Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    intimtorna infók:
    ÁPRILIS 5-én, 12-én, 19-én és 26-án KEDDENKÉNT lehetnénk tehát a Kikötőben, 10-13- óráig.

    Kikötő: http://www.gyogykikoto.hu/
    A pontos házszámot nem tudom. A Victor Hugo- Hegedűs Gy. utca sarkán van. A 133-as busz V. hugo utcai megállójánál kell leszállni, és az Árpád hid felé menő buszmegálló is nagyon közel van hozzá.

    Kérdőjelesek, jelezzetek minél hamarabb, mert 5 fő alatt nem indul a csoport

    (Fix: cukorborsó, dzsuz, pynky
    ? merozsa, Katy, beus?)
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Oké, akkor tízkor. Babakocsit nem viszek, mert a miénk (megvettem Gyuzsó terepjáróját) isteni jó, de nem bkv-kompatibilis (de mindegy is, mert nincs kocsi, amit én bármilyen járműbe beemelek). De ezt a banyatankot még megfontolom
      Magdi, kölcsön adjam az esernyőkocsinkat?
      P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

      Comment


        hát mi 10-re esélytelenek vagyunk, de Pálmiékkal megyünk, hacsak nem Magdiék is arra jönnek, úgyhogy külön bulit csapunk
        Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

        Nagy zsibvásár itt

        Comment


          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A pontos házszámot nem tudom. A Victor Hugo- Hegedűs Gy. utca sarkán van. A 133-as busz V. hugo utcai megállójánál kell leszállni, és az Árpád hid felé menő buszmegálló is nagyon közel van hozzá.
          Honlapról:
          BUDAPEST. XIII. KERÜLET, HEGEDÛS GYULA UTCA 49-51. I. EMELET 1. KAPUTELEFON - 20
          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

          Comment


            jut eszembe, algériára van valami tuti homeós szer?
            Lili bal szeme bepirosodott, meg folyik az orra
            tavaly is volt ilyen 1-2 hétig, főleg a szemét viseli meg
            Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

            Nagy zsibvásár itt

            Comment


              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              intimtorna infók:
              ÁPRILIS 5-én, 12-én, 19-én és 26-án KEDDENKÉNT lehetnénk tehát a Kikötőben, 10-13- óráig.

              Kikötő: http://www.gyogykikoto.hu/
              A pontos házszámot nem tudom. A Victor Hugo- Hegedűs Gy. utca sarkán van. A 133-as busz V. hugo utcai megállójánál kell leszállni, és az Árpád hid felé menő buszmegálló is nagyon közel van hozzá.

              Kérdőjelesek, jelezzetek minél hamarabb, mert 5 fő alatt nem indul a csoport

              (Fix: cukorborsó, dzsuz, pynky
              ? merozsa, Katy, beus?)
              NEm tudom 2 gyerek mellett mennyire tudnék a tornára figyelni... Szerintetek lehet úgy? És a gyerekek mit csinálnának addig? Vagy vannak játékok? Meg a 10 óra nekünk elég necces, nagyjából képtelenek vagyunk bárhova is 10-re odaérni... De amúgy nagyon érdekelne... Esetleg nem lehetne délután, amikor lenne gyerekvigyázóm?
              Bea
              Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

              Comment


                Beus volt ma Melitta, nálam a cuccod
                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                Nagy zsibvásár itt

                Comment


                  Ilyen bepirosodós allergiára: allium cepa, de hogy milyen higíás...? Mondjuk 15-ös? (vöröshagyma, ugye... olyan tünetet gyógyít a szer, amilyet a kiindulási anyag okoz, tehát szempirosság, viszketés, könnyezés jellemzően ez). Illetve nekem évek óta már az allergiámat a Histamine tartja kordában, abból c30 heti hát nem egyszer, hanem durvább időszakban akár háromszor is tíz golyó - esetleg ezt is megpróbálhatod.

                  Nem értem, a tíz óra korán van nektek? És Pálmiék is jönnek, csak később? Mi becélozzuk a tíz órát, aztán ha nem jön össze, majd kiabálunk valakinek. Kocsit nem kérek, köszönöm, asszem, megpróbáljuk motorral, meg viszek hátit. Fel tudom venni szükség esetére, csak hosszan cipelészni nem esik jól.

                  Torna nekünk így tuti nem, mert jövő péntektől két hétre leköltözünk Békésbe Mikivel...
                  (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                  depisek, katt!

                  Comment


                    beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    NEm tudom 2 gyerek mellett mennyire tudnék a tornára figyelni... Szerintetek lehet úgy? És a gyerekek mit csinálnának addig? Vagy vannak játékok? Meg a 10 óra nekünk elég necces, nagyjából képtelenek vagyunk bárhova is 10-re odaérni... De amúgy nagyon érdekelne... Esetleg nem lehetne délután, amikor lenne gyerekvigyázóm?
                    Nem lehet du., mert másnak meg a de. jó (bocs, nem rajtad röhögök, csak hogy mindig van valami, ami valakinek nem jó)
                    Ez pont úgy volt, hogy velünk lehessenek a gyerekek... De ha van igény, akkor a mellettünk lévő szobát is lefoglalják, de akkor vinni kell valakit, aki gyerekezik...
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      Gondolom játékot vihetünk mi magunk. Én szívesen viszek ezt-azt.
                      Délután pl nekünk sem lenne jó, akkor alszik. És nekem nincs felvigyázóm.
                      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                      Comment


                        Én is szívesen mennék intimtornára, de Beni mellett biztos, hogy nem tudnék a gyakorlatokra koncentrálni, mert nem ül meg a seggén... szóval sajnálom.
                        P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                        Comment


                          inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Beus volt ma Melitta, nálam a cuccod
                          Szuper, viszont pénteken tutira nem tudunk menni klubba, mert mindkét gyerek lázas, Máté csúnyán köhög, taknyos, már Nóri is taknyol... Szóval egyelőre ne cipeld! Köszi.

                          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem lehet du., mert másnak meg a de. jó (bocs, nem rajtad röhögök, csak hogy mindig van valami, ami valakinek nem jó)
                          Ez pont úgy volt, hogy velünk lehessenek a gyerekek... De ha van igény, akkor a mellettünk lévő szobát is lefoglalják, de akkor vinni kell valakit, aki gyerekezik...
                          Igen, sejtettem, de egy próbát megért... Mást sajna nem tudok vinni, hogy gyerekezzen, ha lenne valaki, akkor itthon is lehetnének... Úgyhogy akkor sajna én ezt most nem tudom bevállalni, sajnálom.
                          Bea
                          Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                          Comment


                            én tudok gyerekezni ha kell, úgyse akarok tornázni

                            Magdi minek mentek Békésre?
                            Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                            Nagy zsibvásár itt

                            Comment


                              megpróbálunk 3/4 10-re a hídhoz érni, a számom ha csatlakozik ott vki
                              20 981 62 97
                              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                              Nagy zsibvásár itt

                              Comment


                                inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                megpróbálunk 3/4 10-re a hídhoz érni, a számom ha csatlakozik ott vki
                                20 981 62 97
                                akkor hányra menjünk át hozzátok?
                                P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X