Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Az első torta...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Panta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ebben a receptben kicsit sok az édes.Cukor+csoki???!!!
    Szerintem egy évesnek kicsit sok!
    Lévén,hogy tortáról van szó,szerintem ez nem olyan meglepő

    A fiam tortája anno sokkal cukrosabb volt,oszt mégis milyen szépen felnőtt
    Szerintem nem kell ennyire túlspilázni a dolgokat(virágos smiley)
    Jucus
    Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

    Comment


      #17
      Én azt nem mondtam,hogy a cukros tortától nem nő fel szépen egy gyerek!
      Én úgy gondolom,hogy a "fekete lista" -amit jó dolog két éves korig betartani-,épp az ilyen dolgokat igyekszik kikerülni!
      Mindenki másképp csinálja!
      Nekem ezért az előző recept sokkal szimpatikusabb!Ennyi!
      Kende 2008/02/17 ,boldog anyukája:

      Anita

      Comment


        #18
        Én már annyira rápörögtem erre a torta-mizériára, hogy elegem is lett. Benyus úgysem eszik belőle, max egy falatot, tehát olyan lesz, amit mi szeretünk. És mivel eszik tojást, az is lehet benne. És lesz benne csoki is, mert a legjobb alkalom, hogy megismerje, de tejszín helyett valószínűleg mascarponéval csinálom. Egy gond csak az alkohol, legyen e benne, de ha én iszom néha egy pohár bort, akkor még az is belefér(szoptatásra gondolok).
        No jöhetnek a kövek...
        Tuti idegesítene, hogy pepecselek egy csomót, a gyereknek nem kel, mert csak kiflit eszik újabban, nekünk meg nem fog ízleni, ezért végül kidobjuk, és ki lett boldog?, senki.
        Kinga
        Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

        Comment


          #19
          Tintababa, én is szoktam borozni, sörözni, sőt néha még unicumozni is. Kómi mégis egészen okos és egészséges
          A mi tortánk banános túrótorta volt, piskóta alappal.
          Szilva


          Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
          Hurcibaba Klub (8)

          Comment


            #20
            A csokit viszont a mai napig sem ismeri és ennek nagyon örülök, mert a férjemmel mindketten csokifüggők vagyunk, de főleg ő, és így legalább kordában tartjuk magunkat napközben
            Szilva


            Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
            Hurcibaba Klub (8)

            Comment


              #21
              Nekem még mindig tetszik ez a csokis torta recept. Szerintem ezt mi megesszük majd. Csencinél nem nagyon lehet arra számítani, hogy majd nem eszik belőle, ugyanis nagyon falánk a kisasszony. Csokit nem teszek a tejerére, mert tuti csak hepe-hupás lenne.

              Egyébként úgy vagyok, mint Tintababa, hogy a maradékot csak nekünk kell megenni, szóval nem szeretnék valami tejesen ízetlen pempőt.
              Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

              Comment


                #22
                Azt azért nem írom alá, hogy a másik torta ízetlen pempő lenne!
                Én úgy gondolom,hogy az Ő szülinapja,és ha keveset is eszik belőle akkor is olyan legyen ami számára egészséges!Legfeljebb kicsike tortát csinálok neki és nem kínlódok naggyal.Ez az Ő napja lesz, és még a tortája is "róla" fog szólni!(mármint most a saját gyerekemről beszélek)
                Ti úgy gondoljátok,én pedig így!
                Na most jöhetnek azok a kövek!
                Kende 2008/02/17 ,boldog anyukája:

                Anita

                Comment


                  #23
                  Ha nálunk a torta Benyusról szólna, akkor rém egyszerű dolgom lenne, csak egy gyertyát kéne egy kiflibe szúrnom, és teljes lenne a boldogság ( egy óriáskiflibe).
                  Kinga
                  Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

                  Comment


                    #24
                    Panta: nincsenek itt kövek miért is lennének? Mondjuk szerintem a fórumos csokitorta igazán vállalható. Cukrot pl én minde sütibe eleve kevesebbet teszek, mint a recept írja.

                    Az egyik nlc-s fórumon írta az anyuka, hogy őőőőő nagyon vigyáz a baba egészségére és azért a következő tortát csinálja: babakeksz + gyümi és leönti babajoghurttal.
                    Esküszöm ezekben a cuccokban több a cukor, mintha az ember sütne egy kis sütit.
                    Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

                    Comment


                      #25
                      hát bizony.. minden cég azzal magyarázza, hogy így finomabb a kicsiknek...
                      nagyon meg kell nézni mit veszel a gyereknek, teljes jóhiszeműséggel azt gondoltam a gyerekeknek csinált dolgok mind csak természetesen édesek...ahogy azt elképzeltem...
                      ja a csokiról meg annyit, hogy nővérem kisfiának egy darab csokit sem volt szabad ennie, de még egy picit sem, most görcsösen remeg érte...
                      Bogi
                      Marci és Emma anyája
                      mesevirágokat tessék

                      Comment


                        #26
                        Tintababa

                        Jó ötlet!Én akkor egy hónap múlva egy darabka nagyon száraz(prézlinek való)kenyérre teszek két gyertyát és mindenki jól jár!

                        Comment


                          #27
                          Azért az egyáltalán nem biztos,hogy csak egy falatot fog enni belőle
                          Kicsi fiam az egészet eltűntette,nem egészen 5 perc alattmírtó édes volt,két kézzel lapátolta befelé.Persze nem egy 26cm-s tortára kell gondolni,egy bögrével kis köröket vágtam ki az eredeti piskótából,és így lett egy kb 8cm átmérőjű emeletes tortája,nyakon öntve vaníliapudinggal.Imádta

                          Csokitortát holnap sütöm Eszternek,egyébként vszínű én is csokimáz nélkül,mert tuti hepehupás lesz a teteje,úgy meg még jobban látszik.
                          Majd beszámolok,milyen lett
                          Jucus
                          Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

                          Comment


                            #28
                            Eszternek Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!
                            Szilva


                            Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                            Hurcibaba Klub (8)

                            Comment


                              #29
                              Köszönöm,nagyon aranyos vagy
                              Jucus
                              Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

                              Comment


                                #30
                                egy drusza - aki ráadásul MAJDEM akkor született mint én (nov.1.) az mindeképp megérdemli a SOKSOK SOK boldog szülinapot!!
                                Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                                lekvárok, dzsemek, receptek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X