Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lányok, ahogy látom már úgysem érkezne meg a cipővédő, ha megrendelném, csak a jövő hétre. Így várok még, hátha valaki szeretne, vagy valami mást abból az üzletből, vannak játékok is.

    Apropó, Pitypang, a rajzvarázzsal mi a helyzet? Ha van már szívesen érte megyek.

    Jó éjt!
    két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
    Eladó XIII. kerületi lakásunk

    Comment


      Az Ákert szupi volt, köszi Ildi
      P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

      Comment


        Nekem meg negyed 11kor szólt a bnő, hogy mégse tud jönni... Kár, ha tudom előre, mentünk volna ákertbe.
        Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

        Comment


          giducki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          én is inkább gumis orrú cipőt nézek, bár Borcsa még nem hajt olyan gyorsan, csak olyan szép komótosan és azt sem sokáig... ezzel kapcsolatban akarom is kérdezni, hogy motorozni nem hajlandó sokáig, gyalogolni sem, így kb a 2. saroknál már felkéredzkedik.... nekem már kezd nehéz lenni (bár mindenki azt mondja, hogy pehely súllyú.. ) szóval hogyan lehet rávenni, hogy kicsit többet gyalogljon, motorozzon? mondjuk legalább a játszóig?
          Nálunk az be szokott jönni, hogy mondom neki, nem veszem fel, de tolom a motoron.

          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Láttuk a busz ablakából cukorborsóékat a buszmegállóban. Szerintem Amin látott minket, tökre ránk fókuszált Ildi meg komótosan rakosgatott valamit a szatyorba. Gondoltunk rátok, Á.kertesek
          Köszi a gondolást, nagyon jól éreztük magunkat! Menjünk máskor is!
          Sajnálom, hogy nem tudsz jönni holnap velünk kiállításra, majd gondolunk rád...
          Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

          Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

          Comment


            halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nálunk az be szokott jönni, hogy mondom neki, nem veszem fel, de tolom a motoron.
            Én szoktam rá madzagot kötni és húzom. (Julit nagyobb korában, E. még nyomja.)

            Sajnálom, hogy nem tudsz jönni holnap velünk kiállításra, majd gondolunk rád...
            Nem mondod, hogy tényleg mentek, na, kisirom a szemem :U
            Szerintem én lemaradok róla Na, nem baj...
            Majd gondoljatok rám
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              Ezt a köteles dogot a múltkor beszéltük Eszterrel. Tegnap találtam ki, hogy rendszeresítek a táskámba egy kötelet szükség esetére, amit csak hipp-hopp átvetek a kormány alatt, ha kell - mert az állandóan rajta lógó kötél marhára zavaró tud lenni, de néha meg életmentő lenne, ha tudnám huzigálni.
              (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
              depisek, katt!

              Comment


                Csilla! Nálam ált van banyatank, arra fel lehet kötni a mocit is egy gumipókkal, és a gyerek húzhatja (ez nálunk most nagy divat, h. hozzá se érhetek a tankhoz, az utcán meg mindenki vigyorog, hogy egy törpe húzza a nagy fekete kocsit)...
                Ha meg a húzás se válik be, akkor rááll, vagy ül, ami valamennyire cipelős, de sokkal jobb, mint csak úgy kézben.
                Én ha nem tudom/akarom vinni, akkor megmondom induláskor (is), hogy vagy motor, vagy séta, de nemtom felvenni, és erre elékeztetem, amikor kezembe nyomja a motort, és kéri, h. vegyem fel.
                De ez a motoron húzás/tolás is jó ötlet, a múltkor az elfáradóshisztiből is ez mentett meg, amit írtam...

                Pynky, az e hétvége nekem tuti nem jó, szombaton szülinapra megyünk, vasárnap hozzánk jön ötfős vendégsereg, és a férjem meg a kocsi itthon se lesznek...
                Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                Comment


                  Bocs Pynky, nem figyeltem. Próbbáltam Amin télikabátját bepréselni három alma és két banán közé a táskámba.
                  Erre a Waldorfos óvira én elmennék már csak szakmai kiváncsiságból is, de mint óvoda baromi messze van nekünk, közelebb nincs?
                  Nekem este fájt a lábam, lehet sokat gyalogoltunk az ákertbe?
                  Ildikó

                  Comment


                    Ja, és épp tegnap beszéltük Ildivel, (amikor Amin elbólintott a hátán), h. a saját gyerekeink alapján nehéz elképzelni, h. egy ekkora nem tud aludni délután. Hazajöttünk, megebédeltünk, majd vittem aludni a csajokat (Pammi már nagyon akart). B-nek sem volt ellenére, de egyszerűen nem ment neki 25 percig csevegett nekem az ágyban a babáiról, alvásnak közelébe sem tudtam juttatni, én már majd elájultam, úh. mondtam neki, h. ha télleg nem akar aludni, menjen ki játszani a nappaliba, és hagyjon minket békén aludni.
                    Kiment és 10 percig vissza se jött, akkor is csak megkérdezett vmit, hogy hol van. Ez ment 40 percig (még kétszer jött vissza, úh. rendes volt), így amikor már Pammi stabilan aludt, én meg már nem akartam elájulni, mentem vele gyurmázni... De ilyen még nem volt, h. 1. nem tudott aludni délután, 2. hagyjon pihenni úgy, hogy egyedül játszik... WOWW (A vacsoraasztaltól persze már majd' leszédült, olyan álmos volt.)
                    Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                    karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                    Comment


                      andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      WOWW (A vacsoraasztaltól persze már majd' leszédült, olyan álmos volt.)
                      Tényleg woww
                      de utána milyen jót aludt, nem?

                      Hétvégén Mikit úgy vittük anyósékhoz ebédelni, hogy majd ott teszem le aludni utána. Hónapokkal ezelőtt próbálkoztunk utoljára ezzel, akkor még működött. Na ez már nem megy. Hú de harapós voltam utána még vagy egy óráig, hogy szabotálta az én alvásomat is... utána viszont nyolckor simán elájult, szóval azért nem volt rossz a mérleg.
                      (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                      depisek, katt!

                      Comment


                        cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Erre a Waldorfos óvira én elmennék már csak szakmai kiváncsiságból is, de mint óvoda baromi messze van nekünk, közelebb nincs?
                        Nincs, ez van a legközelebb, kocsival pár perc sztem. Itt vannak a budapesti w. ovik: http://waldorf.lap.hu/
                        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                        Comment


                          Ja, és én is elmennék az infoestjükre... megyünk együtt?
                          És Vállal vki akkor (ápr 6. 5-től) két gyerekre felvigyázást?
                          Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                          karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                          Comment


                            Ildi, sajnos nincs közelebb, de nincs olyan vészesen messze, jó a közlekedés... Mi mondjuk tudunk menni busszal és villamossal is, csak kb. 2 saroknyit kell gyalogolni... Asszem metrótól kicsit messzebb van, kicsit többet kell gyalogolni, de nem vészes az sem, azt mondják...
                            Bea
                            Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                            Comment


                              Pynky, akkor vasárnap délelőtt lesz a medvehagymázós kirándulás? Hozzám 1 felnőtt befér még előre az autóba. (én már nagyon rákészültem erre, nem szeretnék lemaradni )
                              Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                              Aki aromaterapeuta is

                              Comment


                                Hát a medvehagyma nekünk almás vasárnap már Szeghalmon szagoljuk az ibolyát.
                                Viszont most jövünk az Istenhegyiről, ahol fél kilónyi hugit láttak a szigetelés mögött
                                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                                depisek, katt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X