. Egy imserős mondta, hogy a preziseknél kifejezetten sok SNI-s gyerek van és hozzáértű ember pedig nincs. Megértem, hogy miért menekítik őket a rendszerből, csak jó lenne, ha hozzáértő kezekbe kerülnének és nem mennének el ezért rossz irányba az ilyen kezdeményezések. Mert azért egy semmilyen ilyen típusú gonddal rendelkező gyreket nem jó beadni egy olyan közösségbe, ahol 10-ből 9 gyereknek gondja van és a velük foglalkozó pedagógusok igaziból kezelni sem tudják. (Mondjuk preziről már máshonnan is hallottam rosszat ) Csak ezek járnak a fejemben, nagyon billegünk, hogy merre. Fiam most arra készül, hogy egy osztályba fog menni az egyik barátjával, meg abban a suliban már vannak barátai 1 évfolyammal feljebb, ugye a tavaly ballagott ovistársak, akikkel még szokott együtt játszani időnként. Szóval most még csak a mi részünkről megy a körbenézés, hogy ha nagyon bestresszel a maximalizmusával, vagy nagyon agymosás lesz, elveszik a tanulási kedvét, akkor tudjuk, hogy hova vihetjük, merre tudunk nézelődni. Azt sem akarom, hogy készül valamire, valahova és a feje felett döntünk. Nagyon értelmes, nem szabad kiahgyni ebből.
                          A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                          Comment


                            Ez a prezi most meglepett. Pont nemreg mondta/irta? vki, hogy ok nem vesznek fol SNI gyerekeket, illetve megszurik a letszamot. De lehet, hogy total rosszul emlekszem.
                            Utoljára szerkesztette Stellar Rose; 2017.10.16., 15:07.

                            Comment


                              Stellar Rose eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez a prezi most meglepett. Pont nemreg mondta/irta? vki, hogy ok nem vesznek fol SNI gyerekeket, illetve megszurik a letszamot. De lehet, hogy total rosszul emlekszem.
                              Lehet, hogy most már ez a hozzáállás, csak eleinte nem szűrték és fejetlenségbe torkollott az egész. Tesóm mondta, hogy egy ismerőse tanított ott, eljött és mondta, hogy fejetlenség volt. Mondjuk ők nem jönnek szóba, azért ők a számunkra megfizethetetlen kategória, meg már nagyon kritikus vagyok, hogy több helyről is rosszakat hallottam róluk.
                              A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                              Comment


                                En egyaltalan nem ismerem oket. Egyszer mellekelt valaki ide egy cikket (marmint vmelyik topikba).

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X