Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hát az biztos, hogy mindenképp kompromisszumot kell kötni és elengedni bizonyos szempontokat,,,

    Comment


      Gkop, nekünk vector air van. Szerintem szuper kocsi leszámítva a bevásárló rekeszét, és én gyerekkel együtt villamosra nem tudom feltenni segítség nélkül. Cserébe viszont nagyon jól áttolható mindenen, sokat haszálom terepen is.

      Comment


        Hú, köszi de örülök! Már ebben is kezdtem elbizonytalanodni, örülök, hogy pozitív véleményt kaptam.
        Akkor neked az a fajta van, amelyiknek egyben dől az ülése, ugye? Én olyat néztem ki, ami fektethető, annak a kosara is nagyobbnak tűnik. Ha minden igaz, ma megyek megnézni. Villamosra a súlya miatt nem tudod feltenni? Akkor nem igaz, hogy 8,5 kiló, igaz? mindenhol ezt irjak... Vagy a fogása nem jó?

        Comment


          Babakocsis tapasztalatok nálam: ami magát a kocsit illeti, lövésem nincs, milyen fajta, használtan vettük, de nagyon jó abból a szempontból, hogy "fekvőssé" és "ülőssé" is alakítható, kaptam hozzá eső- és bogárvédőt is, így hajthatom, úgy hajthatom, mégis kocsi a kocsi! Hátránya több van... Először is, hogy nehéz, főleg gyerekkel, cuccokkal (plusz az esetleges bevásárolt holmikkal) együtt; én pedig 150 centi magas és kb 52 kiló vagyok, és nem tudom emelgetni... Kényelmes környékbeli sétákhoz használjuk, a lányom elnézelődik benne, de egy ideje már, mióta áll, leginkább ki szeretne belőle mászni...
          A leginkább elkeserítő a babakocsiban a tömegközlekedés ellehetetlenedése (huh, szép hosszú szó!) és az emberek hozzáállása. Akkor váltottam inkább hordozásra, amikor egyszer elindultam babakocsival Csepelre Újpestről, és 12 embert kellett leszólítanom, hogy a különböző lépcsőket és járműre fel- vagy lekerüléseket meg tudjam oldani... Mert nem ajánlkozik senki... Azóta csak kivételes esetben viszek hosszabb útra kocsit. Legutóbb kénytelen voltam, és simán végignézték, hogy majd megszakadok, mire valahogy feltornászom a buszra, meg hogy mikor leszállok, beakadok a járdaszegénybe, majd kiesik a gyerek, sípol már a buszajtó... senki meg se mozdul. A boltokban kb csak negatív élmény ér, mert teret merek foglalni, vagy biztos lopom vele az árut... vagy ha netán valahol, ahol bőven van hely, megállok vele valamiért, és ki kell minket kerülni, összedől bizonyos b_nkó emberek világképe, és beszólogatnak...
          Greyan - Mommy under construction | Roxána '16.11.23.

          Comment


            És a legszebb: ha hordozóban viszed a gyereket, akkor meg szegény gyerek, biztos nem jó ez neki, nem fullad meg beszólások jönnek. Na meg a helyet sem adják át a járműveken, pedig én hordozott gyerekkel szerettem leülni, mert egy egy nagy fékezésnél nem szeretem, ha egy 100 kilós ürge neki esik a gyerekemnek. (Mondjuk 1. gyereknél 5 éve iszonyat sok jó tapasztalatom volt - babakocsival szálltam fel, egyből ugrott vagy 2 pasi segíteni, ha nem jutott hely a buszon - csak öregek ültek, akkor volt aki kiabált, hogy miért nem adja át nekem senki a helyet, és tartották a busz másik felében a helyet, hogy menjek oda leülni - ez mind szaros 8. kerület volt. 2. gyerekre már megváltozott a világ, mindenki leszarom lett és ..unkó, még jól meg is loptak a 2 gyerekkel a buszon. Sajnos nagyon sokat romlott ez a dolog az elmúlt 5 éveb, látványos!!!)
            A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

            Comment


              Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              És a legszebb: ha hordozóban viszed a gyereket, akkor meg szegény gyerek, biztos nem jó ez neki, nem fullad meg beszólások jönnek.
              Tanulság: ezeknek semmi se jó! Dehát no, nem lehet mindenkinek megfelelni, akkor se, ha megfeszülünk.
              Greyan - Mommy under construction | Roxána '16.11.23.

              Comment

              Mamami portál footer

              Összecsuk

              Friss bejegyzések

              Összecsuk

              Cikk a mamami portálról

              Összecsuk

              szivárvány
              Betöltés...
              X