Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Programjavaslat az őszre

    - Még egy félelmeim beszélgetés (merozsa, pynky) - a múltkori pótlására
    - Hazudik a gyerek(?) beszélgetés Andussal
    - Kötődő nevelés kontra "szeretetteli" fenyítés beszélgetés Andussal
    - Lett most több kicsi baba, esetleg egy szoptatós téma?

    (Nem tudom Emma mit csinál a gyerekszobában, de 20 perce csendben van... Meg sem merem nézni...)
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      Eszter, Timi, viszem ma a mézeket... Remélem el bírunk indulni...
      Bea
      Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

      Comment


        OKé, köszi, kérlek csörögj, ha mégsem mész, mert csak azért ugrom be, nagyon sok elintézni valónk akadt. Priviben küldtem a számom, megkaptad?
        Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

        Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

        Comment


          Ma reggel esett le, hogy a gyerek tiszta takony, így klub kizárva. A héten nem nagyon zavart, csak szabadban voltunk.
          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

          Comment


            Klub nekünk is kimaradt ma mert szintén taknyol legkisebbem.
            Pynky, szuper téma ötletek szerintem!
            Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
            Aki aromaterapeuta is

            Comment


              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              - Még egy félelmeim beszélgetés (merozsa, pynky) - a múltkori pótlására
              - Hazudik a gyerek(?) beszélgetés Andussal
              - Kötődő nevelés kontra "szeretetteli" fenyítés beszélgetés Andussal
              - Lett most több kicsi baba, esetleg egy szoptatós téma?

              (Nem tudom Emma mit csinál a gyerekszobában, de 20 perce csendben van... Meg sem merem nézni...)
              Pynky, az elmaradt környezetes előadás nem lesz most ősszel?
              P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

              Comment


                A téma ötletek szuperek, mi sem voltunk ma a klubban, de mentünk volna inkább a klubba.
                (Egy ürge nem tudta kis ívben bevenni a kanyart, úgyhogy sikerült belénk jönnie, mindkét ajtó, meg a kocsi hátsó-oldalsó része totál csere lesz. Jól végig csúszott rajtunk. Nekünk az idegeskedésen kívül semmi bajunk nem lett, de szegény kis autó.... )
                Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                Clauwi hordozási tanácsadó

                Comment


                  cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Még egyben.


                  andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tegnapelőtt éjfélkor benéztem a könyvégetősbe
                  melyik ez a topik?

                  pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  - Még egy félelmeim beszélgetés (merozsa, pynky) - a múltkori pótlására
                  - Hazudik a gyerek(?) beszélgetés Andussal
                  - Kötődő nevelés kontra "szeretetteli" fenyítés beszélgetés Andussal
                  - Lett most több kicsi baba, esetleg egy szoptatós téma?
                  mindegyik jól hangzik!
                  Mindegyikhez van néhány kérdésem, példám!

                  merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A téma ötletek szuperek, mi sem voltunk ma a klubban, de mentünk volna inkább a klubba.
                  még jó, hogy semmi bajotok!

                  Hát, mi is eltűntünk egy ideje... mondták ugyan, ha a gyerek elkezd közösségbe járni, akkor két héten belül beteg lesz..., de én azt gondoltam majd mi leszünk a kivételek... hát nem.... Nóri még soha nem volt lázas, kapásból 39 fölött kezdte... lekopogom, sztem lassan túl vagyunk rajta...

                  Comment


                    Jajj, Rózsa, nagyon sajnálom...

                    Pynky, izgi ez a tanfolyamtartás, hova mentetek, és milyen tanfolyam volt? Én most épp két tanfolyam között vagyok, kis pihi...

                    Ildi: kitartást a végéhez, és tényleg szólj, ha kell bármi segítség, Amin délutáni sétáltatása, vagy akármi

                    Nbh: nagyon remélem, hogy legalább annyira eljutok, hogy a kiállítást megnézzem, de lehet, hogy sajna az se fog összejönni... Pénteken, a szabadnapomon, egész nap a mamami-boltban leszek, tanítani... De még lehet, hogy megoldom valahogy. A programok nagyon jónak ígérkeznek, bármelyik előadást szívesen meghallgatnám.

                    Andus: én is beleolvastam tegnap az égetős topikba, tényleg döbbenet...
                    Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                    Comment


                      Rózsa jó hogy nem lett semmi bajotok

                      linkeljetek topikot, lusta vagyok keresni
                      Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                      Nagy zsibvásár itt

                      Comment


                        inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        linkeljetek topikot, lusta vagyok keresni
                        Köszi, ezt én is akartam kérni.
                        Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                        Clauwi hordozási tanácsadó

                        Comment


                          Csak gyorsan. A topik: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=11809
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            Zsófi köszi. Ha kell valami igérem szólok.
                            A terveim egyébként a következők:
                            1.Gyorsan, vágás és repedés mentesen szülni. (lehetőleg még vasárnap előtt)
                            2.Már aznap törökülésben szemlélni mindkét gyönyörű fiúgyermekem és az apjukat.
                            3.Fájdalmas sebek nélkül szoptatni egy nyugodt, jól alvó és nem hasfájós babát.


                            Verős téma: Annó a vallásos suliban, ahol tanítottam megdöbbentem, hogy azokban a körökben milyen típusú gyereknevelési könyvek a "divatosak". Tudom ebből nem szabad általánosítani, valószínű én kifogtam egy olyan kört, ahol ez ment. De megdöbbentő, hogy némely emberek hogy kifordítják és maguk szájíze szerint magyarázzák a merőben másról szóló eszméket.
                            Én most már óvatosságból mielőtt bármiért lelkesednék, megpróbálom a maradék józan eszemmel mérlegelni azt, hogy most ez csak nekem fontos vagy igaz is. Bár lehet csak öregszem.
                            Ildikó

                            Comment


                              Jájj, rosszabbnál rosszabb fordulatok (betegségek, kocsitörés). Jobbulást mindenkinek!

                              A klub egyébként mondhatni meg sem történt. Az első félórában csak én voltam, a másodikban Timivel kettesben vártunk. Aztán átmentünk könyvtárba, bár félúton még összeakadtunk Beussal, aki mézet hozott.
                              Jött egyébként egy új anyuka is, őt a művházas lányok átküldték a könyvtárba utánunk, és így meséltem neki a klubról, nem jött feleslegesen.
                              Ja, meg találkoztunk még Eszterékkel is.

                              Szóval végülis lettünk volna, de nagyon későn jött össze egy klubnyi társaság...
                              Kinga, két gyönyörűség mamája. Ünige-11.02.09, Saci-13.07.30.
                              "Ősszé válok. Már nem bánom. Szélvész rázhat: Van két lányom."

                              Comment


                                Megy vki a mai megaRingatóra? http://ringato.hu/
                                Utoljára szerkesztette Tipi; 2011.09.24., 09:33.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X