Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Paleo receptek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nem értettem azthittem hogy valami technikára gondolsz: hogy sütőben, hogy csőben sütve, hogy hússal, vagy köret nélkül. szóval nem értettem bocsi
    Semmi baj.

    Comment


      #47
      Desszert

      ISTENI!!! most csináltam:
      • 2 nagyon érett avokádó (tényleg nagyon érett kell, ilyet kapni a tesco-ban is, "tesco extra, ripe avocado")
      • fél bögre natúr kakaópor
      • fél bögre méz (ezt helyettesítettem xillittel, de vmi plusz folyadék jól jöhet akkor bele, pl (kókusz)tejszín, én csak kicsivel több kókuszzsírt tettem bele folyékonyan, de legközelebb kipróbálom plusz tejszínnel, vagy felvert tejszínhabbal amit beleforgatok
      • két evőkanál kókuszolaj
      • 1 teáskanál vaníliaesszencia


      turmixba tenni és alaposan összeturmixolni és kész is!
      megszórtam aszalt áfonyával és (kókusz)tejszín a tetejére és áááááááá

      forrás
      Utoljára szerkesztette neusiedler; 2012.02.09., 13:57.
      Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
      lekvárok, dzsemek, receptek

      Comment


        #48
        neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ISTENI!!! most csináltam:
        • 2 nagyon érett avokádó (tényleg nagyon érett kell, ilyet kapni a tesco-ban is, "tesco extra, ripe avocado")
        • fél bögre natúr kakaópor
        • fél bögre méz (ezt helyettesítettem xillittel, de vmi plusz folyadék jól jöhet akkor bele, pl (kókusz)tejszín, én csak kicsivel több kókuszzsírt tettem bele folyékonyan, de legközelebb kipróbálom plusz tejszínnel, vagy felvert tejszínhabbal amit beleforgatok
        • két evőkanál kókuszolaj
        • 1 teáskanál vaníliaesszencia


        turmixba tenni és alaposan összeturmixolni és kész is!
        megszórtam aszalt áfonyával és (kókusz)tejszín a tetejére és áááááááá

        forrás
        Hú de jól hangzik elmentettem. Pofonegyszerű. Ráadásul imádom az avokádót.
        Nálunk ma ez a brassói készült. Ultrafinom. Tényleg.

        Comment


          #49
          Reggeli

          Sültpaprikakrém

          Hozzávalók:

          3 nagy piros kaliforniai paprika
          1-2 gerezd fokhagyma
          1 ek vágott, friss bazsalikom
          1 ek vágott, friss petrezselyem
          3 ek olíva olaj
          6 dkg darált dió
          1 ek citromlé
          só, bors

          Elkészítés:

          A paprikákat félbevágjuk, kimagozzunk, majd sütőben 220 fokon megsütjük (akkor jó, ha már fekete a héja). Ha már kicsit kihűlt, leszedjük a héját, végül összeturmixoljuk a többi hozzávalóval.
          Nóri és a három királyfi
          Csipetfalat SavaNEW LetBabyGo

          Comment


            #50
            csipetnyusza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sültpaprikakrém

            Hozzávalók:

            3 nagy piros kaliforniai paprika
            1-2 gerezd fokhagyma
            1 ek vágott, friss bazsalikom
            1 ek vágott, friss petrezselyem
            3 ek olíva olaj
            6 dkg darált dió
            1 ek citromlé
            só, bors

            Elkészítés:

            A paprikákat félbevágjuk, kimagozzunk, majd sütőben 220 fokon megsütjük (akkor jó, ha már fekete a héja). Ha már kicsit kihűlt, leszedjük a héját, végül összeturmixoljuk a többi hozzávalóval.
            Jaj de jól hangzik. Holnap ki is próbálom. Ez a sült paprika nagyon ínycsiklandóan hangzik. Köszi!
            Egyszer - még nem paleo, hanem blw ötletelésemben - valami hasonlót csináltam itt. A paprikásra gondolok.

            Eszter, nagyon finom a csokipuding, abbahagyhatatlan és egyszerűen isteni. Köszi Nem tettem bele nyírfacukrot, csak a méz, mert nem vagyok annyira édesszájú, de ultrafinom tényleg.

            Na meglett az első "édes" muffinom, sütőtökös, gyömbéres. A pre-paleo receptemből kiindulva alakítottam át. Olyan szaftos, hogy ihaj.

            Comment


              #51
              Köret

              Aszalt szilvás lilakáposzta

              Hozzávalók:

              1 kisebb fej lilakáposzta
              2 db lila hagyma
              10 dkg aszalt szilva
              2 db kisebb, édes alma
              1-2 ek libazsír vagy mangalicazsír
              2 csipet őrölt fahéj
              2 csipet őrölt szegfűszeg
              2 csipet őrölt kömény
              1 dl száraz vörösbor
              1 fél narancs leve
              só, bors

              Elkészítés:

              A káposzta külső leveleit eltávolítjuk, félbevágjuk, torzsáját kivágjuk, és vékonyan felszeleteljük. A lila hagymát megpucoljuk, majd felszeleteljük. Az aszalt szilvákat félbevágjuk, az almákat felkockázzuk. Majd felhevítjük a zsírt, és elkezdjük pirítani a lila hagymát, amíg szép üveges nem lesz. Aztán beledobjuk a káposztát és a fűszereket, és jól összekeverjük. Hagyjuk pirulni 15 percig, közben ügyeljünk, hogy ne kapjon oda az alja, gyakran kevergessük. Végül adjuk hozzá az aszalt szilvát, az almát, a bort és a narancslevet, és pároljuk még 10-15 percig.
              Kacsacomb illik hozzá, de csirkével is nagyon finom
              Nóri és a három királyfi
              Csipetfalat SavaNEW LetBabyGo

              Comment


                #52
                Nagyon finom receptek gyűlnek, köszi lányok, tartsátok meg jó szokásotokat
                Nóri és a három királyfi
                Csipetfalat SavaNEW LetBabyGo

                Comment


                  #53
                  Ez a lilakáposzta nagyon ígéretesen hangzik… asszem legközelebb kipróbálom, hátha találunk valami olyan „köretet”, amit L is szívesen eszik.

                  Amit én hoztam tegnapról (nem tudom, hogy volt-e már ilyen):

                  Rakott csirketál sajttal

                  Hozzávalók:
                  4-6 nagyobb csirkemellfilé
                  20dkg bacon szalonna
                  20dkg sajt (ha esztek sajtot – mi nagyon szeretjük úgyhogy azt szoktunk enni, de elhagyható a tojás javára)
                  2-3 tojás (kisebbekből vagy több húshoz inkább három)
                  20 dkg sonka

                  Egy tűzálló tál alját (jó, ha van fedele) kibéleljük a szalonnával úgy, hogy túllógjon a szélén (később ezt hajtjuk majd vissza a tetejére).
                  Felvagdaljuk a csirkét darabokra vagy vékony csíkokra, majd kicsit habosra verjük a tojást és összekeverjük a csirkével. Kicsit sózhatunk hozzá, de a szalonna miatt mindenképpen elég sós lesz, úgyhogy csak vigyázva.
                  Felvágjuk a sajtot is, majd a tojásos csirkét, sajtot és sonkát váltogatva belerétegezzük a tálba. Amikor elfogytak a hozzávalók, visszahajtuk a tetejére a szalonnát, illetve ha nem ér be a közepéig, akkor pótoljuk néhány szelettel.
                  Rárakjuk az edény tetejét (vagy alufóliát, ha nincs neki) és körülbelül félóráig sütjük közepes-nagy lángon (fokot nem tudok mondani, gázsütőm van). Ekkor levesszük róla a fedőt és még egy húsz percig sütjük kis lángon, kb. akkor lesz jó, amikor a szalonna megsül a tetején, de amúgy különösebb ellenállás nélkül bele lehet bökni a villát.

                  A rakottsága miatt szétszedhető, kézzel evésre vagy evőeszköz-tanulásra is jól használható étel.
                  Hé hó, gingalló | Nagykendőben ülni jó!
                  Ha megnövök, leszállok | Bejárom a világot!

                  Comment


                    #54
                    Metanoia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Rakott csirketál sajttal
                    A rakottsága miatt szétszedhető, kézzel evésre vagy evőeszköz-tanulásra is jól használható étel.
                    És ha hagyod kihűlni (mondjuk a maradékot) szépen, tortaszerűen szeletelhető. Nálunk ez nagy kedvenc, a lányom is imádja.
                    Ma este a lenti lilakáposzta lesz meg kacsamell.
                    Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                    Comment


                      #55
                      Csipetnyusza, Metanoia, de jól hangzanak ezek. A káposzta (ha végre nem felejtem el a káposztát talán holnap kerül asztalra, ezt a húsos-szalonnás-tojásos rakottast pedig lehet épp hétvégén sütöm el. Egyébként Aagica a kacsamell a káposztához nagyon jó ötlet.

                      Nálunk az van, hogy sokat, de gyorsabban főzök, ami +

                      emitt néhány étel abból, amit az elmúlt napokban főztem:

                      rozsdás borjú - gyakorlatilag bármilyen húsbúl lehet, s egy madeira is készült hozzá paleosan, ezt is beírom

                      cukkini köretként és töltve

                      nyúl vadasan

                      egy szintén puha, szaftos muffin ezúttal szerecsendiós-sárgarépás, illetve egy hipergyors vacsora a még nagyon aktuális sütőtökből, gesztenyéből és almából.

                      Comment


                        #56
                        szuper receptek
                        Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                        lekvárok, dzsemek, receptek

                        Comment


                          #57
                          Emitt meg a Metanoia alap-ihlette rakottas.

                          Comment


                            #58
                            Megcsináltam a kacsacsombot meg a káposztát, most hűlnek. Kíváncsi vagyok…
                            Hé hó, gingalló | Nagykendőben ülni jó!
                            Ha megnövök, leszállok | Bejárom a világot!

                            Comment


                              #59
                              Kipróbáltuk az aszalt szilvás káposztát: nekem bejött, férjnek nem.
                              Itt az említett Madeira mártás, ami a rozsdás borjút kísérte.

                              Ezt érdemes kipróbálni: sült kolbászkák és köret zellerből sülve.
                              Utoljára szerkesztette zephyrus; 2012.02.20., 22:56.

                              Comment


                                #60
                                nálunk is ugyanez volt a helyzet… bár sztem ez az én saram, mert nem párolódott meg eléggé. legközelebb majd rakok bele neki mézet, mert ő édesen szereti.
                                Hé hó, gingalló | Nagykendőben ülni jó!
                                Ha megnövök, leszállok | Bejárom a világot!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X