Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #91
    akkor az 50-60 postástul , annyiért itthon nem kapok???
    Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
    "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

    Comment


      #92
      De jó, hogy van ilyen topik! Tudtok nekem segíteni tanáccsal??

      Szeretnék egy nagyon könnyű, de azért terepen(értsd itt a balatonpartot főleg) is elmenő, sportbabakocsit! Örülnék, ha vagy átfordítható tolókaros vagy kétirányból tolható lenne, ill annak is ha szinte vizszintesig dönthető!
      Alapból kendőzünk, de ismervén magamat, nyáron a 40 fokban biztos nem fogok hordozni...magamat sem bírom cipelni ilyenkor sajnos...

      Borcsi akkor lesz kb 5-6 hós, szóval tényleg jó lenne ha jól dönthető lenne, nagy kupolája lenne, ha elalszik benne akkor kényelmes legyen! Ja és az sem ártana ha lenne egy normális bevásárló kosár része, és minél kisebbre összecsukható lenne!

      Ja és a lényeg, hogy jó lenne ha a brendonban kapható márka lenne, mert oda kaptam egy utalványt és más ötletem nincs hogy ott mire vásároljam le...hülyeségre nem akarom...
      nem jövök többet, itt elértek:
      zernike7kukacgmail.com

      Comment


        #93
        Visszaolvasva de sok lett a lenne...
        nem jövök többet, itt elértek:
        zernike7kukacgmail.com

        Comment


          #94
          Bebe confort streety bar nem tudom, hogy kaphato-e a brendonba
          Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

          Comment


            #95
            borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            akkor az 50-60 postástul , annyiért itthon nem kapok???
            Nem biztos de elképzelhető, kint lehet jobb az ára vadászni kell
            Utoljára szerkesztette Gabriell; 2013.04.10., 21:16.

            Comment


              #96
              zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              De jó, hogy van ilyen topik! Tudtok nekem segíteni tanáccsal??

              Szeretnék egy nagyon könnyű, de azért terepen(értsd itt a balatonpartot főleg) is elmenő, sportbabakocsit! Örülnék, ha vagy átfordítható tolókaros vagy kétirányból tolható lenne, ill annak is ha szinte vizszintesig dönthető!
              Alapból kendőzünk, de ismervén magamat, nyáron a 40 fokban biztos nem fogok hordozni...magamat sem bírom cipelni ilyenkor sajnos...

              Borcsi akkor lesz kb 5-6 hós, szóval tényleg jó lenne ha jól dönthető lenne, nagy kupolája lenne, ha elalszik benne akkor kényelmes legyen! Ja és az sem ártana ha lenne egy normális bevásárló kosár része, és minél kisebbre összecsukható lenne!

              Ja és a lényeg, hogy jó lenne ha a brendonban kapható márka lenne, mert oda kaptam egy utalványt és más ötletem nincs hogy ott mire vásároljam le...hülyeségre nem akarom...
              Ági átgondolom de a könnyű és terep fogalmakat együtt csak 100 felett találnád meg az átfordítható tolókar sem létezik könnyű sportkocsinál igazán inkább az ülés menetiránya lesz fordítható

              Comment


                #97
                Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ági átgondolom de a könnyű és terep fogalmakat együtt csak 100 felett találnád meg az átfordítható tolókar sem létezik könnyű sportkocsinál igazán inkább az ülés menetiránya lesz fordítható
                Tudom, de akkor a terep fogalmat kihagyhatjuk! Végülis a hauck babakocsink is elment terepen, pedig az sem arra volt kitalálva!
                nem jövök többet, itt elértek:
                zernike7kukacgmail.com

                Comment


                  #98
                  zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tudom, de akkor a terep fogalmat kihagyhatjuk! Végülis a hauck babakocsink is elment terepen, pedig az sem arra volt kitalálva!
                  milyen összegre gondolnál? a baj hogy a brendonban megfordítható menetiránnyal talán csak az outlet részben kapnál sportosabb kocsit elfogadható áron, nekem nagy kedvencem volt a bébé comfort loola az up és a sima is, elment a Margit szigeten simán, dönthető nagy kupolás változtatható menetirány vázról fixálható kerék (ez kell ha rossz úton akarod tolni) esernyőre csukható akár ülőrésszel együtt, nem pillekönnyű de nem is dögnehéz (10kg alatt van) és persze jól dönthető talán kapsz még az outletben a sima brendonban már nincs
                  kép Alex két évesen bbc loolában ez ép egy Up ami csak az egyben tolókart jelöli a sima tök ugyan ez csak ugye nincs egyben a tolókar mindkettő jó és van alul jó kis kosara is
                  Utoljára szerkesztette Gabriell; 2014.07.29., 23:39.

                  Comment


                    #99
                    Én is a loolat jottem ajanlani ; )
                    D-2003.Cs-2006.T-2011.
                    K-2015.
                    WAHM ALKOT(ás)OK http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=45206

                    Comment


                      Hu itt nézem, hogy ajánlottátok a bébé confortot. Kaptam kölcsön egy Streetyt anno. Rettenetes nehéz kocsi, de nagyon jól közlekedik terepen, viszont ha nincsen nagy(értsd ez alatt a kombi nagy kocsikat vagy teherautót) kocsitok, akkor vagy Te vagy a Streety ül be. Viszaadtam a gazdájának, mert rettenetesen nagy volt. Úgy éreztem megszűnt a szabadságom, semmi boltba nem fértem be vele, oké Pécsett volt ez így csak a nagy shopping centerbe.

                      Loolám is volt. Azzal csak annyi volt a bajom, hogy nehéz nagyon. 13,4kg ha jól emlékszem. És nem kaptam hozzá alkatrészt, mert amikor kerestem, akkor a Brendon lepattintott, mert használt babakocsihoz nem tudnak alkatrészt adni. A gyárnak írtam, akik lepattintottak úgy, hogy a magyar dealer a Brendon és Őket hívjam

                      Phil and Teds? Az volt még egy éve a Brendonban, nem tudom, hogy most foglalkoznak e vele. Jo terepen, bár ez is nagy
                      Rita - Vera (2011.01.15) Örs(2012.07.22.)
                      Gyümölcsaszalóhoz sörkollektor, Lány ruha 104-128

                      Comment


                        Loola nem nehéz ennyire volt vagy négy belőle alkatrész ebay, vatera

                        Comment


                          Ja igen brendon bármivel kapcsolatban lepattint a gari náluk lofitty

                          Comment


                            No brendon ülőrésszel 11kg ír a bbc loolára én 9-10kg körül lőném be inkább az ülést meg simán le lehet venni ha ép úgy könnyebb

                            Comment


                              Van sok könnyebb kocsi de fix menetiránnyal, egy éves korig én olyat nem szívesen használnék de pl Erik még most is felém szeret nézni. Ami jóval könnyebb az meg drága nagyon volt nekem bugaboo bee plusom egy szuper kocsi de használtan 120

                              Comment


                                Abszolute nem kekeckedés, de én mindig a gyártó honlapján a használati utasítást nézem meg és a Loola up az 13,8kg a sima meg 13kg. A Brendonnak nem hiszek igazán...jó hely, jó hely, de pontatlanok sokmindenben.

                                http://www.bebeconfort.com/products/.../features.aspx
                                Rita - Vera (2011.01.15) Örs(2012.07.22.)
                                Gyümölcsaszalóhoz sörkollektor, Lány ruha 104-128

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X