Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    sylvorium eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Környezetembe sokan az Espiro Magic 3 vagy 4 kerekes változatát szeretik.
    nekem is tetszik, sokat látok gyöngyösön de nem fordítható az ülése és kicsi a kosara, más bajom nincs vele.

    Anett, jól néz ki a kocsi. érdekes a kereke
    Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
    Clauwi hordozási tanácsadó

    Comment


      #32
      snooopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      nekem is tetszik, sokat látok gyöngyösön de nem fordítható az ülése és kicsi a kosara, más bajom nincs vele.

      Anett, jól néz ki a kocsi. érdekes a kereke
      Újszülöttet úgyse tennék bele, Dávid meg már tiltakozik, ha magam felé fordítva tolom. Legyen neki az ő igénye szerint.
      Krisztina
      4, 6, 8 és egy csecsemő
      Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

      Comment


        #33
        oiduft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Újszülöttet úgyse tennék bele, Dávid meg már tiltakozik, ha magam felé fordítva tolom. Legyen neki az ő igénye szerint.
        Noel nem, ő szereti ha látótávolságban van anya. bár elvan ő kifelé néze is, de beszélnem kell hozzá
        Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
        Clauwi hordozási tanácsadó

        Comment


          #34
          gszabina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          a mclarentől ez rémített el anno
          Ezt én is olvastam anno és máig sem értem, hogy hol, melyik zsanérról van szó. A miénk sima Quest modell, 2 zsanérja van, mint a képen levö babakocsinak is: elöl az ülés vázán kétoldalt. Se összezárni, se kinyitni nem lehet úgy a babakocsit, hogy benne van egy gyerek, nem értem, hogy hogyna kerülhet oda egy ujjacska is. A babakocsi ´összezárása úgy történik, hogy hátul a bevásárlóhálónál lévö V-alakú pántoknál kell egy pöcköt felnyomni, ezáltal kilazulnak a V-k tartói, felfelé lehet tolni, ami által a babakocsi horizontális irányban, mint a harmonika, összezárul- logikusan ilyenkor nincs már benne a gyerek, aztán és itt jönnek a zsanérok a képbe: miután a kocsi szélességre már összehúzódott, elöredöntjük a kart: zsanérok itt nyílnak ki, kvázi kettéhajtjuk a babakocsit, értelemszerüen ilyenkor sincs már benne a gyerek.
          Hena
          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
          ClauWi hordozási tanácsadó

          Comment


            #35
            sjuti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az én álomkocsim chiccho poonee volt eladtam visszavettem megint eladtam megint visszakerült,most már sajna nincs meg...árulnak itt is egyet a piactéren én imádtam.
            Nem olvastam még végig a topikot, de nekünk is ilyen van. Ádám imádta és most Emma sem tiltakozik:-) ( Bár tegnap elővettem a scootát és baromira örült:-))
            Ideális pesti/bkv-s kocsi. Könnyű, lehet bele pakolni. De nem jó újszülöttnek!!!! Csak ha már ül.
            Andi
            Ádám (2007) és Emma (2010)
            www.bizzbennem.hu

            Comment


              #36
              sylvorium eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kriszti!Nekem az esernyőkocsi felejtős, valamiért sokan szeretik, szerintem sok helyet foglal összecsukva aránytalanul autóban a lapra csukható babakocsinkhoz képest, ha rám hallgatsz, drága babakocsit nem érdemes venned, én ezt ajánlom, ezt nyúzom 3 éve:


              .
              nekem is ilyen van, mi is évek óta nyúzzuk, és nagyon szeretem
              Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
              Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
              Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
              írj a gmailemre az is cyanus

              Comment


                #37
                tök jó a topik, kár hogy csak most indult el, mindjárt elolvaslak Benneteket, most csak örömködök (bár már vettünk egy fapados bulgár kocsit, miután a citisport hiánycikk).

                Comment


                  #38
                  Nekem egy Graco Mirage plus kocsim volt. Könnyű, kicsi, majdnem vízszintesig dönthető, újszülöttet is beleraktam, (pedig erre haklis vagyok), ülve meg majdnem függőleges a háta, jól tartja a gyereket.
                  Egy gond volt vele, hogy 6 hetes korától nem maradt meg benne a gyermek 3 percnél tovább, és úgy bőgött, hogy nem vett levegőt, de ez nem a kocsi hibája volt. Egyszerűen kendőlakó a bébi és kész.
                  Szóval a kocsi (ilyen színű) újszerű állapotban eladó!!!!!
                  Mellékletek
                  Gyógytornász vagyok, perinatális szaktanácsadó és hordozási tanácsadó, de legfőképpen Anya. Gyermekeim: Péter 2002, Mityus (Máté) 2005, Csipetke (Nóra) 2010

                  Comment


                    #39
                    Nekünk egy egyszerű mezei lengyel babakocsink van. 21 ezer volt (bemutató darabra csaptunk le), minden tartozékkal együtt. Szembe fordítható, ezt használtuk sokáig. Télen biztos elővesszük, mert abban tudom nagy hidegben jól bebugyolálni. Nekem nagyon fontos, hogy lássam a gyermekem, mit csinál. Szerintem azért így is érdekes nekik a világ, csak másik irányba. Van esernyőkocsink is, az meg 11 ezer volt. Az azért jó, mert rálátok felülről, hogy épp mit csinál. Ezeket az első gyerkőcnél vettük. Nem ruházunk be több babakocsira, az biztos. Zalán 4 hós kora óta nem használok babakocsit, nem is hiányzik.

                    Click image for larger version

Name:	2011jún12 114.jpg
Views:	1
Size:	108,4 KB
ID:	4834232 Jó kis babakocsi, terepre is. És viszonylag magasan van benne a baba. Bár itt hegyvidéken minket nem fenyeget a szmog.
                    Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

                    Comment


                      #40
                      Az Espiro Magic 3-at azt hiszem jelenleg nem lehet kapni, én is megvoltam veszve érte ( ugyanaz, mint a Quinny Zapp csak fele annyiba kerül), így végül Eurocart Lira3-at vettem, ez detto teljesen ugyanaz, mint az Espiro ( mind a kettő lengyel márka egyébként), dönthető ülés, 6 kg, kicsire csukható, könnyen kormányozható, esővédő, lábzsák van hozzá, én imádom...Úgyhogy tiszta szívből ajánlom
                      Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

                      Comment


                        #41
                        Mi az idei nyaralás során egy kirakodóvásáron vettünk egy jövő-menő sportkocsit, 6000Ft volt, könnyű, és pont megfelel arra, amire kell. Lépcsőn egyedül is tudom vinni, Pesti közlekedéshez is jó, a gyerek is el van benne egy ideig. Ha meg elalszik, az is jó. nyáron nem tudtam az izzadás miatt hordozni, és nekem nem egy huszonezres, hanem egy olcsó, és KÖNNYÛ kocsi kellett, főleg, hogy csak alkalmakra használjuk. (most, hogy újra elindult az iskola reggel a bölcsibe menet, fel se férnénk babakocsival, még ezzel a könnyűvel sem a metróra, úgyhogy újra előkerült a manduca)
                        Era és 2009-es Luca + 2018 május: Vajk és Vince

                        Comment


                          #42
                          Mi is Espiro-val nyomulunk (AIR), amikor Barnus nem hátibaba, nagyon szeretem, de bevásárláshoz valóban nem ideális. Ez a kocsi volt a piacon a legkönnyebb alu vázas, kis helyet foglal. És lehet fordítva is használni, csak előre ki kell találni...szóval összességében jó ár-érték arányú.

                          Comment


                            #43
                            Sziasztok! Babakocsi problémával küzdök tegnap óta. A héten szerdán (3x-ri próbálkozás) sikerült végre úgy felkötnöm kisfiamat (Ma 3 hónapos), hogy elkezdte élvezni a dolgot. Konkrétan pár perc hordozás után elaludt. Azóta többször is felvettem, amit nagyon szeret, tegnap sétán, miután felébredt, nem akart megmaradni a babakocsiban, pedig az édesapja nagyon szereti tologatni. Férjem szerint én rontottam el a hordozással. . Szerintetek? Volt már más is így.

                            Comment


                              #44
                              Nekünk is egy chiccho babakocsink volt(nemrég elcseréltem pelusra ) ha jól emlékszem 3800Ft környékén vettem /na jó nem mostanában!/ féláron,mert a kirakatban kiszívta a nap a huzatát.Amúgy tökéletes volt.Ha nagyon kellett sietnem volt,hogy ledöntöttem vízszintesig és kettő db is ült benne a lassú lábúakból.Ja mert esernyőre csukható,de vízszintesig dönthető,nagyon könnyű,és sötétkék vázzal ami ritkaság volt akkoriban.Viszont borult ez is a sok cucctól ha kikaptam a gyereket.Nagyon szerettük,és hiányzik,pedig nem is használtuk most már az 5.nél.
                              Lehet tényleg visszakérem,4 babát szolgált böcsülettel.
                              dula,az ötök mamija
                              Minden napra 1 mese

                              Comment


                                #45
                                nekünk top rider van, ha jól emlékszem. ez is batár nagy (alig fér be a kocsiba, pedig nagy a csomagtartója), nagy kerekes, sok zsebbel, alul viszonylag kis pakolóval, de ami jó benne, hogy egy kézzel lazán elnavigáltató. (két gyerek mellett nem elhanyagolható). igaz nem használjuk, mert törpém nem igazán díjazza, kb. az utca végéig sem jutunk el vele. jóhogy, hisz cipelt gyerek. habár kétszer már voltunk vele fagyizni, egy utcával arrébb. arra használom, ha kimegyünk az udvarra, ebbe fektetem bele, ha épp nem akar kézben vagy kendőben lenni, vagy én szeretnék egy kicsit súly nélkül lenni.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X