Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Trambulin

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Nekünk olyan van, ami 180kg-ot bír.Mert a gyerekek szeretnék, ha néha mi is velük ugrálnánk;-)És persze mi is élvezzük;-) És tavaly nyáron vettem, 39ezerért a grandon. Először minden nagyáruházban megnéztük, de mindenhol csak olyat találtunk, aminek a terhelhetősége max. 80 kg. És hát ez elev kilőve, mert anya vagy apa már egyenként is meghaladja a 80 kg-ot;-)
    Szóval szerintem érdemes nem csak az áruházakban megnézni, és érdemes a nagyobb terhelhetőségűt venni, mert egyáltalán nem került többe, mint amiket az a...uchanban, tecsóban, wintersparban stb. láttam ugyanazzal az átmérővel.

    Comment


      #47
      És elfelejtettem mondani, hogy a nagylányom névnapjára vettük úgy, hogy megkértük a nagyszülőket, keresztanyut, hogy ne vegyenek ajándékot, hanem adakozzanak bele a trambulinba, mert egyedül nem tudtuk volna megvenni;-)

      Comment


        #48
        Amit most vettünk, az 120 kg-ig terhelhető.
        Az aldishoz az volt írva, h. 150 kilóig. De az tízezerrel drágább lesz.
        Juci, Boróka (2007.12.31.) , Bodza (2009.11.08.) és Bors baba (2013.01.02.)ÉRTÉKELÉSEIM waldorf babás, kézműves blogom babáim Facebook oldala

        Comment


          #49
          Nálunk is családi összefogással a nyuszi hozza a 3 gyereknek.
          Juci, Boróka (2007.12.31.) , Bodza (2009.11.08.) és Bors baba (2013.01.02.)ÉRTÉKELÉSEIM waldorf babás, kézműves blogom babáim Facebook oldala

          Comment


            #50
            markojuci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Amit most vettünk, az 120 kg-ig terhelhető.
            Az aldishoz az volt írva, h. 150 kilóig. De az tízezerrel drágább lesz.
            Mi is néztük az auchanosat, de aztán ránéztében végül az aldis mellett tettük le a voksot. Az auchanosban pl. nekem nem tetszett, hogy nem zippzárral, hanem tépőzárral záródik,alsó részen emiatt relatíve nagy rés, ahol a gyerek simán kimászik/kiesik. Férj meg a magassága miatt szavazott a másikra, az egy kicsit alacsonyabb -onnan kisebbet lehet esni, ha valamelyik lendületből ki akarna szállni.
            Meg valahogy összességében masszívabbnak tűnik az aldis -igaz, azt csak képről tudtuk egyelőre megítélni.
            Ja, és az aldis nem 10-el lesz több, hanem "csak" 5ezerrel.
            Utoljára szerkesztette Freya; 2014.04.05., 20:57.

            Comment


              #51
              Hú, én nem hasonlítottam ennyire össze... remélem az auchanos is jó lesz!
              Az aldisból nem sokat láttam a fotó alapján. Ez meg élőben valahogy jónak hatott.
              Juci, Boróka (2007.12.31.) , Bodza (2009.11.08.) és Bors baba (2013.01.02.)ÉRTÉKELÉSEIM waldorf babás, kézműves blogom babáim Facebook oldala

              Comment


                #52
                Ó, és tényleg csak 5000-el több.
                Most azzal nyugtatom magam, hogy ez a házhoz szállítás nekem nagy segítség. a férjem nem tudna eljönni velem, s nem is tudom hogy tudám elhozni a 70 kilós csomagot...
                Juci, Boróka (2007.12.31.) , Bodza (2009.11.08.) és Bors baba (2013.01.02.)ÉRTÉKELÉSEIM waldorf babás, kézműves blogom babáim Facebook oldala

                Comment


                  #53
                  Ne haragudj, nem volt szándékomban bogarat ültetni a füledbe, szerintem ezt a két dolgot -amit írtam különbségként -leszámítva nagy difi valószínű nincs a kettő közt.

                  Comment


                    #54
                    Ugyan, dehogy is!
                    Megnéztük a boltban, jónak tűnt. S ismerősnek is van már jó ideje innen. Elégedett vele. Így bízom abban, hogy jó lesz.
                    Juci, Boróka (2007.12.31.) , Bodza (2009.11.08.) és Bors baba (2013.01.02.)ÉRTÉKELÉSEIM waldorf babás, kézműves blogom babáim Facebook oldala

                    Comment


                      #55
                      Arról nem is beszélve, hogy mi lehet, hogy két szék közt a pad alatt fogjuk végezni, és hiába megyünk oda reggel, elviszik előlünk az egyetlenegyet- ismerve az ott általában berendelt mennyiségeket.
                      Szóval nektek legalább már megvan!

                      Comment


                        #56
                        Nekünk is auchanos van, a 3. szezonját kezdi, semmi baja
                        Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

                        Comment


                          #57
                          Freya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az auchanosban pl. nekem nem tetszett, hogy nem zippzárral, hanem tépőzárral záródik,alsó részen emiatt relatíve nagy rés, ahol a gyerek simán kimászik/kiesik. Férj meg a magassága miatt szavazott a másikra, az egy kicsit alacsonyabb -onnan kisebbet lehet esni, ha valamelyik lendületből ki akarna szállni.
                          .
                          Nálunk a cippzárasból is kiesik.
                          Edit vagyok, Évus 7,5,Lacus 6 és Olivér 4 anyukája

                          Comment


                            #58
                            Sziasztok! Csak megláttam a topicot. A Lidliben most akciós.
                            Nekünk amúgy Dechatlnos szoba trambulin van (90 v 100 cm az átmérője). Jó, bár még csak pár hónapos.
                            Babzsizsi és Vendel
                            Kérlek szólj ha függő ügyünk van
                            Belvárosi Babahordozó Klub

                            Comment


                              #59
                              csontosedit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nálunk a cippzárasból is kiesik.
                              Bíztató!
                              De talán a zippzárral kicsit hosszabban elbíbelődik, mielőtt kiesne... (no nem mintha arra gyúrnék, de az ördög nem alszik...)

                              Comment


                                #60
                                Lányok külföldön több helyen leássák tehát végülis egy gödör van alatta...nálunk is le volt ásva a nagy évekig....mikor az eredeti védőháló tönkrement a férjem levágta a cippzáros részt-a cipp nem de a műanyag csattjai jók voltak sokáig....és vettem extraolcsón vadvédelmi háló jellegűt ,pár perc alatt odavarrta hozzá a cippzárost a végeihez és gyorskötöző műanyaggal odafogatta az oszlopokhoz igaz ez már használtra érvényes nem új korábancsak eszembe jutott...
                                https://www.facebook.com/judit.sandor.376] és kerteshazeladaskukaxgmailpontcom itt elérhet aki szeretne

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X