Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szőnyeg gyerekszobába?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Nekünk van olyan bögrénk, ami ikeás és itthon készült. Ezt onnan tudom, hogy a készítőtől nem vett át egy szállítmányt az Ikea, mert elcsúszott a határidővel. Így anyukám munkahelyén adta el a dolgozóknak, mert ott volt ismerőse. Az mienk is így került hozzánk. (Persze az alján rajta van az Ikea felirat és a made in Hungary logó.
    Ildi, Dani (2004.06.), Zsófi (2008.09) és Dóri (2011.10.) anyukája; FiDiNi most kicsit háttérbe szorult. NE ÍRJ PRIVIT, ÜZENŐFALRA SE KÜLDJ ÜZIT!! KIZÁRÓLAG E-MAILEN VAGYOK ELÉRHETŐ. ildikokuchta@gmail.com

    Comment


      #32
      Ez érdekes, na meg bizonyos szempontból jó is (már hogy gyártat itthon is az IKEA), annak idején nekem a (lakástextil, hálószobai garnitúrákat gyártó) cégeim azt mondták, nem is érdemes kezdeni az IKEÁval, mert nem foglalkozik magyar cégekkel. Persze sajnos mint minden multi, gondolom a belet is kitapossa a szállítókból, ráadásul bagóért veszi meg a holmikat (tudom, mi megy, én is beszerző voltam, sokat változtam, nem is mennék vissza, csak még nem tudom, hová lehetne átnyergelni).

      Viszont a csere sikerült, így a gyerekszoba padlóján már az új tulipános szőnyeg fekszik, nagyon szépen köszönöm az ötletet Kati !!

      Eszter
      B1 (2004) és B2 (2007)


      Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
      Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
      Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

      Comment


        #33
        Gratula az új szőnyeghez

        Vicces azért, hogy az IKEA mit honnan szed. Van remek svédacél, a kések persze made in PRC (a China már nem járja). De bezzeg a fiókba kerülő műanyag étkészlet-tartót, azt svédországban csinálják.
        Egyébként voltunk a nagy svéd ikéában, mármint a központban - én naív, azt hittem, ott majd dupla annyi dolog lesz, mint nálunk. Hát nagyot tévedtem, ugyanazok a termékek vannak 99%-ban. Úgyhogy ettünk egy falu-korv-ot, és eljöttünk

        A kedvenc IKEA-mottóm, amin mindig fetrengve röhögök: tetszik a sárga szatyor? Vegyél egyet kékben... Ha ez nem csapja arcul a logikát, akkor semmi
        http://moshatopelus.blogspot.com/
        Egy apuka, aki kendőben hordoz, és (sok)mindent tud a mosható pelenkáról
        Benjámin (2007.11.10.) Mirjam (2010.02.07.)

        Comment


          #34
          Eszter, örülök, hogy segíthettem

          Comment


            #35
            nekem volt egy időben pamut, illetve gyapjú rongyszőnyegem, amit időnként géppel mostam.
            A létező legkímélőbb program is tönkretette pár év után őket... tehát ez tényleg, csakis RONGY szőnyegnek való, amit nem annyira a szépségéért tartasz, illetve áránál fogva később újra cserélhető, a régit meg teszed a kutya alá vagy ilyesmi...
            Bonyolult (Bence 04.10.24.)
            HipnoSzülés a tévében

            Comment


              #36
              laeres eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A kedvenc IKEA-mottóm, amin mindig fetrengve röhögök: tetszik a sárga szatyor? Vegyél egyet kékben... Ha ez nem csapja arcul a logikát, akkor semmi

              nekem is ez a kedvencem, mindig csekkolom, hogy megvan-e még, de úgy látszik nagyon elégedettek vele az ikea PRosai
              Egyébként nekem úgy rémlik, h durvább az átmenet: "Akkor vegyél egy kéket!"
              de nem biztos, majd legközelebb ellenőrzöm..
              mostanában újra vagyok

              Comment


                #37
                huhh tényleg
                dula,az ötök mamija
                Minden napra 1 mese

                Comment

                Mamami portál footer

                Összecsuk

                Friss bejegyzések

                Összecsuk

                Cikk a mamami portálról

                Összecsuk

                szivárvány
                Betöltés...
                X