Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Emmának jobbulást, engem is érdekel mindhárom téma Andus, ha nem jön közbe valami, akkor szeretnék mindenképp elmenni mind3-ra.
    Mi is megyünk holnap klubba, mi is tudunk segíteni, ha kell.
    Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
    Clauwi hordozási tanácsadó

    Comment


      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nahát és ejnye: linux alatt nem tudok linkelni... w. alatt simán ment (pynky, átálltunk...)
      Hurrászuperekvagytok!! Üdv a szabad szoftver társadalomban
      Én tudok linkelni Lehet, h a böngésző nem OK?

      Andus: akit hivnál a klubba társelőadónak, ugye ő is kötődő? Nem kötözködésnek szánom a kérdést (csak ma volt szó sz7 előadásokról, amik eléggé "furák" lesznek)

      Dittacska: mehetünk máskor is, még 2-3 hétig szerintem lesz mhagyma...
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        Pynky, a környezetes előadás meg lesz majd vmikor tartva?
        P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

        Comment


          merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Emmának jobbulást, engem is érdekel mindhárom téma Andus, ha nem jön közbe valami, akkor szeretnék mindenképp elmenni mind3-ra.
          Mi is megyünk holnap klubba, mi is tudunk segíteni, ha kell.
          milyen klub?
          holnap lesz a nagy?
          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

          Nagy zsibvásár itt

          Comment


            Köszi Rózsa, Timinek írtam privit a részletekkel
            P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

            Comment


              Pynky, nem tudtunk ma klubozni, mert Nóri még elég taknyos, nem akartam vírusokat szórni...
              Kedden intimtornára, ha elhoznád a kendőt, megköszönném...
              Gerda, ha nem gond, kérlek, Te is oda hozd majd a cuccaimat...
              Köszi Nektek!

              Magdi, gratula a kiscsajhoz!!!
              Bea
              Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

              Comment


                Beus, egy kupac cucc van nálam, ami a Tiéd, csak a tölcsérke nincs. Viszem holnap.
                Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                Comment


                  Köszi Zsuzsi
                  Bea
                  Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                  Comment


                    Nekünk is messze van a medvehagyma-lelőhely, aki megy, annak jó kirándulást, gyűjtést!

                    Comment


                      palmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Pynky, a környezetes előadás meg lesz majd vmikor tartva?
                      Remélem Beszélem hétvégén a barátnőmmel, ha minden igaz

                      beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Pynky, nem tudtunk ma klubozni, mert
                      OK

                      Akkor jól látom, hogy medvehagymázni csak Dittáék maradtak kérdőjelesen? Szerintem most ne menjünk...

                      Az intimtornára rákérdezek, mikor is kezdünk
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        Timi, megkaptad a privim az átvéttel kapcs?
                        P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                        Comment


                          mi kint voltunk ma a symaban, 5000 ft-ok a dd step cipők. vettem 2-t, remélem, jól tippeltem be a méretet, nimi nem együttműködő a talpmérésben.

                          az ő standjuknál volt a legnagyobb hajtás, alig győzték és a kismotorokon is át kellett lépdelni.
                          Edo és Nimród (2009/10/29)

                          Comment


                            andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nem, külön. sztem nem elég az idő rájuk 1 alkalommal.



                            javaslom: ápr 22. alvás, máj 14. szoBatisztaság, máj. 28. fegyelmezés, h. ne én folyjak a csapBól is. lehet, h. hívok kollégát valamelyikre a 2 utsó közül, mit szóltok?
                            Tökéletes!

                            kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            mi kint voltunk ma a symaban, 5000 ft-ok a dd step cipők. vettem 2-t, remélem, jól tippeltem be a méretet, nimi nem együttműködő a talpmérésben.

                            az ő standjuknál volt a legnagyobb hajtás, alig győzték és a kismotorokon is át kellett lépdelni.
                            Rózsa is ilyesmi árat mondott a cipőre, akkor ezek szerint ott a vásáron nem is adják olcsóbban?
                            Csak tavaszi, nyári cipők vannak, vagy esetleg téliek is?
                            két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                            Eladó XIII. kerületi lakásunk

                            Comment


                              tess, a weboldalukon 5500ért láttam, ha jól emléxem - bár több helyen kerestem és az 5500 maradt meg mint legolcsóbb.
                              ősz, tavasz, nyár leginkább, bundást nem láttam, mondjuk nem is kerestem.

                              más: a tölcsérútmutatót be tudnád esetleg scannelni vmikor szabadidődben és átdobni nekem?
                              Edo és Nimród (2009/10/29)

                              Comment


                                kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                mi kint voltunk ma a symaban, 5000 ft-ok a dd step cipők. vettem 2-t, remélem, jól tippeltem be a méretet, nimi nem együttműködő a talpmérésben.

                                az ő standjuknál volt a legnagyobb hajtás, alig győzték és a kismotorokon is át kellett lépdelni.
                                én is ennyiért vettem és én is kettőt de jó hogy ott volt B. is, mert 21-est vettem volna,de felpróbáltuk és az kicsi lett volna..
                                Csilla
                                Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X