Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Édesítésre még jó a nyírfacukor is, úgy néz ki, mint a síma kristálycukor, picit talán vizesebbnek tűnik, , nincs semmilyen mellékíze, alacsony a glikémiás indexe, cukorbetegek is bátran fogyaszthatják. Mondjuk nem olcsó, de a steviát én is próbáltam, hát valami borzasztó íze van. A terhességi cukorbetegségem idején ezt használtam tea, kakaó ízesítésére. Sütibe szerintem nem annyira jó, más lesz a tészta állaga tőle, ill. karamellizálni nem lehet.
    Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
    Clauwi hordozási tanácsadó

    Comment


      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Majd megkérdezem, a napokban értekezek vele alkati szer ügyben. Mindenesetre ő nem olyan vehemensen oltásellenes, mint LB drnő.
      Atért ez így nem igaz, nem szeretném, ha ez maradna meg a drnőből bennünk. Ő kifejezetten azt mondta, hogy "a kötelezők nélkül nem szívesen engedné ki a saját gyerekeit sem az utcára".

      A nyírfacukor a xilit, hátha valaki úgy ismeri
      Stevia szerintem is broáfos
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Stevia szerintem is broáfos
        Pynky

        Timi, én is viszem a 6-os kendőt, kölcsön is tudom adni, ha szeretnéd.
        Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
        Clauwi hordozási tanácsadó

        Comment


          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Atért ez így nem igaz, nem szeretném, ha ez maradna meg a drnőből bennünk. Ő kifejezetten azt mondta, hogy "a kötelezők nélkül nem szívesen engedné ki a saját gyerekeit sem az utcára".
          Oké, hogy jobban megjegyezzük, idéztem is. Jó, hogy mondtad, én biztos nem figyeltem jól, mert bennem az ellenesség maradt meg jobban. És ez meg is nyugtat engem is, mert kezdek elbizonytalanodni.
          A mi drnénink (ha ugyanarról beszélünk, Kardos Zsuzsanna) ajánlotta az ajánlottak egy részét is. A rotát kifejezetten nem. És én bízom is benne, de már annyi rosszat hallottam, hogy kezdek összekavarodni. Asszem, nem is akarom elolvasni a védőoltásos könyvet. Nem akarok még nagyobb katyvaszt...


          inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          megkérdeznéd azt is, h. fogad-e újakat?

          Ági itt az oltáskivezetős topik, oltásmaffiás
          Inga, tudom, hogy van még kapacitása, mert a múltkor pont kérdeztem tőle, h ajánlottam valakinek, fogadja-e, és mondta, hogy igen. Szóval hozzá nyugodtan viheted. Első körben pl. lehetne időpontot kérni tanácsadásra (2392482)vagy priviben is el lehet hívni. (Én most ezt fogom tenni, úgy azért mégis több idő van mindenre.)


          Réka...?
          (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
          depisek, katt!

          Comment


            Jelentem, még egyben vagyunk Lassan el sem hiszem, hogy valaha is meg akar születni
            Keményedések dögivel, esténként állandó 2-5-10 percesek, de ha elalszom, egyszer csak arra ébredek, hogy elmúlt...

            Tess, vagy akinek még kéne, én oda tudom adni a ker.kártyámat-egy darabig most úgyse használjuk. Csak hogy juttassam el?
            Holnap reggel mennem kell az SZTK-ba, kb. 9 körül...
            Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
            "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
            Paulo Coelho

            Comment


              Steviát mi is használunk, de nem mindegy h melyiket, meg h milyen adagban. Akkor lesz nagyon rossz íze, ha túl van adagolva, akkor már keserít inkább mint édesít. Viszont nálunk a stevia tabletta nagyon bejött kávé édesítésére (a bio, annak kevesebb a mellékíze, illetve az intenzív tabl, az meg nekem mint édesszájúnak). Illetve én a steviából a fluid novát használtam nyáron limonádé készítésre a gyerekeknek, és nagyon finom volt úgy. De sütni mi sem sütünk vele.

              Réka pedig reggel még egyben volt.
              Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
              Aki aromaterapeuta is

              Comment


                Réka gyorsabb volt mint én
                Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                Aki aromaterapeuta is

                Comment


                  merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Timi, én is viszem a 6-os kendőt, kölcsön is tudom adni, ha szeretnéd.
                  Köszi szeretném elkérni. Mindent kipróbálunk.
                  Utoljára szerkesztette ptymea; 2011.02.17., 21:14.
                  Tímea, Tündike 3 éves

                  Comment


                    Lányok, nincs véletlenül vkinek egy batyus kendője kölcsönbe? (kb 3,5 m) Megmondom mire kellene: ami rövidem van, az épp kicsi a kabátra, Nóri meg igényli, hogy saját lábon is menjen, a karikás meg nekem nagyon kényelmetlen (mert nem tudom a derekamra is vezetni a súlyt....). Szval arra az időre kellene vmi, amíg télies az idő.... és, hát le-fel kendő lenne, ezt is vegyétek számításba...

                    Comment


                      merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Édesítésre még jó a nyírfacukor is, úgy néz ki, mint a síma kristálycukor, picit talán vizesebbnek tűnik, , nincs semmilyen mellékíze, alacsony a glikémiás indexe, cukorbetegek is bátran fogyaszthatják. Mondjuk nem olcsó, de a steviát én is próbáltam, hát valami borzasztó íze van. A terhességi cukorbetegségem idején ezt használtam tea, kakaó ízesítésére. Sütibe szerintem nem annyira jó, más lesz a tészta állaga tőle, ill. karamellizálni nem lehet.
                      a nyírfacukor se sokkal jobb a kristálycukornál, bővebben itt
                      vhol a topik vége fele

                      én sütibe mézet teszek, van aki agave szirupot


                      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Inga, tudom, hogy van még kapacitása, mert a múltkor pont kérdeztem tőle, h ajánlottam valakinek, fogadja-e, és mondta, hogy igen. Szóval hozzá nyugodtan viheted. Első körben pl. lehetne időpontot kérni tanácsadásra (2392482)vagy priviben is el lehet hívni. (Én most ezt fogom tenni, úgy azért mégis több idő van mindenre.)
                      a privi azt jelenti h. elhívod Hozzátok?
                      ha igen mehetek én is?
                      Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                      Nagy zsibvásár itt

                      Comment


                        Steviából mi tablettát használunk, de volt növényünk is, annak a levelét is használtuk, szárítva is.
                        Nyírfacukor tényleg jó, csak nagyon drága... (Arra jó, Inga, hogy a szájbacik nem szeretik, és nem rontja a fogakat...)

                        LB doktornő nem oltásellenes, csak lehet vele ezekről értelmesen beszélni.

                        A Teve utcai dokit Simoncsics Péternek hívják, rendel H és CS 3-7, K és P 8-12. Pontos címet nem tudok, száma: harminc kilencharmincnégy hetvenhét hatvannégy. Adatok kb. másfél évesek. (Egyszerűen nem volt időm visszakeresni, kik kértétek, a számot le fogom venni, ha jelzitek, hogy felírtátok.)
                        Utoljára szerkesztette andus; 2011.02.17., 20:27.
                        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                        Comment


                          inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          a privi azt jelenti h. elhívod Hozzátok?
                          ha igen mehetek én is?
                          Igen, elhívom. Még átgondolom, jó? De azt hiszem, inkább jobban szeretném, ha rá tudna koncentrálni.
                          (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                          depisek, katt!

                          Comment


                            cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Csilla, 736. hozzászólás.
                            kösziiiii
                            Csilla
                            Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                            Comment


                              Lányok, holnap a lányaim is jönni akarnak a klubba, és istibizti semmi bajuk. Juli is kedden mutatott utoljára tünetet, azóta semmi, itt randalíroznak.
                              Viszem a sok kendőt, karikást is Meg ingának a cuccokat

                              Jó lesz, ha márc. közepére hívom a barátnőmet? Milyen környezetes téma legyen? Mondjatok, ami eszetekbe jut.

                              porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Oké, hogy jobban megjegyezzük, idéztem is. Jó, hogy mondtad, én biztos nem figyeltem jól, mert bennem az ellenesség maradt meg jobban.
                              A nem kötelezőkre mondta, hogy szerinte feleslegesek.
                              Az oltásos könyv szerintem tök jó, akkor ha úgyis tudod mit akarsz (nem akarsz), megerősítésnek... Sok érdekesség van benne, és arra pl. nagyon jó (hú, itt most leesett, hogy nem biztos hogy egy könyvről beszélünk...) hogy felismerje az ember az oltási szindrómát. Meg hogy megtudja hogy ki lehet vezetni az oltásokat, akár visszamenőleg is... Nem jut eszembe a könyv címe, itt gondolkodom már rajta... Fáradt vagyok

                              Katy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Lányok, nincs véletlenül vkinek egy batyus kendője kölcsönbe?
                              Én viszek holnap csomó kendőt, ebből 2 nekem batyu (vagyis neked is tuti jó ), amelyik tetszik, viheted

                              inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              a nyírfacukor se sokkal jobb a kristálycukornál, bővebben itt
                              vhol a topik vége fele
                              Szerintem mindenről lehet mindent mondani, sőt az ellenkezőjét is. Én meg ezt olvastam és szerintem oké Na, összeveszünk rajta?
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                a nyírfacukor se sokkal jobb a kristálycukornál, bővebben itt
                                vhol a topik vége fele

                                én sütibe mézet teszek, van aki agave szirupot
                                Én már elő sem mertem hozni Konkréten ez a hizzszólás jól leírja. De én alapból nem szeretm a finomított és hasonló dolgokat.


                                andus! Köszi!
                                Utoljára szerkesztette dzsuz; 2011.02.17., 20:47.
                                Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X