Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Homeopátiás oltáskivezetés

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    a mi dokinénink is homeos,de nincs fönt a listán:-(
    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

    Comment


      #32
      zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      oké,de kicsit kínai:-)
      az oltóanyag minden porcikáját kivezetik,vagy csak bizonyos káros vagy károsnak tartott-problémákért felelős-anyagokat?
      Az utóbbit.
      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

      Comment


        #33
        köszi,világos.és akkor ez hogy műxik?dokinéni ír fel bogyót,azt esszük és kész?vagy azért nem ilyen egyszerű...?
        "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
        Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

        Comment


          #34
          Jajj, de jó, hogy nyitottad kisvic!
          Még pár hónap és aktuális lesz, addig okosodom
          Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

          Comment


            #35
            Itt Tatán van egy homeopata gyerekorvos (dr. Auer Katalin) és itt nála lehet beszerezni az oltás kivezetőket (500 Ft). Zalánnál nem figyeltem erre nagyon, 15 hónapos oltás óta szoktam neki kivezetni. Rózának meg az elejétől, már a BCG oltást is kivezettük.
            A barátnőm kislányának bizonyíthatóan tejfehérje allergia alakult ki az oltásoktól( a tünet annyi volt, hogy két piros folt volt az arcán, mintha pirospozsgás lenne folyamatosan. először a hidegre fogták, biztos kiszáradt stb.). Utólag kivezették az összes oltást, ez több hónapig tartott, addig nem is ehetett semmyilen tejterméket. Mikor végeztek, fokozatosan újra elkezdtek tejterméket enni és most már semmi baja. Most szeptemberben volt 2 éves a kislány.
            Évi, Zalán (2007/10/24) és Róza (2009/06/12) anyukája

            Comment


              #36
              Kacsamano köszi a listát. Akihez készültem volna nincsenek fönn a listán, viszont találtam egyet, a mi utcánkban van a rendelője én meg átjártam volna a szomszéd városba
              Míg az ifjonti szerelem kergeti vágyait,összevarrják az öregek életük foszlányait,és összeáll a kép, részekből az egész.
              http://www.almaskert.blogspot.com/ http://batyubaba.blogspot.com/

              Comment


                #37
                Megnéztem, mi dokinénink sincsen a listán, viszont egy nagyon jó és lelkiismeretes nőci, már sokszor segített nekem/nekünk.
                Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

                Comment


                  #38
                  illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Na,nálunk eleve volt hasfájás,reflux,valszeg táplálékérzékenység is.
                  Minden oltás után rosszabb lett a hasfájás-hasmenés kisebb korában.
                  Az utolsó után meg jött az erős ekcéma.
                  Nálunk lesz mit kibogozni.
                  A kivezetőkből ált.elég egy doboz?És amúgy mind ilyesmi árú,vagy 4-5 ezresek is vannak(netán még drágábbak?)
                  Mielőtt tovább olvasnám a topikot, gyorsan reagálok erre:
                  A BCG tönkre teheti a bélflórát, Júlia is minden oltás után és minden betegségnél hasmenéses volt. Még nem tartunk a BCG-nél, de Misivel azzal kezdtük és furcsa mód a 7 év alatt egyszer sem éhes gyerek egyszer csak éhes lett.
                  Majd még folytatom.
                  Ilka

                  Comment


                    #39
                    Elolvastam az elejét, de nem értem
                    Ez most akkor arról szól, hogy az eddigi oltások esetleges mellékhatásait lehet így megszüntetni? Nálunk egyik oltás után sem volt baj. Ilyenkor is érdemes azért?
                    Kriszti

                    Comment


                      #40
                      Nekem is lenne egy kérdésem: az infanrix oltásokat 2,3,4 és 18 hós külön-külön kell kivezetni, vagy elég egyben a 18 hós után? A pneumo-nak van nozódája itthon? És a bcg-nek? Az mmr-re ad a mi dokink is nozódát (nem is kell érte fizetni).
                      (sosincs időm rendesen végigbeszélni vele ezt a kivezetősdit, mert vagy a telefonja cseng, vagy lejár a rendelés )

                      a kiütésekért akkor lehet, hogy a fránya BCG oltás a felelős? Hunor is mindentől kicsattog, lehet új étel, vagy láz - valahol mindig van rajtunk pötty
                      üdv, Dóra és a csacsogó - dacoló . (08.06.01.)

                      Comment


                        #41
                        Oltáskivezetést minden oltás után ideális lenne.
                        Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                        "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                        Comment


                          #42
                          Amit én erről tudok:
                          A nozódás kivezetést Tinus Smith találta ki, az említett "könyvet" mindenkinek ajánlom, aki hozzá szeretne fogni, vagy kérdése van.
                          Ez a kivezetés az adott oltóanyagból készül, 4 potenciálban kell alkalmazni: 30 CH, 200 CH, 1 MK, 10 MK.
                          A szervezetet az oltás előtt egy 30-assal fel lehet készíteni, utána két lehetőség van: egy hónappal az oltás után 4 egymást követő napon adni emelkedően, ez a gyors kivezetés, hátránya, hogy nagyon kell figyelni a szer beadása utáni reakciókat, esetleg megterhelő lehet a gyereknek.
                          A másik, hogy oltás után egy hónappal, heti kétszer adjuk a szert, ekkor 48 órán át kell figyelni az adott potenciál után, utána más nem az oltáskivezetés lehet a ludas valamilyen reakcióban. (Ez lehet bármi) Ha valamelyik potenciálra van reakció, azt ismételni kell mindaddig, míg a reakció megjelenik.

                          Orvosok:
                          Ehhez a kivezetéshez egy tanfolyamot kellett elvégezni a homeós dokiknak, aki csinálja, ezt elvégezte (valószínűleg), aki nem ajánlja, vagy nem tud róla, az nem. Egyébként a Homeopata honlapon lévő orvosokat inkább ajánlom, mint a Bo.ron honlapján lévőket, mert ők, számomra úgy tűnik, mélyebb képzésen is részt vettek, nekem hitelesebbek.

                          Személyes tapasztalataim:
                          Misivel nem visszafelé kezdtük, mert állandó fül és felsőlégúti bajainak a gyógyításához az orvos jobbnak látta először a BCG kivezetést megcsinálni:
                          Mit tapasztaltam a kivezetés alatt:
                          A korábban állandóan kitakarózó gyerek már este fázni kezdett (tünet volt kétszer is a potenciálemelkedésnél, ezért ismételtünk), éjszaka betakarózott
                          Nem kiabált.
                          A hét éve alatt kb 5-ször válaszolta kérdésre azt, hogy éhes, most hamar megjött az étvágya, többször szólt, hogy enni kér.

                          Júliánál rendkívül erős kitörések voltak,, amit korábban ilyen mértékben soha nem csinált, negyed órát üvöltött, ha tetszik hisztizett, elképesztő módon verte a fejét a földbe, falba, amit épp talált. Néha már sírtam, hogy ez nem lehet igaz, hogy ilyen mélyen hat, de mégis. Neki másodszor csináltuk az MMR-t, mert az első nem volt igazán sikeres, megmaradt a hasmenés. Most elmúlt, már az első adag után, és emelésnél nem jött vissza. Most megyünk visszafelé.

                          Nem akarok senkit elriasztani, de azt se szeretném, ha azt gondolnátok, attól, hogy az oltás után nem volt tünet (fizikai), attól más szinten lehet. Olvassátok el a könyvet (ami inkább füzet)!

                          Eisenstadtban (Kismarton) Soprontól 15 km-re minden nozódát előállítanak. Az ezzel foglalkozó orvosoknál a jelenleg érvényesek lehetnek, a miénknek van, tőle vesszük.
                          Ha valami még eszembe jut, vagy van kérdés, szívesen válaszolok.
                          Ilka

                          Comment


                            #43
                            Mi csak az esetenkénti silicea + thuja kombot adtuk, de nozódás kivezetés még egyikre sem volt. (nyilván a bcg-re nem tudtam a silicea+thuja-t adni a kórházban) - kíváncsi leszek! Ha túl leszünk a 18 hós oltáson , szépen kivezettetem mindet. Van rá szabály, hogy két féle oltás kivezetése között mennyi időnek kell eltelnie? Gondolom, együtt nem célszerű...
                            üdv, Dóra és a csacsogó - dacoló . (08.06.01.)

                            Comment


                              #44
                              Ja, és mégegy:
                              utólagos kivezetés is lehetséges, én most hozzáfogok magamhoz.
                              A doktornő mesélte, hogy a fiának is csinálták, már felnőtt, és a BCG-nél éjszaka is f.sni járt...
                              Asszem értehető, hogy ilyen tapasztalatokkal miért nem szeretném oltatni a gyerekemet.
                              Utoljára szerkesztette Ilkamama; 2009.09.21., 20:39.
                              Ilka

                              Comment


                                #45
                                Ilka, most olvastam csak, közben írtál! Köszi a hasznos info-t!
                                üdv, Dóra és a csacsogó - dacoló . (08.06.01.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X