Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bölcsik, ovik, csana-k dícsérete

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    És még annyit, hogy a férjem idén lesz negyven és már van egy előző házasságából egy 11éves lánya. Azt hiszem ha eddig nem sikerült apává válnia ezen már én sem segíthetek, sajnos...
    Linda mama és Lizi hercegnő ('13.06.09) és Petykó herceg ('15.12.24)

    Comment


      KÖKI környéki bölcsi

      Segítségeteket kérném

      2-3 hónap múlva vissza kell mennem dolgozni... Vidéki vagyok, de a Kökiben dolgozom. 3 lehetőség merült fel bennem:
      1. itthon fog bölcsibe járni,
      2. utazik velem és a Köki mellett kell keresnem egy szuper bölcsit, illetve gondozónénit
      3. találok egy szuper "varázsdadust".

      Amit tudni kell: 6 hetes kora óta hordozom, eddig anyakomplexussal küzdöttünk - soha semmilyen körülmények nem engedett el, de most azt érzem elkezdett óvatosan nyitni a világ felé

      Nem tudom ki volt már ebben a helyzetben, ha volt valaki aki már végig járta ezt az utat, kérem segítsen nekem.

      KÖKI mellett tudtok egy szuper, gyermekszerető, gyermekrajongó gondozónénit, bölcsit?????? Fizetőst is megfontolom.

      Esetleg varázsdadust?
      J+J= K + Á + B

      Comment


        SENKI???????
        J+J= K + Á + B

        Comment


          Tapasztalat nincs, csak ovinak nezegettem. Kisfaludy utcaban van maganbolcsi, micimacko maganoodq es bolcsode igy kiadja a gugli, nem tudom linkelnimondjuk ez 2-3 busz megallo kokitol

          Ill mintha Kamilkanak jarna kobanyara esetleg lerdezz ra
          Malacka

          Comment


            Primula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Segítségeteket kérném

            2-3 hónap múlva vissza kell mennem dolgozni... Vidéki vagyok, de a Kökiben dolgozom. 3 lehetőség merült fel bennem:
            1. itthon fog bölcsibe járni,
            2. utazik velem és a Köki mellett kell keresnem egy szuper bölcsit, illetve gondozónénit
            3. találok egy szuper "varázsdadust".

            Amit tudni kell: 6 hetes kora óta hordozom, eddig anyakomplexussal küzdöttünk - soha semmilyen körülmények nem engedett el, de most azt érzem elkezdett óvatosan nyitni a világ felé

            Nem tudom ki volt már ebben a helyzetben, ha volt valaki aki már végig járta ezt az utat, kérem segítsen nekem.

            KÖKI mellett tudtok egy szuper, gyermekszerető, gyermekrajongó gondozónénit, bölcsit?????? Fizetőst is megfontolom.

            Esetleg varázsdadust?
            Primula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            SENKI???????
            Kérdezz rá a dél-pesti topikban.

            Comment


              Köszönöm
              J+J= K + Á + B

              Comment


                Még mindig keresem

                Még mindig keresem

                Primula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Segítségeteket kérném

                2-3 hónap múlva vissza kell mennem dolgozni... Vidéki vagyok, de a Kökiben dolgozom. 3 lehetőség merült fel bennem:
                1. itthon fog bölcsibe járni,
                2. utazik velem és a Köki mellett kell keresnem egy szuper bölcsit, illetve gondozónénit
                3. találok egy szuper "varázsdadust".

                Amit tudni kell: 6 hetes kora óta hordozom, eddig anyakomplexussal küzdöttünk - soha semmilyen körülmények nem engedett el, de most azt érzem elkezdett óvatosan nyitni a világ felé

                Nem tudom ki volt már ebben a helyzetben, ha volt valaki aki már végig járta ezt az utat, kérem segítsen nekem.

                KÖKI mellett tudtok egy szuper, gyermekszerető, gyermekrajongó gondozónénit, bölcsit?????? Fizetőst is megfontolom.

                Esetleg varázsdadust?
                J+J= K + Á + B

                Comment


                  7. kerületi bölcsik..

                  Sziasztok!

                  Érdeklődnék, hogy van-e valakinek (viszonylag) friss tapasztalata a 7. kerületi bölcsikről?
                  (akár priviben is)
                  Köszönöm!

                  Comment


                    Nicoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok! XIII. kerületi bölcsikről van valakinek infója?
                    Saját tapasztalat nincs, Kornél csak oviba ment (ahogy a kicsi is oda fog jövő ősszel), de az Igazgyöngy bölcsiről eddig még csak jókat hallottam

                    És jövök ajánlani az ovinkat, a nagy nagggyon szereti, fáj is kicsit a szívem, mert novembertől váltanunk kell, de Vácról azért nem ingázunk minden nap
                    A Gyöngyösi tagóvoda lenne, amit tiszta szívből ajánlok. A tavalyi két kiscsoport mind a 4 óvónénije tündéri, az udvar szép és zárt, az igazgató néni is nagyon rendben van, folyamatosan fejleszti az óvodát.
                    Szóval az egyik szemem sír, a másik nevet a költözéssel kapcsolatban, de bízok benne, hogy januárban azzal jövök ide, hogy valamelyik váci ovit dícsérem
                    Edy és a fiúk: Férj ,csokiszemű Kornél (2011.02.), szöszke Zétény (2012.07.), vigyorgombóc Nándor (2014.12.) és meglepi Simon (2017.03.)

                    Comment


                      ágimammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én a kisunokám oviját szeretném megdicsérni, mert annyit jót tettek Mártonnal, hogy nem lehetünk elég hálásak. Mártonka kicsit szeleburdi gyerek volt, de a Bogyó családi napközi ben megváltozott. Amennyire tudom osztrák és norvég minták alapján nevelik a gyerekeket. Pl. ha valaki játszani szeretne valakivel akkor szól neki, megkérdezi hogy lenne e kedve, ha egy játékkal szeretne akkor azt el kell kérni, stb. Semmi vadság, csupa normális gyerek. A Bogyó családi napközi egyébként Óbudán van.

                      http://bogyocsana.hu/
                      Ágimammi: nem tudod, hogy mi van most a Bogyó családi napközivel? Én a kislányomnak keresek családi napközit Óbudán, és szeretnék velük beszélni, de több napon, több különböző időpontban is próbáltam hívni őket, sikertelenül. Fel nem vették, és vissza sem hívott senki.

                      Nem tudsz esetleg hozzájuk egy működő telefonszámot?

                      Előre is nagyon köszönöm!

                      Noémi

                      Comment


                        IV. kerületben

                        Dicsérni szeretném a saját ovinkat és bölcsinket.
                        Ez a Vadgesztenye óvoda és bölcsőde.
                        Bölcsibe is oda járt a lányom, szerette, kedvesek, dajkálósok és egyéni igényeinket is figyelembe vevő gondozásban részesültünk. Az ellátás tényleg személyre szabott volt!
                        Óvodába is oda jár, hagyomány őrző a nevelés, van sószoba és tornaterem, így ha rossz az idő, akkor is tudnak mozogni. Helyben főznek, ha vki diétára szorul, azt helyben biztosítják.
                        Ami még nekem fontos, hogy van néptánc ( középsőtől, de alap lépéseket már most csinálja), sokat énekelnek, mondókáznak, a jeles napokat megünneplik stb..
                        alapozó terapeuta vagyok
                        TSMT tanonc
                        3 a gyerek

                        Comment


                          Nicoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok! XIII. kerületi bölcsikről van valakinek infója?
                          A Vizafogóba járnak/jártak az unokatesóm gyerekei és meg voltak vele elégedve. csak a téli kinti altatással volt gondjuk.

                          Comment


                            Én szeretném ajánlani Marcsók Judit családi napköziét Mogyoródon, nagyon sokat tanult ott a lányom, igazán minőségi oktatás és sok szakember akikről csak áradozni tudok (és nem drága a többi hasonlóan színvonalas helyekhez képest). A beszoktatásnál már megnyugodtam (pedig az nem az a nyugis állapot ) egy nap volt csak pityergés de azt is profin kezelték, és betegek sem voltunk úgy ahogy mondani szokták, hogy egy hét otthon egy hét ovi (mondjuk szedtünk multivitamint és Restore-t is abban az időben). Tiszta szívvel ajánlom ezt a helyet ha telefonszám kell írjatok üzit!

                            Comment


                              Sziasztok, esetleg van valakinek tapasztalata az 1. kerület, Iskola utcai állami bölcsödéről? Vagy Csanáról a környéken?

                              Comment


                                Sziasztok!

                                17. kerületi bölcsik érdekelnének, hogyan lehet bejutni, ha nem 17. ker.-iek vagyunk (felvesznek-e úgy egyáltalán gyereket). Melyik a jó/ kevésbé jó, stb.
                                Akár Csana is szóba jöhet B verzióként.

                                Köszi!
                                Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X